Šviesos spalvų terapija Bioptron

Šviesos spalvų terapija Bioptron

ŠVIESOS SPALVŲ TERAPIJA BIOPTRON

Kas yra Bioptron šviesų terapija?

Šviesos terapijos sistema BIOPTRON yra pasaulyje patentuotas šviesos terapijos prietaisas, turintis ypatingą optinį įtaisą, išskiriantį šviesą, panašią į dalį natūraliai saulės spinduliuojamo elektromagnetinio spektro, be UV spindulių.

BIOPTRON šviesos terapija stimuliuoja ir moduliuoja atstatomuosius, regeneracinius ir žmogaus imuninės sistemos procesus, palaiko natūralią organizmo regeneraciją ir taip leidžia atsiskleisti organizme glūdinčiam gydomajam potencialui.

Patogus gydymo metodas

Ši patogi naudoti, efektyvi ir nefarmakologinė medicinos priemonė tapo pripažinta ir įvairiai taikoma medicinoje. Penkiolika metų atliekant klinikinius tyrimus nustatyta, kad BIOPTRON  technologija naudinga ūmioms ir lėtinėms traumoms bei operacinėms žaizdoms konservatyviai gydyti. Medicinoje vėl pradėjome remtis Hipokrato gydymo filosofijos idėjoms: “Primum non nocere” (lot. pirmiausia – nepakenkti) ir “Gerbk gamtos gydomąsias galias”.

BIOPTRON šviesa turi biostimuliuojantį poveikį – veikdama odą, ji stimuliuoja šviesai jautrias vidines ląstelių struktūras ir molekules. Todėl ląstelėse prasideda grandininės reakcijos ir pasireiškia vadinamosios antrinės reakcijos, kurios gali veikti ne tik gydomos odos plotą, bet ir visą organizmą.

Prieš daugiau kaip 15 metų sukurta BIOPTRON šviesos terapija yra populiari ir plačiai naudojama kaip gydymo priemonė.

Šviesos terapijos sistema BIOPTRON yra medicinos prietaisas, aprobuotas remiantis 93/42/EEB direktyva.

Spalva – tai energija

Žmogus suvokia spalvą ne tik akimis. Nesąmoningai ji sugeriama per odą, raumenis ir kitas kūno dalis. Prasiskverbusi į organizmą, spalva sukelia chemines reakcijas, kurios įtakoja įvairių organų bei sistemų funkcionavimą.
Šiandien spalvų terapija yra populiari ir plačiai taikoma pasaulyje, kadangi yra labai veiksminga ir saugi. Spalvų terapija veikia ne tik ligos simptomus, bet ir jos priežastį, taigi veikia iš esmės. Spalva padeda susigrąžinti audinių bei organų energijos atsargas ir organizmas tampa atsparesnis. Nauja energija suteikia jėgų kovoti su liga.

Šviesos bangos ilgiai ir dažniai

Energija sklinda bangomis. Atstumas tarp viena po kitos einančių bangų vadinamas bangos ilgiu, o per sekundę įvykstančių svyravimų skaičius vadinamas dažniu.
Pagrindinė taisyklė yra tokia: kuo ilgesnė banga, tuo žemesnis dažnis. Kiekvienai spalvai būdingas tam tikras dažnis ir bangos ilgis. Žmogaus akis mato tik nedidelę elektromagnetinio spektro dalį. Violetinės spalvos bangos ilgis yra trumpiausias, o raudonos – ilgiausias. Ultravioletinių spindulių, kurie nematomi žmogaus akiai, bangos yra dar trumpesnės negu violetinių. Ultravioletiniai spinduliai gali prasiskverbti į kūną. Jiems veikiant, oda patamsėja, tai vadiname įdegiu. Šie spinduliai taip pat naikina odos paviršiuje esančias bakterijas.
Raudonos spalvos bangos yra ilgiausios. Už raudonos spalvos spektre yra infraraudonieji spinduliai, o dar toliau – mikrobangų, radiolokacij os, radijo ir televizijos bangos, kurios visos žmogaus akiai yra nematomos. Raudonai, oranžinei ir geltonai spalvoms būdingas ilgesnis bangų ilgis. Šios spalvos asocijuojasi su ugnimi ir saule, todėl jos vadinamos šiltomis spalvomis. Žalia, mėlyna ir violetinė laikomos šaltomis spalvomis. Šios spalvos sklinda trumpesnėmis bangomis, jos asocijuojasi su jūromis bei upėmis, dangumi, saulėtekiu žiemos metu.
Kiekvieną šiltą spalvą atitinka tam tikra šalta spalva: raudoną – mėlyna, oranžinę – indigo, geltoną – violetinė, žalią – rausvai raudona.

Spalvų terapijos principai

Spalvų terapija pagrįsta prielaida, kad visiems sveikiems organams būdingi tam tikrų dažnių virpesiai ir kad liga yra natūralus organizmo atsakas į krūvį. Krūvis sukelia energijos dažnių pokyčius ir tai paveikia sveiko organo būklę. Kai dėl cheminių, mechaninių ar terminių krūvio veiksnių padidėja arba sumažėja virpesių dažnis, organo funkcija pakinta.
Pavyzdžiui, nuolatinis persivalgymas sukelia papildomą krūvį širdžiai, kuri susitraukinėja stipriau ir greičiau, kad aprūpintų krauju virškinimo trakto organus (skrandį, žarnyną, kasą, kepenis, tulžies pūslę) ir užtikrintų suvartotų maisto medžiagų virškinimą. Jei širdis ilgai dirba netinkamu dažniu, gali išsivystyti širdies liga. Kitas pavyzdys – vaistų, veikiančių smegenų virpesių dažnį, vartojimas. Pakitęs dažnis sukelia nuovargį, o ilgalaikis nuovargis – išsekimą ar ligą. Būnant aktyvioje saulės šviesoje kinta odos ląstelių dažnis ir, atsiradus destrukcij ai, pasireiškia saulės nudegimas.
Spalva yra virpesys ir natūralus gydymo būdas. Spalvų terapija teigia, kad kai kuris nors organas išsibalansuoja, galima jį vėl „suderinti“ (kaip variklį) šviečiant negaluojantį organą reikiama spalva. Tačiau visada reikia prisiminti, kad jokia papildoma terapija negali būti profesionalios medicinos konsultacijų alternatyva. Tradicinę mediciną derinant su spalvų terapija, galima greičiau pasiekti rezultatų ir paveikti ligos priežastį.

Bioptron spalvų terapijos privalumai ir nauda:
  • Saugi suaugusiems, vaikams ir gyvūnams.
  • Natūrali, neinvazinė ir lengvai taikoma.
  • Pokyčiai vyksta lėtai, bet efektyviai pagerina savijautą.
  • Veiksmingas ir trumpas gydymas.
  • Tai priemonė, suteikianti jėgų ir pasitikėjimo.
  • Padeda, esant emociniams, protiniams ir psichikos sutrikimams.
  • Pagaminta Šveicarijoje.
  • Unikalūs ir specialiai sukurti stikliniai spalvų filtrai.
TOP