Vidinis dvasinis patarėjas

N. Gabija Womer VIDINIS DVASINIS PATARĖJAS

Dažnai žmonės sako, kad jie nebejaučia vidinio ryšio su savo Vidiniu Dvasiniu Patarėju. Tačiau vis dėlto visi patiria sąžinės graužimą, o juk tai yra tas pats Vidinis Patarėjas, tačiau prabilęs destruktyviai – tada, kada mes darome kažką negero ir neteisingo. Vis dėlto mes galėtumėme jį girdėti visuomet, jeigu tiktai tam paruoštumėme save, savo kūną šiam balsui – atvertumėm jam priėjimą, takus.

Kaipgi tai galimą padaryti? Štai viena technika. Tai yra irgi kvėpavimo susiejimas su sąmonės procesais ir energija. Galima būtų pradėti atkurti ryšį su savo širdimi, kartu su kvėpavimu apgobiant ją šviesa, paruošiant ją, kad jinai galėtų tapti Viešpaties buveine. Tai yra vienas procesas.

Kitas procesas būtų tai, kad kvėpuodami mes įsivaizduotume, kad nuo širdies, apšviestos jūsų vidine šviesa, kuri ateina kartu su kvėpavimu, formuojasi šviesos takas į jūsų galvą, kaktą. Jeigu mes turėsime pakankamus takelius energijai, energijos pratakumą, jeigu kanalai tarp širdies ir proto bus pakankami, tada mūsų širdis ir protas nebus atskirti, jie derinsis tarpusavyje. Tai yra labai svarbu.  Vienas iš paprastų būdų tai pasiekti ir yra kvėpuojant įsivaizduoti, kad jūs įkvepiate ir kartu su įkvėpimu nutiesiate šviesos taką – siauresnį ar platesnį – iš trikūtos, čakros kaktos viduryje, žemyn, link širdies. Kvėpuodami jūs darote jį vis šviesesnį, ryškesnį, aiškiai juntamą.

Kada jūs nutiesite šį taką iš širdies į kaktą, į savo protą, tuomet jūs tiesiog geriau suvoksite širdies vedimą ir geriau jį girdėsite minčių lygyje: jums tiesiog bus aiškiau, ką jūsų Vidinis Patarėjas – Širdis nori jums pasakyti, patarti, nes tai bus iškelta į sąmonės paviršių, į jūsų mentalinį lygmenį. Įkvėpdami galite įsivaizduoti, kad šviesa užpildo jus tarsi fontanu, iš viršaus užlieja per viršugalvį ir nuo kaktos formuoja tą šviesos kelią į širdį, bet svarbiausia šioje praktikoje yra sujungti jūsų protą su širdimi šviesos, energijos ir informacijos taku.

N. Gabija Wolmer

TOP