Asmeninės astrologinės konsultacijos

Daiva Kristina Markauskienė

DAIVA KRISTINA MARKAUSKIENĖ

arba tiesiog ASTRODAIVA

Konsultacijos vyksta per Zoom platformą

Konsultaciją galima ir patartina įsirašyti į diktofoną

Asmeninių astrologinių konsultacijų pagrindas yra gimimo horoskopo analizė. Jame yra įrašyti jūsų įvairūs polinkiai, gabumai ir silpnybės, perspektyvios, sėkmingos  ir komplikuotos gyvenimo, veiklos sritys, evoliucinio vystymosi kryptis, misija. Taigi asmeninė astrologinė konsultacija visada pradedama nuo gimimo horoskopo analizės.

Gimimo horoskopo analizė

Norint kuo didesnio tikslumo, reikalingas kuo tikslesnis gimimo laikas (valandų ir minučių tikslumu), pageidautina įrašas iš gimdymo namų. Gimimo laikas bus tikslinamas papildomais klausimais ir kitais būdais, tačiau svarbu kuo tiksliau išsiklausti mamos, artimųjų, paieškoti ligoninės įrašų – tai labai svarbi informacija.

Reikėtų suvokti, kad astrologinė konsultacija – ne burtai, o galimybė

  • geriau pažinti save, savo galimybes, stiprias savybes bei silpnybes bei jų transformavimo būdus;
  • sužinoti evoliuciškai palankiausią veiklos sritį, perspektyvias veiklas, ugdytinas savybes;
  • atrasti savo didžiųjų dramų priežastis bei jų sprendimo būdus;
  • sužinoti tinkamus į partnerius žmonių tipus, palankias šalis ir panašius dalykus;
  • atrasti palankius ir nepalankius laikotarpius.

Šių dalykų suvokimas gali ir turi vaduoti, daro žmogų laisvesnį ir sąmoningesnį, atveria platesnes galimybes. Daugeliui žmonių šie suvokimai virsta stiprios transformacijos impulsu, naujo gyvenimo etapo pradžia. Tai patvirtina mano jau 20-metė  astrologinio konsultavimo patirtis.

Reikėtų ateiti spręsti savo, o ne aplinkinių žmonių problemas. Juk savo likimą galima keisti tik vienu būdu – pradedant nuo savęs. Taigi asmeninės konsultacijos metu bus analizuojamas jūsų horoskopas, o ne artimųjų, tačiau  jame puikiai matosi santykiai su giminaičiais, partneriu, šeima, vaikais.  Jei užsakoma kito žmogaus asmeninio horoskopo analizė, reikalingas jo paties noras, sutikimas, dalyvavimas, išskyrus jaunesnio amžiaus vaikus.

Yra įvairių pagalbos, neharmoningų sričių korekcijos būdų – mineralai, kvėpavimo, mantrinės praktikos, tačiau visko pagrindas – sąmoningumas, savęs pažinimas. Jį ir gali atverti astrologija.

Kitos konsultacijos

  • Metų prognozės
  • Tinkamo laikotarpio, datos parinkimas svarbiems įvykiams
  • Suderinamumo (poros) horoskopas

Jos daromos gimimo horoskopo pagrindu.

Visi pažymėti * laukai yra privalomi
TOP