N.Gabija Wolmer. 2022 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Gegužės astrologinės tendencijos

N. Gabija Wolmer

(Iš „N.G.Wolmer „Didysis Astrologinis Mėnulio Kalendorius 2022“)

Gegužė šiemet prasidės po ką tik įvykusio dalinio Saulės užtemimo, taigi pirmas kelias dienas dar jausis užtemimo įtaka.

Iki gegužės 21 dienos Saulė judės ramiu Jaučio ženklu, tačiau neramumo įneš kartu su Saule Jaučio ženklu judantis Uranas bei Rachu, abu skatinantys atsinaujinimą bei permainas. Dėl to galime jausti poreikį naujai tvarkyti namus, buitį, įnešti naujoves į žemės ūkio, nekilnojamojo turto, prekybos bei gamybos sritis. Į jas visas, kaip ir į santykius, veršis permainų vėjai, atsinaujinimo poreikis.

Visgi vertėtų veikti apdairiai – juk gegužės 16 dieną, 07:14 val., įvyks Mėnulio užtemimas, taigi nuo balandžio 30 iki gegužės 16 dienos turėsime tarpužtemiminį laikotarpį. Tai, kas daroma jo metu, dažniau įgyja fatališką pobūdį, todėl imkitės tik tų naujų darbų, dėl kurių neabejojate, jog jų tikrai reikia. Jei šiuo metu sutiksite naują žmogų ir užmegsite santykius, ko gero, jis darys gan stiprią įtaką jūsų likimui.

Gegužės 21 dieną, 04:22 val.,  Saulė pereis į Dvynių ženklą. Tai suteiks laikotarpiui daugiau judrumo, lengvumo, skubėjimo, noro bendrauti. Geriau seksis darbai, susiję su prekyba, mokslais, logistika, transportu, tarpininkavimu, taip pat tie, kuriuose reikia greitos orientacijos, gausių kontaktų, sumanumo, gebėjimo savarankiai dirbti su informacija, dokumentais.

Gegužės 11 dieną, 02:22 val., įvyks gan svarbus astrologinis įvykis: Jupiteris, didžiausia Saulės sistemos planeta,  pereis į Avino ženklą bei judės juo iki spalio pabaigos. Tai gan ryškiai keis energijas, nuotaikas. Jupiteris Avino ženkle, panašiai kaip Saulė Dvyniuose, skatins judėti, sportuoti, aktyviai veikti, taip pat lengviau, paprasčiau žvelgti į daugelį dalykų. Ši jo pozicija palanki greitoms verslo operacijoms, taip pat veiklai, susijusiai su sportu, mechaniniais prietaisais, metalais. Kitas jo poveikio aspektas – naujų lyderių, dažnai populistų, nevengiančių jėgos pozicijos, iškilimas. Mums visiems ši Jupiterio pozicija padės šviežiai, naujai pažvelgti į gyvenimą, lengviau pradėti naujus darbus.

Verta paminėti ir Merkurijaus judėjimą: mėnesio pradžioje jis bus Dvynių ženklo 1 laipsnyje, kur jo pozicija ypač palanki visiems darbams, susijusiems su komunikacijomis, tačiau jau gegužės 10 dieną, 14:47 val., Merkurijus ims judėti reversu. Tai truks iki birželio 3 dienos. Taigi visą šį metą gali lydėti abejonės, susijusios su gaunama informacija, dažnesnės klaidos dokumentuose. Procesai, susiję su komunikacijomis, prisistabdys, atsiras daugiau vilkinimo, delsimo. Šiuo metu verta kelis kartus peržiūrėti dokumentus ar laiškus, prieš juos pasirašant ar ką nors žadant.

Didžiąją mėnesio dalį Venera keliaus Avino ženklu, kur jos pozicija yra nepalanki, skatinanti staigius, trumpalaikius įsimylėjimus, paviršutiniškus santykius arba išlaidavimą. Vertėtų pasisaugoti ir vieno, ir kito – Venera šį mėnesį nepalanki investicijoms ar stambiems pirkiniams.

P.S.: Visų metų astrologines mėnesių lenteles su aspektais, metų aktualijas, svarbius astrologinius įvykius galite rasti, įsigiję mano „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2022“  skaitmeninę versiją adresu: plačiau.

Kalendoriaus skaitmeninę versiją galėsite naudoti kompiuteryje, I-pade, išmaniajame telefone.

N. Gabija Wolmer

TOP