Daiva Kristina Markauskienė

Daiva Kristina Markauskienė

Astrologija į mano gyvenimą atėjo prieš 20 metų ir nuo to laiko yra mano kasdienoje – kaip filosofija, psichologija, gyvenimo ir pasaulio pažinimo būdas, aprėpiantis visas žmogiškosios veiklos sritis.

Artimiausia yra  vakarų astrologija, nes ji palieka žmogui didesnę laisvę, parodydama, kaip likimas priklauso nuo charakterio. Taip pat vertinga yra persų (Avestos) astrologija, išlaikiusi gilias ir astrologines, ir dvasines žinias, aiškią gėrio ir blogio takoskyrą.

Mokiausi iš įvairių autorių, ieškodama tai, kas universalu, bendra įvairioms astrologijos mokykloms, tačiau pagrindinė mano mokytoja yra Nijolė Gabija Wolmer. Džiaugiuosi, kad teko laimė ją susitikti ir mokytis – ne tik astrologijos, bet ir bendrųjų likimo dėsnių. Taip pat didelė laimė buvo sutikti iškilų budizmo tradicijos mokytoją Kirti Tsenšab Rimpočė  ir gauti iš jo astrologiją atveriantį Kalačakros mokymą ir iniciaciją.

Po dešimtmečio astrologijos žinių  gilinimo, praktikos bei asmeninių konsultacijų gimė  autoriniai „Gyvosios astrologijos“ kursai, kuriuos vedu nuo 2008 metų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Man išties astrologija yra gyva ir manau, kad labai svarbu šioje srityje jungti supratimą, žinojimą su gebėjimu jausti planetų pozicijas horoskope. Visa tai ir apima “Gyvoji astrologija”.

TOP