N.Gabija Wolmer. KAIP NAUDOTIS KALENDORIUMI. Registracija tel.: 8 610 44008

Gegužės astrologinės prognozės

N. Gabija Wolmer. Gegužės astrologinės prognozės

( Iš N.Gabija Wolmer DIDŽIOJO ASTROLOGINIO MĖNULIO KALENDORIAUS 2024, papildyta)

Nuo gegužės 1 d. įžengėme į vieną sėkmingiausių šių metų mėnesių!
Gegužė šiemet žada būti vienas geriausių, produktyviausių mėnesių metuose. Nuo gegužės pradžios iki 20 dienos Saulė judės Jaučio ženklu kartu su Selena, Uranu bei Venera. Tai suteiks pirmoms dviems gegužės dekadoms didžiulę koncentruotą jėgą, nešančią sėkmę daugybėje darbų, susijusių su žemės ūkiu, augalininkyste, nekilnojamuoju turtu, statybomis, gamyba, miškininkyste, finansais, grožio bei kūno puoselėjimu, kūryba, amatais. Pajusime itin malonų jėgų antplūdį, kuris skatins nesėdėti vietoje, o dirbti ir džiaugtis savo veiklomis. Suksimės tarytum prisukti – tik spėk gyventi!
Tai, kad Saulė judės Jaučiu kartu su Selena, skatins stiprius dvasinio apsivalymo procesus, neš sėkmę toms veikloms, kuriose stipriau reikšis nesavanaudiškumas, siekis nešti naudą ne tik sau, bet visų pirma pasauliui, aplinkai. Be to, Saulės artumas Uranui, taip pat esančiam Jautyje, darys Saulės pasireiškimus aktyvesnius, sunkiau prognozuojamus. Dėl Urano į visas anksčiau minėtas sritis veržte veršis naujovės, permainos.
Iki gegužės 8 dienos, kai įvyks Mėnulio jaunatis, bus kiek ramesnis metas, lydimas dylančio, senstančio Mėnulio. Tačiau po jaunaties, ypač nuo 10 dienos, vis labiau pasijus dinamika. Juk gegužės 13 dieną, 12:13 val., Saulė darys jungties aspektą su Uranu, 16 dieną jungsis su Selena ir 18 dieną, 21:45 val., su Jupiteriu. Šių jungčių įtaka ypač stipriai jausis visą antrą gegužės dekadą, suteikdama didžiules galimybes kurti gerovę tiems, kurie yra tam pasiruošę, pakankamai profesionalūs ir geba integruoti naujoves.
Nuo gegužės 20 dienos Saulė pereis į Dvynių ženklą. Netrukus, gegužės 23 dienos vakare, paskui ją į Dvynius pereis Venera, o 26 dieną – ir Jupiteris. Tai vienas svarbiausių metų astrologinių įvykių. Juk Jupiteris – didžiausia Saulės sistemos planeta. Jo perėjimas į Dvynius stipriai keis laikotarpio vibracijas, tendencijas, aktyvuos oro stichiją, nepaprastai išryškins intelekto, bendravimo svarbą. Šios naujos energijos neš sėkmę veiklose, susijusiose su prekyba, tarpininkavimu, žiniasklaida, logistika, švietimu, mokslais, IT, aviacija, rašymu, oro stichijos įvaldymu.
Taigi mėnesio pabaigoje reikėtų būti pasiruošus tam, jog energijos gan ryškiai pasikeis, skatindamos judrumą, lengvesnius, greitesnius, tačiau trumpiau trunkančius procesus. Gegužė žada tapti vienu ryškiausių mėnesių. Ko gero, būtent šį mėnesį bus daromi ypač svarbūs sprendimai,
pasirašomos sutartys, darančios įtaką ilgą laiką. Juk šis mėnuo – vienas geriausių įvairioms veikloms, svarbių darbų pradžiai. Tikėkime, kad visi pokyčiai – tik į gerą!
Sėkmingo visiems gegužės mėnesio!

P.S.: Beje, skaitmeninę (PDF) versiją Didysis Astrologinis Mėnulio Kalendorius 2024, kuriame rasite prognozes visiems metams, prasčiausias bei sėkmingiausias dienas,  geriausius periodus įvairiems darbams, galite įsigyti šiuo adresu:

https://www.menuliokalendorius.com/produktas/2024-didysis-astrologinis-menulio-kalendorius/

Kalendorių galėsite naudoti visus metus kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje.

TOP