balandis

4balandis10:00- 19:00Karmos korekcija. ATMINTISRenginį veda: Raimundas Kareckas

Renginio aprašymas

Karmos, susijusios su atmintimi, transformacija, nukenksminant blogąsias karmines pasekmes ir sustiprinant pozityviąsias apraiškas.

Planuojamos temos:

  1. Vaikystė
  2. Praeiti gyvenimai.
  3. Dharma.
  4. Priesaikos.
  5. Žmonija.
  6. Istorija.
  7. Dirbtinai suformuota atmintis.

Tai tik dalis būsimų karmos korekcijos temų, susijusių su atmintimi.

Atsineškite į seminarą ką nors jums brangaus, sakralaus, sentimentalaus, ką galėsite padėti altoriuje seminaro metu, o seminaro pabaigoje apsikeisti su vienu iš seminaro dalyviu.
Gal bus Karmos Valdovų suteikta galimybė asmeniniam prašymui.


Kaip pasiruošti karmos korekcijai?
Pasiruošimas yra nesudėtingas:
1. Pajauskite širdimi, ar jums iš tiesų jau laikas į šį seminarą. Net protu dar nežinodami konkrečios informacijos apie jį, visgi jau esate buvę ankstesniuosiuose bei galite pasitikrinti širdimi, įžvalga, pajauta, ar jums reikia šio seminaro.
2. Jei taip, pagarbiai paprašykite Karmos Valdovų padėti pasiruošti šiems naujiems karmos skaistinimo, harmonizavimo procesams, seminarui. Išreikškite savo pagarbą bei ketinimų rimtumą kiekvieną dieną (pageidautina) uždegdami namuose žvakelę, smilkalą brangiesiems Karmos Valdovams, jų garbei bei paprašydami jų vedimo bei procesų harmonizavimo, susiderinimo su būsimuoju darbu harmoningiausiu bei optimaliausiu būdu.
3. Prieš seminarą būkite budrūs, įsiklausantys į situaciją, neskubantys, atidesni ir atsakingesni nei įprastai visose savo gyvenimo situacijose.
4. Nevartokite alkoholio ar stiprių vaistų, pasistenkite nekelti skandalų ar barnių bei juose nedalyvaukite, nepažeiskite įstatymų net ir smulkiose situacijose (eismo taisyklės ir pan.).
5. Prisiimkite visišką atsakomybę už sprendimą vykti į seminarą, atvykimą į jį bei dalyvavimą. Būkite sąmoningi, atsakingi bei labiau nei įprastai atlaidūs.

Dalyvavimas tik su išankstine registracija

 

Laikas

(šeštadienis) 10:00 - 19:00

Vieta

viešbutis VILNIUS GRAND RESORT

Ežeraičių km, Ežeraičių g. 2, Vilnius 14200

Renginį veda

Raimundas Kareckasmokymai@udumbara.lt; +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Parašykite komentarą

You must be logged in to post a comment.

TOP