2020 Didysis astrologinis mėnulio kalendorius

Spalio astrologinės tendencijos

SPALIO ASTROLOGINĖS TENDENCIJOS

(Iš Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2020)

Iki spalio 23 dienos Saulė keliaus Svarstyklių ženklu, išskleisdama harmonijos, taikingumo, bendradarbiavimo vertybes.

Vis-gi, spalis šiemet bus gan margas – kiek ramesnė, harmoningesnė turėtų būti pirmoji spalio dekada. Šiuo metu gan efektyviai tvarkysime reikalus, susijusius su valstybinėmis institucijomis, kultūra, teisėtvarka, švietimu, įvairiomis paslaugomis, grožio puoselėjimu.

Spalio 2 dieną į Mergelės ženklą perėjusi Venera prigesins aistringus jausmus, tačiau nukreips dėmesį tvarkos, švaros, sveikatos bei racionalumo santykiuose link. Dėl Veneros pozicijos spalis tiks siekti sveikesnio gyvenimo būdo, švaros, tvarkos bei sveikatos.

Antrąją dekadą prireiks pastangų, kad susitvarkytume su susipriešinusių planetų energijomis Svarstyklių, Ožiaragio bei Avino zodiako ženkluose. Panašiai, kaip rugpjūtį bei rugsėjį, nerimo bei destrukcijos įneš Marsas Avino ženkle šalia Lilit, tik dabar jau visą mėnesį judantis reversu. Ko gero, bus grįžtama be aiškinamasi klaidos, padarytos rugpjūtį ar rugsėjį, bandoma jas taisyti, ieškoti efektyvesnių veiklos ir bendradarbiavimo būdų. Ko gero, šis procesas palies visus visuomenės sluoksnius – tiek pavienius žmones, ieškančius teisybės darbe ar asmeniniuose santykiuose, tiek kolektyvuose ir santykiuose tarp valstybių.

Išloš mokantys veikti išmintingai, diplomatiškai, tačiau jei reikia – ryžtingai apgindami tai, kas svarbu. Šiuo metu mokysimės, kur reikia nusileisti, o kur imti ginti savo ar kitų teises.

Beveik visą mėnesį, iki spalio 28 dienos, Merkurijus judės Skorpiono ženklu.  Šioje pozicijoje jis skatina aštrų, kritišką mąstymą, skepsį, neretai juodą jumorą, kerštingumą mintyse. Spalio 14 dieną jis ims judėti reversu, taip truks iki mėnesio pabaigos. Merkurijui judant  reversu, neretai imama abejoti tuo, kas buvo daroma anksčiau. Šiuo periodu praverstų sutvarkyti dokumentus, efektyviau naudoti anksčiau surinktą informaciją bei ryšius, vengti provokuoti aplinkinius pašaipomis.

Trečiąją dekadą įtampa didžiąja dalimi nuslūgs.  Spalio 23 dieną, 01:59 val., Saulė pereis į Skorpiono ženklą, kuriame jau bus Selena, arba Baltas Mėnulis. Tai ypač išryškins Selenos įtaką.  Dėl jo galite jausti stipresnį poreikį dvasiniam apsivalymui, vidiniams iššūkiams, tiesai. Formuosis nepakantumas melui, neteisingumui, apgavystėms. Šis metas, Saulei perėjus į Skorpiono ženklą,  leis kiek ramiau tvarkyti reikalus, susijusius su verslu, statybomis, gamyba, prekyba vertybiniais popieriais. Vis-gi, dėl vis dar reversu judančių Merkurijaus ir Marso šis metas nebus palankus pradėti visiškai naujų darbų, tačiau neblogas plėtoti anksčiau pradėtus.  Šį mėnesį įvyks dar vienas svarbus tranzitas –  Lilit, arba Juodasis Mėnulis spalio 21 dieną, 11:50 val., Lilit pereis į Jaučio ženklą bei keliaus juo devynis mėnesius. Lilit Jautyje skatina gobšumą, primityvias išlikimo materijoje baimes, jei tik leidžiame, kad tai vyktų. Šiuo periodu svarbu išsaugoti sveiką požiūrį į materialias vertybes, gyvybę, moteriškumą, gerovę, kūną, meilę.

Sėkmingo, šviesaus mums visiems spalio!
N. Gabija Wolmer

TOP