KARMOS KOREKCIJA. 2019–12–09. REGISTRACIJA TEL. 8-610-44008

Karmos korekcija

KARMOS KOREKCIJA. 2019–12–09. REGISTRACIJA TEL. 8-610-44008

RAIMUNDAS KARECKAS

KARMOS KOREKCIJA

 vyko 2018 m. gruodžio mėn. 9 d.
sekmadienis 10:00 – 18:00 

 

Turėsime labai retą galimybę – kartu su Karmos Valdovais darbuosimės su savo karmos įrašais, kuriuos sukaupėme per šiuos metus.

Kiekvienas – ir buvęs karmos korekcijos seminare, ir nusprendęs dalyvauti pirmą kartą šioje sesijose – turėtų tam pasiruošti.

Pasiruošimas yra nesudėtingas:
1. Pajauskite širdimi, ar jums iš tiesų jau laikas į šį seminarą. Net protu dar nežinodami konkrečios informacijos apie šį seminarą, visgi jau esate buvę ankstesniuosiuose bei galite pasitikrinti širdimi, įžvalga, pajauta, ar jums reikia šio seminaro.
2. Jei taip, pagarbiai paprašykite Karmos Valdovų padėti pasiruošti šiems naujiems karmos skaistinimo, harmonizavimo procesams, seminarui. Išreikškite savo pagarbą bei ketinimų rimtumą kiekvieną dieną (pageidautina) uždegdami namuose žvakelę, smilkalą brangiesiems Karmos Valdovams, jų garbei bei paprašydami jų vedimo bei procesų harmonizavimo, susiderinimo su būsimuoju darbu harmoningiausiu bei optimaliausiu būdu.
3. Prieš seminarą būkite budrūs, įsiklausantys į situaciją, neskubantys, atidesni ir atsakingesni nei įprastai visose savo gyvenimo situacijose.
4. Nevartokite alkoholio ar stiprių vaistų, pasistenkite nekelti skandalų ar barnių bei juose nedalyvaukite, nepažeiskite įstatymų net ir smulkiose situacijose (eismo taisyklės ir pan.).
5. Atsivežkite į seminarą nors mažą, tačiau gyvą, nenuskintą gėlę (tai bus jūsų geranoriškų ketinimų išraiška) bei ką nors jums brangaus, sakralaus, ką galėsite padėti altoriuje seminaro metu.
6. Prisiimkite visišką atsakomybę už sprendimą vykti į seminarą, atvykimą į jį bei dalyvavimą. Būkite sąmoningi, atsakingi bei labiau nei įprastai atlaidūs.

* Pristatau tik kelias, tačiau labai svarbias bei šiuo metu ypač aktualias temas, kurios Karmos Valdovų dėka bus sprendžiamos šiame seminare:
kliūčių, trukdančių dvasiniam augimui  bei regėjimo puoselėjimui, patraukimas;
→ kliūčių, trukdančių kūrybai bei profesinei veiklai, patraukimas;
→ kliūčių, trukdančių įgytiturėti ir tęsti, patraukimas.
 bus skaistinama karma, susijusi su:
• budų bei arhatų relikvijomis;
• fizine, psichine bei mentaline sveikata;
• prarasta atmintimi;
• gebėjimu suderinti dvasingumą ir materiją.

→ Taip pat šiame seminare bus koreguojama karma, susijusi su piligrimine kelione po Mianmarą ir Tailandą bei su keliausiančiais į tolimas bei sakralias žemės vietas.

Kartu su Karmos Valdovais darbuosimės su savo karminiais įrašais, kuriuos sukaupėme per šiuos metus.


RAIMUNDAS KARECKAS. Saint-Michel. France 2018 (foto N.G.Wolmer)GILIAI ĮKVĖPK KARMINĘ LAISVĘ

Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.:  +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Dalyvavimas tik su išankstine registracija

TOP