www.menuliokalendorius.com

Saulės dienų kalendorius

Virš dešimties metų sėkmingai naudojamas Mėnulio dienų kalendorius patvirtino, jog šios žinios yra reikalingos ir suprantamos daugumai kalendoriaus skaitytojų. Manau, jog pakako laiko sava patirtimi patikrinti Mėnulio dienų patikimumą bei naudingumą. Pribrendo laikas supažindinti skaitytoją su dar vienu – Saulės dienų kalendoriumi, taip pat naudojamu Avestos tradicijoje, kurią pristatė P.Globa.


Turiu pripažinti, jog pati šį kalendorių esu naudojusi ir stebėjusi mažiau laiko nei Mėnulio dienų kalendorių, kurio logiką galima lengviau pagrįsti vien universalių, bendrų astrologinių dėsnių suvokimu, universalaus, logiško Saulės bei Mėnulio tarpusavio santykio aiškinimu. Mėnulio dienų kalendoriaus aiškinimas siejasi ir su kitų astrologinių tradicijų Mėnulio dienų aiškinimu.
Na, o Saulės dienų kalendorius labiau remiasi simboliniu, sąlygiškesniu aiškinimu, kuris nėra toks akivaizdus astrologinės logikos prasme, yra paremtas daugiau pačia tradicija. Manau, tam, kad įsitikintume Saulės dienų teikiamos informacijos patikimumu, veiksmingumu, reikia tiesiog daugiau laiko, statistikos, patirties.
Saulės dienos poveikį ypač pajuntame tada, kai jos charakteristika akivaizdžiai neatitinka Mėnulio dienos charakteristikos, jai prieštarauja, taigi dienos charakteristikai akivaizdžiai suteikia naują papildomą spalvą. Tada šį informacijos sluoksnį galime pamatyti ypač akivaizdžiai – kaip trūkstamą grandį. Ten, kur charakteristikos sutampa ar yra panašios, Saulės dienos įtaką jausime mažiau.
Manau, kad Saulės dienos, jų charakteristika, įtaka, labiau veiks žmones, kurių Saulė gimimo momentu buvo stipri, daranti lemiamą įtaką. Tiems, kurių gimimo momentu stipresnis, įtakingesnis buvo Mėnulis, labiau jausis Mėnulio bei Mėnulio dienų įtaka. Tam, kad galėtumėte tai atkirti, reikia arba profesionalaus astrologo žvilgsnio į Jūsų asmeninį horoskopą, arba tiesiog patirties, ilgesnį laiko tarpą stebint ir atsirenkant, kurių dienų įtaką – Saulės ar Mėnulio – Jūs labiau jaučiate.
Manau, kad protingiausia būtų (jei jau naudojatės Mėnulio kalendoriumi) į Jums jau pažįstamų Mėnulio dienų charakteristiką atsargiai, po truputį įterpti ir informaciją apie Saulės dienas.
Jei kalendoriumi naudojatės pirmus metus, manau, kad geriausia būtų pirmiausia atsižvelgti į ryškesnį, labiau emocijas įtakojantį Mėnulio dienų kalendorių, o po to jau – į Saulės dienų kalendorių.
Kviečiu Jus sava patirtimi patikrinti, kiek patikimas ir veiksmingas Jums yra Saulės dienų kalendorius. Neskubėkite daryti skubotų išvadų, palikite sau laiko atsirinkti, kur yra sutapimai, o kur – dėsningumai.

1. Totemas – GRIFONAS
(liūtas erelio galva, su sparnais)
Dienos globėjas – Pasaulio Tvėrėjas.
Planeta – Jupiteris.
Jėgos simbolis – šviestuvas, ugnis.
Tikrųjų vertybių pažinimo, kūrybos bei džiaugsmo diena.Būkite aktyvūs, dosnūs. Dieną nuoširdžiai dirbkite, vakarą skirkite poilsiui, linksmybėms. Visi pradėti reikalai bus sėkmingi tik tuo atveju, jei imatės jų rimtai bei ilgam laikui. Jei abejojate – geriau nepradėkite. Negerai būti vienatvėje, liūdėti, atsiskirti nuo kitų. Ir jokių avantiūrų!
Dienos dorybė: tikėjimo stiprinimas, taurumas, dosnumas, gebėjimas atskirti ir pasirinkti gėrį.
Dienos nuodėmė: nenatūralūs seksualiniai santykiai.
Antitotemas: daugiagalvis aštuonkojis.
Palankios spalvos: auksinė, purpuro, balta, su blizgesiu.
Nepalankios spalvos: visi tamsūs, pritemdyti tonai.

2. Totemas – ŠUO VEDLYS, AVIGANIS
Dienos globėjas – Dora Mintis.
Planeta – Merkurijus.
Jėgos simbolis – keliautojo lazda (tai dvasios stuburas, teikiantis pasitikėjimą, padedantis išlaikyti visus sunkumus).
Kelionių, permainų, gailestingumo, dorų minčių diena. Bendraukite, kaupkite informaciją, mokykitės. Palanki diena prekybai, finansinėms operacijoms, pirkiniams. Nemeluokite, negalima tylėti arba piktžodžiauti. Nekvieskite svečių. Geriau atsisakyti kontaktų su ugnimi, namų tvarkymo, skalbimo.
Dienos dorybė: tiesos sakymas, baimės, melo, prisitaikėliškų reakcijų atsisakymas; pakantumas svetimiems trūkumams, tolerancija kitokiai religijai, tikėjimui.
Dienos nuodėmė: nuolaidžiavimas homoseksualizmui, kitoms nuodėmėms, polinkis smerkti, nacionalizmas, rasizmas.
Antitotemas: juodas katinas.
Palankios spalvos: geltona, žaliai žydra bei žydra.
Nepalankios spalvos: visi raudoni atspalviai.

3. Totemas – DRAMBLYS
Dienos globėjas – Aukščiausioji Dorybė (Nuostabioji Tiesa).
Planeta – Saturnas.
Jėgos simbolis, daiktas – kepurė, šalmas, skėtis.
Diena palanki kūrybiniams sumanymams, finansinėms operacijoms. Skirkite laiko šeimai, namams, materialiems reikalams. Puiki diena pradėti statybas, atlikti ritualus. Laikykitės rimtumo, darykite viską iš esmės. Nevenkite seksualinių santykių. Nepalanku turėti reikalų su metalu, palanku – su ugnimi. Neeikvokite laiko tuščioms šnekoms, lankymuisi svečiuose – visur siekite santūrumo, rimtumo.
Dienos dorybė: dėkingumas, profesionalumas.
Dienos nuodėmė: vaiko, doro žmogaus nužudymas, skatinimas nusižudyti, nekokybiškas darbas.
Antitotemas: šikšnosparnis.
Palankios spalvos: vyšninė, tamsiai mėlyna.
Nepalankios spalvos: visos akį rėžiančios spalvos, ypač žalia.

4. Totemas – SNIEGINIS LEOPARDAS
Dienos globėjas – Trokštamoji Valdžia (Galia).
Planeta – Marsas.
Jėgos simbolis, daiktas – ietis, kovinės pirštinės (pasirengimo kovai simboliai).
Tai kritinė diena, susijusi su įtampa, rizika, bet drauge ir su aktyviais veiksmais, iniciatyva. Gerai tokią dieną kovoti už tiesą, padėti silpnesniems, nuskriaustiesiems. Palankus metas sportinėms varžyboms, koviniams įgūdžiams ugdyti. Nevertėtų užbaigti darbų, tačiau nereikėtų jų ir mesti. Nereikėtų rašyti laiškų, nesiimkite darbų, kuriuose reikia ką nors pjaustyti, kapoti.
Dienos dorybė: žmogiškojo orumo, garbės gynimas, pasitenkinimas tuo, ką turi; negalima vergauti ar versti vergauti kitus.
Dienos nuodėmė: paprasto žmogaus nužudymas, nepagarbūs, prasti santykiai su giminėmis, tėvais. Antitotemas: krokodilas, drakonas.
Palankios spalvos: rubino raudonumo ir švelniai rožinė.
Nepalankios spalvos: visi žali atspalviai.

5. Totemas – AUKSINIS ASILAS
Dienos globėjas – Dorybingasis Pasaulis.
Planeta – Venera.
Jėgos simbolis, daiktas – apvali kaip kriaušė rankinė, krepšys su dievybės simboliu, nešiojamas ant nugaros – kaip kuprinė.
Tai taikos ir susitaikymo, pareigos ir kuklumo diena. Palanki ilgalaikių sutarčių, dokumentų pasirašymui, kontaktams. Gerai šią dieną kuo daugiau dirbti rankų darbus, puoselėti žemę, rūpintis gyvūnais, sodinti augalus. Puiki diena pradėti vaiką.Netinginiaukite, tačiau kelionės geriau atsisakyti.
Dienos dorybė: draugystė bei savitarpio pagalba, gašlumo nugalėjimas, atlaidumas, santūrumas, gebėjimas apriboti savo norus.
Dienos nuodėmė: niekšingumas, tradicijų griovimas, tėvynės išdavystė.
Antitotemas: triušis žiurkės uodega.
Palankios spalvos: visos raminančios, pastelinės spalvos – gelsva, švelniai rožinė.
Nepalankios spalvos: ryškios, akį rėžiančios spalvos.

6. Totemas – KĖKŠTAS
Dienos globėjas – Vientisumas (Harmonija, Sveikata).
Planeta – Izidė, atstovaujanti visoms moteriškosioms planetoms.
Jėgos simbolis, daiktas – ąsotis, sidabrinė taurė su dangteliu.
Tai diena, kai palankus poilsis, atsipalaidavimas, vandens procedūros. Gerkite daugiau skysčių. Palanku užmegzti santykius, priimti svečius, rūpintis vaikais. Nevenkite seksualinių santykių, jokiu būdu nesibarkite, nešaukite . Skirkite laiko savo sveikatai stiprinti bei medicininėms procedūroms. Palanku pirkti ar ruošti vaistus.
Dienos dorybė: gailestingumas, pagalba ligoniams, neįgaliesiems.
Dienos nuodėmė: bailumas, pataikavimas blogiui, bandymas įteigti kitiems nuodėmingas mintis, pajungti savo valiai, atsisakymas padėti.
Antitotemas: juodai žalia dėlė.
Palankios spalvos: sidabrinė žydra, perlamutrinė.
Nepalankios spalvos: juoda ir visos ryškios spalvos.

7. Totemas – BALTASIS VANAGAS, BALTASIS ALBATROSAS
Dienos globėjas – Nemirtingumas.
Planetos – Plutonas, Vulkanas.
Jėgos simbolis, daiktas – barsmanas (moterims aštuonių, vyrams – septynių sruogų kuokštas).
Didelių, svarbių darbų, kuriems būtina gerai pasirengti iš anksto, diena, palanki kolektyvinei veiklai, kūrybai, tolimoms kelionėms, išvykoms, seksualiniams santykiams, vaikui pradėti. Nepatartina įsigyti rimtų pirkinių.
Dienos dorybė: blogio demaskavimas, vaikų auginimas, auklėjimas.
Dienos nuodėmė: puikybė, neapykanta, žemės teršimas šiukšlėmis, blogu kvapu ir panašiai.
Antitotemas: sparva, gylys.
Palankios spalvos: auksinė, balta, geltona.
Nepalankios spalvos: visos tamsios spalvos, ypač ruda.

8. Totemas – MANGUSTAS
Dienos globėjas – Palaima, Gerovė.
Planetos – Saulė, Uranas.
Jėgos simbolis, daiktas – trumpa svaidomoji ietis.
Būsite labiau nei paprastai atviri naujovėms, permainoms, lengviau jas įsileisite į savo gyvenimą. Siekite atsinaujinimo, atsisakykite to, kas nereikalinga. Palankūs kontaktai. Nepalankus metas kelionėms, teisminiams procesams, operacijoms su nekilnojamuoju turtu. Neverta planuoti.
Dienos dorybė: gyvenimo prasmės, dvasios jėgos, palaiminimo paieškos.
Dienos nuodėmė: prietarai, prisitaikėliškumas, paviršutiniškas tikėjimas ar tikrojo tikėjimo pakeitimas tuščiu ritualu, aukščiausių savo principų išdavimas vardan sotaus gyvenimo, abejonės dvasinio pasaulio egzistavimu.
Antitotemas: staras (smulkus, judrus, landus žinduolis).
Palankios spalvos: sodrios spalvos, pereinančios viena į kitą.
Nepalankios spalvos: niūrios spalvos – pilkšva, raudonai ruda: tai pritrauktų negatyvius dalykus.

9. Totemas – LIŪTAS
Dienos globėjas – Dangaus Ugnis.
Planeta – Vulkanas.
Jėgos simbolis, daiktas – židinys, smilkyklė.
Tai diena, kai svarbu netinginiauti, kuo daugiau judėti, vaikščioti pėsčiomis. Puikus metas pradėti sportuoti. Palanki diena kelionėms. Gerai apvalyti būsto kampus ugnimi. Atsisakykite bet kokių avantiūrų. Nepersimiegokite, apribokite maistą. Pasistenkite neužkrauti savo problemų kitiems.
Dienos dorybė: ritualų atlikimas, laikymasis.
Dienos nuodėmė: gėrio piršimas per prievartą, nustatytos tvarkos griovimas.
Antitotemas: hiena.
Palankios spalvos: švytinčios spalvos – ruda, geltona, ochros atspalvio.
Nepalankios spalvos: visi šalti atspalviai.

10. Totemas – DELFINAS
Dienos globėjas – Dieviškieji (Dangaus) Vandenys.
Planeta – Neptūnas.
Jėgos simbolis, daiktas – šulinys, inkaras, trišakis, kaušas.
Tai meditacijos, giliausių tiesų pažinimo, baimių atsikratymo diena. Jei šią dieną galite ilsėtis, gerai yra ilgiau pamiegoti. Nepalankus metas kelionėms. Pasistenkite nepervargti, nedaugžodžiaukite. Puiki diena savianalizei, saviugdai.
Dienos dorybė: amžinųjų tiesų pažinimas, mirties baimės nugalėjimas.
Dienos nuodėmė: parazitavimas, prisitaikėliškumas.
Antitotemas: murena.
Palankios spalvos: gilios spalvos, ypač pilkai žalia, mėlyna; permatomi audiniai, vualiai.
Nepalankios spalvos: ryškios spalvos, ypač raudona.

11. Totemas – ČIURLYS
Dienos globėjas – Saulės Spinduliai.
Planeta – Saulė.
Jėgos simbolis, daiktas – medinės šukos.
Diena susijusi su kritinėmis, aštriomis situacijomis, kurias būtina spręsti greitai, nedelsiant. Gerai pradėti mokytis ko nors naujo. Pasikvieskite svečių, galite daugiau nei visuomet valgyti. Būtinai skirkite dėmesio vaikams, parodykite jiems savo meilę. Netinginiaukite, nepersimiegokite. Švarinkite, tvarkykite namus.
Dienos dorybė: pareigingumas, kruopštumas, nuoširdumas,
Dienos nuodėmė: melas, apgavystė, principų neturėjimas.
Antitotemas: kurmis.
Palankios spalvos: ryški, auksinio spindesio geltona.
Nepalankios spalvos: niūrios, tamsios sspalvos.

12. Totemas – BALTOJI PELĖDA
Dienos globėjas – Mėnulio valdovė Mach (ji valdo slaptus dalykus, pasąmonės sferą).
Planeta – Mėnulis.
Jėgos daiktas, simbolis – magiškasis rutulys, sfera.
Diena, kuomet svarbu jausti gyvenimo tėkmę, prisitaikyti, jos neprievartaujant. Nepervarkite, netrikdykite rimties, susikaupimo garsiomis linksmybėmis ar aktyviu socialinių problemų sprendimu. Diena palanki maldai, meditacijai, atsipalaidavimui. Stenkitės būti jaukioje, Jums artimoje aplinkoje, nedaugžodžiaukite. Per vandenį šiandien gausite jėgą – skirkite laiko vandens procedūroms.
Dienos dorybė: pavydo, nepilnavertiškumo komplekso nugalėjimas.
Dienos nuodėmė: bailumas, tingumas, ištižimas,pavydas.
Antitotemas: šakalas.
Palankios spalvos: neryškios spalvos, tarytum „išplauti“ tonai, ypač sidabrinė žydra.
Nepalankios spalvos: visi geltoni atspalviai.

13. Totemas – VIENARAGIS
Dienos globėjas – Žvaigždė Sirijus.
Planeta – Chironas.
Jėgos simbolis, daiktas – rimbas su septyniomis gijomis (nurodo septynis sprendimo variantus).
Tai pusiausvyros atkūrimo, mokslų, intelektualinio darbo diena. Gerai pasirašyti svarbias sutartis, pradėti bendradarbiavimą, vykti į keliones. Sekite savo mintis, žodžius – jie turės ypatingą reikšmę. Pikta, tamsi mintis lengviau „prilips“, įsikūnys gyvenime. Puiki diena pradėti badavimo, dietos laikymosi ciklą (lengviau numesite svorį). Tai tyrumo diena – vertėtų atsisakyti seksualinių santykių, gyvulinio maisto.
Dienos dorybė: kova su gėrio bei blogio susimaišymu; ši diena susijusi su dvasiniu pasirinkimu.
Dienos nuodėmė: netikėjimas, ateizmas.
Antitotemas: juoda gyvatė.
Palankios spalvos: raudona, alyvų žiedų, balta.
Nepalankios spalvos: išblukusios spalvos.

14. Totemas – KARVĖ
Dienos globėjas – Gyvoji Siela.
Planeta – Venera.
Jėgos daiktas, simbolis – kuoka, skeptras.
Šią dieną svarbu ugdytis gerumą, atlaidumą, meilę visam, kas gyva, kilniaširdiškumą. Planuokite darbus, susijusius su materialia gerove, užsiimkite statybomis. Palanki diena finansiniams sandėriams, prekybai, įvairiems pirkiniams. Nebadaukite, stenkitės nieko neįžeisti – pajuskite gyvenimo pilnatvę, harmoniją, grožį. Neterškite žemės šiukšlėmis, neįžeiskite spjūviu.
Dienos dorybė: altruizmas – nesavanaudiška meilė visam, kas gyva.
Dienos nuodėmė: burtai.
Antitotemas: juodasis raganosis.
Palankios spalvos: minkšti geltonai žali atspalviai.
Nepalankios spalvos: ryškiai raudona.

15. Totemas – BEBRAS
Dienos globėjas – Dangaus Vandenys.
Planeta – Izidė.
Jėgos simbolis, daiktas – vainikas arba magiška sidabrinė grandinė ant kaklo.
Didelės energijos, jėgos diena. Darbas šiandien turi Jus džiuginti. Puikus metas vedyboms ir kitokioms sąjungoms. Tačiau geriau atsisakyti bet kokių piniginių (finansinių) reikalų. Gerai seksis statybos, remontas, žemės darbai. Negalima degti laužų, kilnoti sunkumų, rodyti agresijos, girtuokliauti. Senovėje šią dieną visose srityse paklusdavo moteriai.
Dienos dorybė: grožis ir harmonija, dvasinė ir kūno jėga.
Dienos nuodėmė: brakonieriavimas, žemės teršimas, miškų kirtimas, medžioklė.
Antitotemas: nuodingoji gyvatė.
Palankios spalvos: sidabrinė perlamutrinė, oranžinė.
Nepalankios spalvos: ryškiai žalia.

16. Totemas – BALTASIS ŽIRGAS
Dienos globėjas – Dievo Akis.
Planetos – Saturnas, Vulkanas.
Jėgos simbolis, daiktas – ritualinis diržas.
Tvarkos, aiškumo, teisingumo, ritualo, įstatymo diena. Svarbu laikytis prisiimtų įsipareigojimų, pažadų, įstatymų. Galite pasirašyti sutartis, dokumentus, derėtis, pereiti į naują darbo vietą. Venkite bet kokios savivalės. Tai žmonių tarpusavio santykių išsiaiškinimo diena. Pareigingumas, disciplina, aiškumas, konkretumas – šios dienos sėkmės paslaptis.
Dienos dorybė: savikontrolė, disciplina, pažadų, įsipareigojimų vykdymas, taikingumas.
Dienos nuodėmė: žodžio, priesaikos nesilaikymas.
Antitotemas: šikšnosparnis.
Palankios spalvos: griežtos spalvos, ypač mėlyna.
Nepalankios spalvos: geltona, žalia.

17. Totemas – SPARNUOTAS ŽIRGAS GAIDŽIO GALVA
Dienos globėjas – Dievo Žodis (Geroji Žinia).
Planeta – Chironas.
Jėgos daiktas, simbolis – ietis.
Tai kritinė diena, kuomet geriau nieko neplanuoti. Jei prireiks, apginkite teisybę – tai kovos su tamsos jėgomis metas. Galite vykti į kelionę, pradėti mokymosi procesą, užmegzti naujas pažintis. Spręskite reikalus, reikalaujančius greito sprendimo. Nesėdėkite namie, nepersimiegokite. Pasakykite „ne“ visoms baimėms. Išskirtinio dėmesio reikia vaikams.
Dienos dorybė: neprisirišimas, šmeižikų ir melagių demaskavimas.
Dienos nuodėmė: vagystė bei skatinimas vogti.
Antitotemas: peslio ir krokodilo hibridas, primenantis juodą skraidantį driežą (pterodaktilį).
Palankios spalvos: tamsiai raudona, auksinė geltona, oranžinė, balta.
Nepalankios spalvos: tamsios spalvos – mėlyna, juoda, pilka.

18. Totemas – GANDRAS
Dienos globėjas – Gerovė, Teisingumas (Dangaus antspaudo saugotojas).
Planeta – Oziris.
Jėgos simbolis, daiktas – tamsus apsiaustas su kapišonu bei baltos pirštinės.
Dėkingumo, džiaugsmo, teisingumo bei kūrybingumo diena. Galite pradėti teisminį procesą, jei jaučiatės teisūs. Skirkite laiko bendravimui, apsikeitimui informacija, patyrimu. Džiaukitės, žaiskite, neleiskite sau liūdėti, bendraukite su vaikais. Venkite vienatvės, uždarumo, sportuokite. Palanki diena seksualiniams santykiams.
Dienos dorybė: taikdarystė, džiaugsmas, kūryba.
Dienos nuodėmė : piktnaudžiavimas valdžia, tarnybinėmis pareigomis.
Antitotemas: šimtakojis, gyvenantis drėgnose patalpose.
Palankios spalvos: griežtos, tamsios spalvos, pilki atspalviai.
Nepalankios spalvos: šviesios spalvos.

19. Totemas – MUFLONAS
Dienos globėjas – Protėviai.
Planeta – Prozerpina.
Jėgos simbolis, daiktas – šventas raktas.
Tai gan sudėtinga diena, labiau tinkanti individualiam darbui nei veiklai kolektyve. Prisiminkite protėvius, visa, kas buvo geriausio, Jūsų giminėje, praeityje, atleiskite artimiesiems jų klaidas. Siekite ir jautrumo, ir susikaupimo, bendraukite su gamta. Diena netinkama linksmybėms, dokumentų pasirašymui, pažadams. Būkite santūrūs kalbėdami.
Dienos dorybė: šeimos stiprinimas, tradicijų laikymasis, pagarba protėviams.
Dienos nuodėmė: tėvų, giminių negerbimas, santykių su jais nutraukimas, parazitavimas giminių sąskaita, santuokinė neištikimybė.
Antitotemas: varinė gyvatė.
Palankios spalvos: žalia.
Nepalankios spalvos: juoda, oranžinė, apvytusių lapų spalvos.

20.Totemas – ŠERNAS
Dienos globėjas – Pergalė.
Planeta – Marsas.
Jėgos simbolis, daiktas – kardas, dviašmenis kirvis.
Tai viena aktyviausių, kovingiausių dienų, palanki kovoti už teisybę, apginti savo interesus – jei jie buvo pažeisti. Geras metas nutraukti nereikalingus santykius, išspręsti prieštaravimus. Veikite neabejodami, negudraudami, vadovaudamiesi drąsa. Nesnauskite, nepersivalgykite – daugiau nuveiksite. Galite dirbti su metalu, tverti tvoras, dėti spynas, naikinti parazitus, sportuoti.
Dienos dorybė: aktyvumas, iniciatyva, drąsa, ryžtas kovoje už teisybę.
Dienos nuodėmė: šantažas, turto prievartavimas, gąsdinimas.
Antitotemas: iguana – žaliasis driežas.
Palankios spalvos: ryškiai raudona, geltona.
Nepalankios spalvos: mėlyna, visos murzinos spalvos bei šviesūs atspalviai.

21. Totemas – ERELIS VILKO GALVA
Dienos globėjas – Jėga (Atpildas).
Planeta – Plutonas.
Jėgos simbolis, daiktas – žaibas, varpas, šukos.
Didelės jėgos, stiprių energijų diena, palanki kolektyvinei veiklai, gera svarbiems renginiams, vedyboms, persikėlimui į kitą gyvenamą vietą ar į naują darbovietę. Nesėdėkite namie, vienatvėje, nevenkite seksualinių santykių. Puiki diena kovoti už teisybę, nuskriaustųjų interesus.
Dienos dorybė: gebėjimas vesti paskui save kitus žmones, nukreipti juos teisybės, tiesos, gėrio link, atsakomybės už kitus prisiėmimas.
Dienos nuodėmė: sadizmas, mazochizmas, kitų žmonių kiršinimas.
Antitotemas: ernis (vidutinio dydžio, tačiau labai nuožmus plėšrūnas).
Palankios spalvos: tamsiai mėlyna, terakotos, žemės spalva.
Nepalankios spalvos: žydra, ryškios arba margos spalvos.

22. Totemas – ŠERMUONĖLIS
Dienos globėjas – Vėjas (Vata).
Planeta – Merkurijus.
Jėgos simbolis, daiktas – ratas, diskas.
Permainų, laisvės, netikėtų sprendimų, naujų pažinčių diena. Puikus metas kelionėms. Tai diena, kuomet geriau nieko neplanuoti, įsiklausyti į savo vidų, gyvenimo tėkmę, elgtis kūrybingai. Neslopinkite įžvalgos, išradingumo. Nueikite į pirtį. Palankus metas kirpti plaukus, nagus.
Dienos dorybė: savitarpio pagalba, ištikimybė draugystėje.
Dienos nuodėmė: pavydas, piktos mintys.
Antitotemas: skolopendra ( nuodingas šimtakojis, gyvenantis tropiniuose kraštuose po akmenimis, uolų plyšiuose).
Palankios spalvos: neryškios, tarytum „išplautos“ spalvos.
Nepalankios spalvos: ryškios spalvos, ypač raudona ir oranžinė.

23. Totemas – BALTASIS VORAS
Dienos globėjas – Didžioji Tuštuma.
Planetos – Merkurijus, Uranas, Chironas.
Jėgos daiktas, simbolis – veidrodinis arba krištolinis rutulys.
Reikėtų šią dieną gyventi pagal laisvą grafiką. Galima pasirašyti dokumentus, tvarkyti juridinius reikalus bei dalyvauti įvairiuose svarbiuose renginiuose. Diena tinkama santuokoms bei santuokiniams santykiams, bendravimui su gamta, pirčiai. Galima tverti tvoras, dėti spynas, genėti medžius, bet daryti remontą tai netinkamas metas.
Dienos dorybė: tingumo, apatijos nugalėjimas, atkirtis parazitiniam gyvenimo būdui.
Dienos nuodėmė: tingumas, abejingumas gyvenimui, parazitavimas (kitų išnaudojimas).
Antitotemas: uodas.
Palankios spalvos: visos maskuojančios spalvos, pilka.
Nepalankios spalvos: ryškios spalvos, baltos ir juodos derinys.

24.Totemas – GENYS ( kritinė diena)
Dienos globėjas – Tikėjimas.
Planeta – Prozerpina.
Jėgos simbolis, daiktas – šluota, piesta (grūstuvė), žirklės, vėduoklė.
Kritinė diena, kai išbandoma sąžinė, suaktyvėja blogio jėgos. Diena tinka patiems sunkiausiems darbams. Gerai užsiimti namų tvarkymu, remontu, knygų skaitymu, individualiomis studijomis. Nepalanku vykti į kelionę, linksmintis. Gerai valyti organizmą, pasninkauti, skirti laiko maldai. Venkite seksualinių santykių.
Dienos dorybė: savo silpnybių pripažinimas, blogio pažinimas ir demaskavimas.
Dienos nuodėmė: prostitucija, homoseksualumas.
Antitotemas: vabalas, graužiantis žievę.
Palankios spalvos: raudona su juoda, akį rėžianti žalia.
Nepalankios spalvos: visi pilki, rudi ir violetiniai atspalviai.

25.Totemas – KALNŲ OŽKA
Dienos globėjas – Tiesa.
Planeta – Izidė ir visos moteriškos planetos: Venera, Mėnulis, Neptūnas.
Jėgos daiktas, simbolis – apsiaustas, skraistė, virvė, virvinės kopėčios. Tinklas, kuriame susipainioja blogio jėgos.
Ištikimybės, tiesos, dorybės, aukštesniųjų jėgų prabudimo diena. Siekite gerumo, gailestingumo. Jei galite – atiduokite skolas, siekite susitaikymo. Puiku, jei galite skirti laiko šeimai, vaikams, jų globai. Nepalankus metas naujiems darbams, kelionėms, jokiu būdu neterškite žemės, nenaikinkite miško, nemeluokite.
Dienos dorybė: tiesa, dora, duoto žodžio, įsipareigojimų vykdymas.
Dienos nuodėmė: nedėkingumas, žodžio, įsipareigojimo nesilaikymas.
Antitotemas: raguotasis krokodilas, apaugęs ožio vilna, šikšnos sparnais (panašus į drakoną).
Palankios spalvos: balta, rožinė, geltona.
Nepalankios spalvos: juoda, mėlyna ir ruda.

26. Totemas – BALTOJI MEŠKA
Dienos globėjas – Garbė ir Orumas.
Planetos – Venera ir Uranas.
Jėgos daiktas, simbolis – rankinė, krepšys, piniginė.
Tai kelionių, vertybių įsigijimo, pagalbos kitiems diena. Galite skirti rimtus susitikimus, organizuoti renginius. Geras metas verslo, finansiniams reikalams, dokumentų pasirašymui. Kvieskitės svečius, vykite į kelionę, vyrai būtinai turi dovanoti dovaną moteriai. Tačiau nesiimkite jokių avantiūrų. Gera diena kosmetinėms operacijoms, organizmo valymui.
Dienos dorybė: dosnumas, pagalba vargstantiems, gailestingumas, labdara.
Dienos nuodėmė: vagystė, gyvenimas svetima sąskaita, godumas, piršimas savo valios kitiems.
Antitotemas: blakė.
Palankios spalvos: auksinė, balta, raudona.
Nepalankios spalvos: juoda, mėlyna, alyvinė.

27. Totemas – KREGŽDĖ
Dienos globėjas – Dangus.
Planeta – Uranas.
Jėgos daiktas, simbolis – raktas, tinklas.
Šią dieną mus ypač stebi dangus. Bendraudami būtinai laikykitės etikos, būkite svetingi, daugiau būkite gamtoje. Gera diena kelionėms, finansiniams mainams, kontaktams, pažintims. Nepalankus metas seksualiniams kontaktams. Tai dosnumo, dangaus ženklų diena.
Dienos dorybė: dėkingumas.
Dienos nuodėmė: nedėkingumas, abejingumas.
Antitotemas: gegutė.
Palankios spalvos: dangaus žydrumo, šviesiai mėlyna, auksinė.
Nepalankios spalvos: žalia ir ruda.

28. Totemas – JUODAS VARNAS
Dienos globėjas – Žemės Slėpiniai.
Planetos – Saturnas, Plutonas, Chironas.
Jėgos daiktas, simbolis – kastuvas, šukos.
Sunki diena – vertėtų atsisakyti visų svarbių darbų, rimto gydymo, operacijų. Skirkite laiko maldai, meditacijai. Galima kasti namo fundamentą, tverti tvoras, sodinti augalus. Tai ir žemės paslapčių atvėrimo, ir tamsių jos energijų įsikūnijimo diena.
Dienos dorybė : askezė, susilaikymas, gebėjimas nugalėti pagundas.
Dienos nuodėmė: juodoji magija, „nužiūrėjimas“.
Antitotemas: chameleonas.
Palankios spalvos: tamsiai ruda, juoda, žemės spalvos.
Nepalankios spalvos: geltona ir raudona.

29. Totemas – BALTASIS KATINAS
Dienos globėjas – Šventasis Žodis.
Planeta – Chironas.
Jėgos daiktas, simbolis – žirklės, rožinis iš medžio, muzikiniai instrumentai, ypač fleita.
Tai džiaugsmo, juoko, žodžio magijos, mokymosi, meditacijos diena. Geras metas pradėti mokymosi procesą, naudingi kontaktai, pažintys. Puikus metas valyti odą, daryti masažą, pirkti, taisyti rūbus, užsiimti restauracija, remontu. Nepalanki diena kelionėms; atsisakykite vienatvės, nueikite į pirtį.
Dienos dorybė: mokymasis, žinių, tradicijos perdavimas kitiems.
Dienos nuodėmė: melas, apgaulė, šmeižtas, piktžodžiavimas.
Antitotemas: ruda vandens žiurkė.
Palankios spalvos: šviesi alyvų žiedų spalva, auksinė, gelsva; daug blizgesio, margumo.
Nepalankios spalvos: tamsūs tonai, žalia spalva. Reikia atidžiai rinktis papuošalus.

30. Totemas – POVAS
Dienos globėjas – Šventoji Dvasia.
Planetos – Saulė, Vakšja.
Jėgos daiktas, simbolis – vėrinys (rožinis) iš 30 brangiųjų akmenų (geriausia iš turmalino, bet galima ir iš „savo“ akmens).
Tai protėvių pagerbimo, maldos diena. Ją reikėtų skirti rimtiems darbams, ypač jei reikia juos užbaigti. Puikiausia diena badavimui, meditacijai į ugnį. Geras metas išmesti tai, kas nebereikalinga. Geriau, jei galite būti tarp savų, artimų žmonių. Nerekomenduojamos kelionės. Valykite mintis ir žodžius, nežadėkite tuščiai, nežudykite net vabzdžių. Gera diena pirkti veidrodžius, laikrodžius.
Dienos dorybė: talento atskleidimas, kūrybinė iniciatyva, džiaugsmas, įkvėpimas.
Dienos nuodėmė: netikėjimas, ateizmas, nenuoširdus darbas, tikinčiųjų niekinimas.
Antitotemas: pabaisa: driežas kiaulės snukiu ir rupūžės akimis, drėgna ir pūslėta oda.
Palankios spalvos: visos, išskyrus juodą; geriausia balta ar auksinė, daug margumo, blizgesio bei ornamentų.
Nepalankios spalvos: juoda.

Nijolė Gabija Wolmer

TOP