N.GABIJA WOLMER. 2023 DIDYSIS ASTROLOGINIS MĖNULIO KALENDORIUS

Kovo astrologinės tendencijos

N.Gabija Wolmer. Kovo astrologinės tendencijos

(Iš N.Gabija Wolmer Didysis Astrologinis Mėnulio Kalendorius 2023)

Pirmas dvi dekadas Saulė judės Žuvų ženklu kartu su Selena bei Neptūnu. Kiek vėliau, nuo kovo 3 dienos, į šį ženklą įeis Merkurijus, nuo 7 dienos – ir Saturnas. Dėl planetų gausos Žuvų ženkle ypač išryškės dvasinio apsivalymo, gilinimosi į vidinį pasaulį, atlaidumo, atjautos, kūrybos, įvairių paslapčių atvėrimo temos. Sėkmingiausiai šioms energijoms galės atliepti tie, kurie jau seniai dirba dvasingumo, psichologijos, socialinės rūpybos,kūrybos srityse. Kitiems šios aktualijos gali būti juntamos kaip trukdančios dirbti konkrečius materialius darbus, keliančios nerimą, baimes. Šis periodas paskatins iškelti į paviršių daug anksčiau slėptų faktų, aplinkybių, neš transformuojančias energijas į religinius egregorus.
Visgi, pirmoms dviem dekadoms įtaką darys planetos, esančios ne tik Žuvų, bet ir kituose ženkluose: Jupiteris su Venera Avino ženkle, Uranas su Rachu Jautyje, ypač aktyvus Marsas Dvynių ženkle. Šios planetos įneš konkretumo, praktiškumo, padės veikti greitai, prisitaikant prie kintančių aplinkybių. Taigi pirmas dvi dekadas tai, kaip jausimės, stipriai priklausys nuo to, kur link kreipsime dėmesį: ar nukreipsime jį link dvasinio apsivalymo, atjautos, vidinės transformacijos, ar link verslo, konkrečios, praktiškos veiklos gamybos, žemės ūkio bei prekybos srityse.
Nuo kovo trečios dekados, Saulei perėjus į Avino ženklą, Žuvų energijų sumažės, padidės aktyvios pasaulietinės veiklos akcentai. Nuo kovo 17 dienos Venera taip pat pakeis padėtį zodiako ženkle, pereis į Jaučio ženklą, kuriame jau ilgą laiko tarpą keliauja Uranas bei Rachu. Venera Jaučio ženkle reiškiasi stipriai, harmoningai, nešdama sėkmę srityse, susijusiose su gamyba, žemės ūkiu, prekyba, finansais, grožio kūrimu, puoselėjimu, amatais,nekilnojamuoju turtu. Taigi, trečia dekada bus sėkminga daugeliui konkrečių veiklos sričių, tačiau ne iš karto: palankus veiklai metas prasidės po jaunaties, kuri įvyks 21 dienos vakare, Mėnuliui pakankamai paaugus, tai yra nuo 24 dienos.

Linkiu sėkmingo kovo mėnesio, tobulėkite dvasiškai, stiprinkite sveikatą.

Su meile – N. Gabija Wolmer

TOP