Planetų mantros ir mineralai

astro_planetos

Klausimas: Ar mes galime kalbėdami planetų mantras, skirtas harmonizuoti pažeistas ir silpnas planetas, drauge naudoti tas planetas atitinkančius mineralus? Tai turėtų būti puikus komplektas ir didinti mantrų poveikį.
Atsakymas: Su mineralais, kristalais reikėtų elgtis atsargiai. Tai tinka, jeigu jūs natūraliai, harmoningai sugebate jausti mineralų poveikį. Nereikėtų jo taikyti tiktai racionaliai remiantis tuo, ką teoriškai žinote apie mineralą.


Vis dėlto pradžioje neapsunkinkite ir nepadarykite praktikos per daug sudėtingos. Pačios planetų mantros yra labai stiprios ir galingos. Jeigu jūs dirbsite tik su planetos mantra ją kartodami, tuomet gryniau pajausite pačią planetos energiją ir mantros poveikį. Jeigu jūs iš karto dirbsite ir su mineralu, sunku bus atskirti, kur yra mineralo poveikis, kur mantros. Todėl pradžioje, kol pradėsite skirti būtent mantros poveikį, geriau darbuotis atskirai su mineralu, atskirai su mantra.
Kita vertus, reikėtų dar žinoti, kad yra skirtingas rezultatas, kada mes kalbėsime mantras planetų, kurios yra silpnos ir kurios stiprios. Silpnųjų planetų atveju tiesiog mantros silpnai aktyvuos tas planetas, mes tiesiog mažai jas jausime. Kada mes dirbsime su planetomis, kurios yra stiprios gimimo momentu, bet neharmoningos, poveikis bus kur kas stipresnis.
Planeta, kuri yra stipri, tačiau yra neharmoninga – tai galinga jėga, su kuria reikia susitarti. Stipri planeta – ir harmoninga, ir neharmoninga – yra tarsi stiprus veikiantysis asmuo mūsų gimimo mandaloje. Tai be galo įdomus darbas, bet šiuo atveju reikia didelio atsargumo. Dirbdami su planetų mantromis tie praktikai, kurie dar nelabai turi patirties, turėtų žinoti, kad planetų mantrų jėga akumuliuojasi, tai yra kaupiasi, gali pasireikšti ne iš karto. Šnekant mantras, reikėtų tiek pat dėmesio, kiek skiriate darbui, skirti ir įsiklausymui į poveikį ir rezultatą. Tai yra labai svarbu.

Nijolė Gabija Wolmer

TOP