N.GABIJA WOLMER. 2023 DIDYSIS ASTROLOGINIS MĖNULIO KALENDORIUS

Lapkričio mėn. Mėnulio jaunatis

N.Gabija Wolmer. Lapkričio jaunatis. 2023 11 13

( Iš N.Gabija Wolmer DIDŽIOJO ASTROLOGINIO MĖNULIO KALENDORIAUS 2023, papildyta)

Lapkričio 13 dieną, 11:27 val., įvyks Mėnulio jaunatis. Jaunaties metu Saulė bei Mėnulis bus Skorpiono ženklo 21 laipsnyje, jungtyje su Marsu. Šis planetų junginys jaunaties metu bus ypač svarbiame dešimtame ekliptikos sektoriuje, susijusiame su tikslais, profesija, vadovavimu. Tai suteiks šiai jaunačiai papildomo svorio bei svarbos. Tokia Saulės, Mėnulio bei Marso pozicija skatins ypač aktyviai siekti tikslų, karjeros, konkuruoti, veržtis į priekį. Kad pozityviai išnaudotume jaunaties energijas, svarbu susimąstyti apie tai, ką norime pasiekti artimiausiais metais, suvokti savo tikslus, ypač susijusius su profesija bei dvasiniu gyvenimu, bei suteikti jiems energijos, užpildyti juos savo tikėjimo jėga. Jei patys to nedarysime, pajausime, jog aplinkoje šios tendencijos labai stiprios, o mes atsiliekame, plaukdami pasroviui.  Kita vertus, planetų konfigūracijos gali padėti mums sutelkti energiją, nesiblaškant į šonus, aktyviai atsirinkti tai, ko būtina atsisakyti, rasti, ką būtina daryti naujai. Prireiks valios bei aktyvumo, kad nukreiptume pakankamai energijos pokyčių integravimo, o ne sentimentų, savęs gailėjimo link.

N.Gabija Wolmer. Lapkričio jaunatis. 2023 11 13

Saulės bei Mėnulio pozicija kartu su Marsu Skorpiono ženkle žadins ir agresiją, kovingumą, šių energijų lapkričio antroje pusėje bus kiek per daug, todėl santykiuose šiuo metu svarbu ne tiek ieškoti kažko naujo, kiek išsaugoti tai, ką turime geriausio. Taip pat ir be reikalo neprovokuoti agresijos, neužgauti aplinkinių orumo, garbės. Atgyvenę santykiai trūkinės, juose ryškės praeities skolų, nuoskaudų temos. Venera jaunaties  metu bus Svarstyklėse, ženkle, kur ji stipri, tačiau keliauja kartu su Karminiu mazgu Ketu.  Tai suteiks santykiams tam tikrą patikrinimo, pasikartojančių situacijų atspalvį. Turėsite galimybę vis ir vėl paklausti savęs – ar tikrai turiu būti su tais, su kuriais dabar esu? Negerovės išryškės ypač stipriai,  tačiau tie santykiai, kurie išliks, perėję patikrinimą, dar labiau sustiprės.
Beje, šią dieną, 19:20 val., įvyks Saulės bei Urano neharmoningas, erzinantis opozicijos aspektas. Jis skatins staigius emocijų, nuotaikos pokyčius, todėl visa diena, o ypač popietė, vakaras – avaringas metas, galimos traumos. Dėl to nevertėtų (ypač į pavakarę) pradėti ginčytis,  skubėti, sportuoti, ką nors įrodinėti. Jei ne jums, tai kitiems staiga gali trūkti kantrybė ten, kur, rodos, tam nėra priežasčių. Galimos avarijos, traumos, susijusios su elektra, technika, sportu, staigūs, netikėti pokyčiai, sprendimai fondų rinkoje.
Bus gerai, jei visą šią dieną ypač atsargiai vairuosite, bendrausite, pasaugodami vienas kito kantrybę bei jausmus. Daugiau dėmesio gali pareikalauti vaikai ar sergantys žmonės.

Visgi esminė šios jaunaties tema – tai dvasios jėga, susitelkimas, drąsa, įveikianti visas kliūtis. Taigi svarbu akcentuoti savo esmines ilgalaikes vertybes, pasitikėjimą savimi, gebėjimą keistis, siekiant svarbių tikslų, o ne konformizmą. Neeikvokite dėmesio, skirdami jį nuovargio ar ligų, nusivylimo, trūkumų išryškinimui – nuo to jų jėga tik išaugtų, atnešdama bėdų. Svarbu taip pat, kad nepasuktume pavydo, kerštingumo, įtarumo linkme.
Žvelkite į tai, kas svarbiausia, tikėdami savimi ir prasminga gyvenimo tėkme, pakvieskite dvasios palaiminimą savo gyvenimui. Išskleiskite dėkingumą už tai, ką jau turite, meilę sau ir pasauliui, išlaikykite gebėjimą džiaugtis ir tikėti, mylėti. Tai šią dieną ypač svarbu. 

Šviesios, palaimintos mums visiems lapkričio jaunaties ir viso Mėnulio ciklo, teatneš jis būtiną atsinaujinimą! 

Su meile – N. Gabija Wolmer

TOP