N.Gabija Wolmer. KAIP NAUDOTIS KALENDORIUMI. Registracija tel.: 8 610 44008

Gegužės 8 d. – Mėnulio jaunatis

N.Gabija Wolmer. Gegužės 8 d. – Mėnulio jaunatis
(Iš N.Gabija Wolmer DIDŽIOJO ASTROLOGINIO MĖNULIO KALENDORIAUS 2024, papildyta)
Netrukus, gegužės 8 dieną, 06:21 val. Lietuvos laiku, įvyks Mėnulio jaunatis. Ši jaunatis įvyks globojant žemės ženklui Jaučiui, kuris simbolizuoja tvirtybę, galingą, nesustabdomą jėgą, pareigingumą ir stiprų užsispyrimą siekiant tikslų – šis Mėnulio ciklas palankus investicijoms, finansinėms operacijoms, taip pat ir gerovės kūrimui, aplinkos puoselėjimui, projektų startui. Kitaip sakant, galingos aktyvios Jaučio energijos taps puikiu motyvatoriumi norint pasiekti sėkmingus rezultatus, pradėti ką nors naujo.

N.Gabija Wolmer. Gegužės 8 d. – Mėnulio jaunatis

Pačią jaunaties dieną itin svarbu kreipti mintis pozityvumo, meilės, rezultatyvumo, esminių poreikių bei svajonių link, siekti harmonijos, neskubėti, atsisakyti tuščių užsiėmimų, tuščio plepėjimo, apkalbų, baimių.
Gegužės jaunaties intencija galėtų būti tokia : ,,Atverkime savo širdies vartus, atsiverkime gerovei, apdovanokime save Žemės grožiu, pajauskime gamtos didybę“.
Šios Jaunaties metu ypač pravartu laikytis augalinės ar bent vegetarinės mitybos, gydytis augalijos dovanomis, džiaugtis kiekviena gamtos gėrybe, kuri mus gydo. Šiuo laiku galima gauti maksimalų kūno subalansavimą, gerai valysis šlakai ir toksinai, bus lengviau nei įprastai išspręsti odos ir žarnyno problemas.
Įsižeminimas. Nepamirškime, kad mes esame tai, kas mus supa: per šią gegužės Jaunatį basomis nueikime į žaliuojančią pievą, pamedituokime į mūsų pavasarinės gamtos grožį, įkvėpkime svaiginančio alyvų kvapo – juk taip nuostabu, kad mes galime tai pajausti, tiesa?!
Nepaprastai galingos grožio, jausmų ir meilės taip pat sveikatingumo/sveikimo temos, todėl per šią jaunatį labiausiai pokyčius pajus tie, kurie tą grožį ir meilę pakvies į savo kasdienybę. Puikus metas išreikšti jausmus mylimiesiems, fizinis kontaktas taip pat svarbus, šildantis apsikabinimas ir nuoširdus pokalbis labai tiks šiai jaunačiai, tik neveikime per savo ego – paklausykime savo širdies.
Tegul žydėjimas įkvepia mus kurti, džiaugtis, šypsotis ir sveikai gyventi. Tegul bus paprasta labiau įsiklausti į save, atliepti savo poreikiams, leisti sau pasvajoti! Leiskite pasauliui atnešti kai ką naujo į jūsų gyvenimą. Patys sau pasėkite viltį, pradėkite gerus, viltingus procesus.

Mes esame savo likimo kūrėjai – nepamirškime to!
Šviesios, sėkmingos mums visiems gegužės jaunaties.

P.S.: Beje, skaitmeninę (PDF) versiją Didysis Astrologinis Mėnulio Kalendorius 2024, kuriame rasite prognozes visiems metams, prasčiausias bei sėkmingiausias dienas,  geriausius periodus įvairiems darbams, galite įsigyti šiuo adresu:

https://www.menuliokalendorius.com/produktas/2024-didysis-astrologinis-menulio-kalendorius/

Kalendorių galėsite naudoti visus metus kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje.

TOP