Kaip sutikti Naujuosius 2017 metus

Straipsnis "Kaip sutikti 2017 metus"

iais metais Naujųjų metų pradžios momentas bus ramesnis nei pernai. Saulė bus 11, „karališkame“, Ožiaragio ženklo laipsnyje. Tai suteiks Naujųjų metų dienai gelmės, karališkumo, puikių idėjų.

Mėnulis Naujųjų metų momentu bus Vandenio zodiako ženkle. Kai  Mėnulis svečiuojasi šiame ženkle, emocijos tampa šaltesnės, tačiau protas aktyvus. Dėmesys labiau nukrypsta intelektualių dalykų nei emocijų link. Svarbesnės tampa atsinaujinimo, laisvės bei draugystės temos. Norisi bendrauti, aptariant įvairiausias naujoves, įdomybes, tai, kas neša atsinaujinimą, išsivadavimą iš iliuzijų, laisvę.

Tačiau Naujųjų metų pradžios momentu bus prasidėjusi 4 Mėnulio ciklo diena, kurios simbolis – „Gyvybės medis“. Ši Mėnulio diena  labai rami, jos jėga gelmėje. Medžio simbolis byloja apie tai, jog tai įsišaknijimo, įsiklausymo į savo ištakas metas.  Ši Mėnulio diena taip pat neša ryšio su protėviais, gimine jėgą. Be abejo, tai nelabai dera su Vandenio charakteristikomis. Juk šis ženklas susijęs su oro stichija, neprisirišimu, permainomis ir laisve. Jis mažai siejasi su namais, šeima. Visgi, manau, daugelį trauks šventės metu būti namuose, intymioje aplinkoje. Ko gero, geriausiai šios energijos derės, jei švęsime Naujus metu nedidelėje kompanijoje, tačiau ne tik su savo giminėmis, bet ir su artimiausiais draugais, su kuriais galime atvirai, lengvai bendrauti, dalytis įdomiausiomis idėjomis, įžvalgomis. Be abejo, jei jums rūpi šventės metu būti dideliame jums svarbiame kolektyve – jokių problemų. Visgi geriau, jei didžiąją laiko dalį būsite uždaroje patalpoje, o ne po atviru dangumi.

Kita vertus, alkoholio sutinkant Naujus metus neverta padauginti – Žuvų ženkle besisvečiuojantis Karminis mėnulio mazgas Ketu Naujųjų metų vakarą  gali iškrėsti nemalonius juokus tiems, kurie padaugins alkoholio ar kitų kvaišalų. Kita vertus, kvaišalų apribojimas Naujųjų metų naktį ir kitą dieną suteiktų stiprią apsaugą jūsų sąmoningumui, sveikatai visiems metams.

Kadangi būsimieji metai susiję su Raudonuoju gaidžiu pagal feng šui sistemą, natūralu bus palydėti senuosius ir sutikti Naujuosius metus pagerbiant juos ugnies stichija – fejerverkais, uždegtomis žvakėmis,  šviesos girliandomis.

Ateinančių metų Ugninio gaidžio simbolis labai panašus į feniksą – ugninį feniksą, prisikeliantį iš pelenų. Taigi vertėtų, sutinkant Naujuosius, iš širdies pasvajoti, jog ateinančiais metais atgimsime „kaip feniksas“ tose gyvenimo srityse, kuriose jaučiame sąstingį, patiriame nesėkmes. Feniksas, kaip mistiškasis Raudonojo gaidžio „giminaitis“, puikiausiai gali būti šių metų simbolis. Tačiau kaip amuletas metams puikiai tiks ir gaidžio figūrėlė. Ji gali būti pagaminta iš medžio, kurį taip mėgsta ugnis. Kad šis simbolis veiktų, mums nešdamas sėkmę, turėtume suvokti bei prisiminti, jog gaidys turi galią „išsklaidyti tamsą“, prišaukti saulę, nujausti šviesos atėjimą, turi gebėjimą paskelbti apie tamsos pabaigą.

Kadangi šie metai, kaip ir praeiti, yra susiję su ugnies stichija, draugai, ateinantys į namus, gali atnešti šeimininkams „dovaninių pinigų“ raudoname voke, tuo išreikšdami  sėkmės bei turto palinkėjimą namams ir šeimininkams.

Kadangi Naujųjų metų vakarą dar tebeveiks 2016 metų energijos pagal feng šui sistemą, sėdėti geriausia bus veidu į rytus, pietryčius, pietus, vakarus. Nereikėtų sėdėti veidu į šiaurę, šiaurės rytus, šiaurės vakarus.

(Visgi, rinkdamiesi sėkmingą kryptį sėdėti ar zoną veiklai, pasitikrinkite pagal feng–šui sistemą, ar ši  kryptis nėra labai nepalanki jūsų gimimo momentu. Net jei zona palanki šiais metais, tačiau jei ji labai nepalanki jums asmeniškai, tada jos nereikėtų rinktis. Kryptis turėtų būti jums palanki gimimo metu arba bent jau neutrali – tada ji gali nešti sėkmę.)

Gerai, jei sutinkant Naujuosius metus aplinkoje bus daug spalvų, skaidraus džiaugsmo, nuoširdumo. Spalvos, nešančios sėkmę, –  auksinė bei raudona.

Raudonojo Gaidžio metų elementas yra ugnis, todėl gerai, jei ant stalo bus daugiau gražių medinių, drožtinių, pintų indų, apdailos, interjero detalių, raudonų atspalvių detalių, puošybos. Tačiau, be abejo, ir čia reikalingas saikas…

Išlydėkime kartu su fejerverkais visas praėjusių metų nelaimes, bėdas bei pakvieskime sėkmę.

Laimingų Naujųjų metų mums visiems!

Straipsnis iš naujojo N. Gabijos Wolmer 2017 Didžiojo Astrologinio Mėnulio kalendoriaus

TOP