Gimimo laiko tikslinimas mineralų pagalba

astrology-with-zodiac-symbols

Kada planeta yra harmoninga, jinai nekuria problemų. Ji yra tokia rami jėga, per kurią mes galime veikti, bet mineralai tuomet padeda ją sustiprinti ir kartais pačiam padeda suvokti tą savo harmoningą jėgą, glūdinčią jame. Bet, pasirodo, planetos gali būti šiek tiek arba labai neharmoningos, pažeistos. Tarp to yra didelis skirtumas. Pavyzdžiui, trys planetos „kvadratuoja“ vieną arba dvi, tada kyla didžiulės įtampos, arba dvi opozicijos vienoje krūvoje stipriuose ženkluose kampiniuose būstuose.
Planeta gali būti vidutiniškai neharmoninga ir truputėlį neharmoninga, kai šiek tiek trūksta, kad ji taptų neutrali. Planeta gali būti dar neapsisprendusi, kokia jinai yra.
Ką tai reiškia? Kai planeta artėja link to, kad jinai taps harmoninga, tai įvyksta ne iš karto: kažkokiu momentu ji dar lyg tai harmoninga, lyg tai jau ne. Tada žmogaus gyvenime vienose situacijose planeta jau ima reikštis kaip harmoninga (ypač tose situacijose, kur dalyvauja aspektai tų planetų, kurios yra harmoningos, kur jai padeda harmoningos planetos,“ draugės“, arba kur tiesiog žmogui įprastose situacijose) , kitose situacijose planeta vėl tampa neharmoninga (jeigu žmogus atsiduria skausmingoje situacijoje, kur jį kažkas dirgina, bara, tada jis vėl perkrenta į tą neharmoningą variantą, nes, ko gero, aktyvuojasi neharmoningi aspektai). Ir vis dėlto po kurio laiko planeta pradeda įsitvirtinti harmoningos planetos statuse.
Jeigu yra labai stiprus pažeistumas, ta korekcija gali neįvykti per vieną gyvenimą, netgi nešiojant tinkamus mineralus, harmonizuojančius planetas. Tol, kol žmogus tinkamoje vietoje nešioja mineralą, harmonizuojantį planetą, tol jinai reikšis kaip harmoninga, bet jeigu jis mineralą padės, tai struktūra vėl grįš prie neharmoningos planetos raiškos. Šiuo atveju žmogus tiesiog lieka priklausomas nuo mineralų: jei nori, kad planeta reikštųsi harmoningai, – nešiok mineralą. Taigi korekcijos laikas yra įvairus: kartais reikia pusmečio, kad planeta pasikoreguotų, kartais – dvejų, kartais penkerių metų. Žinau ne vieną atvejį, kada tai įvyko.
Tai ką kalbu, kalbu apie savo praktiką, o ne apie pliką teoriją. Man atrodo vertinga tai, ką neša gyvenimas, ką jis patikrina. Savo praktikoje, kiek dirbau su žmonėmis ir mineralais, aš nemačiau nei vieno žmogaus, kurio visos planetos būtų buvusios harmoningos. Nei vieno. Nors viena ar kelios visada būna pažeistos. Paprastai apie pusė jų būna neharmoninga, ne taip jau retai pasitaiko ir atvejis, kai beveik visos.

Gimimo laiko tikslinimas mineralų pagalba

Dar vienas priežastis, dėl ko aš taip įnikau į mineralus, yra gimimo laiko tikslinimas, nustatymas. Jis daugeliu atvejų nėra žinomas tikslus, minučių tikslumu, jį reikia koreguoti. Įvairūs astrologinės korekcijos būdai vis dėlto nėra tokie tikslūs, kad jais galėtum tikėti absoliučiai. Tikslinant gimimo laiką pagal svarbius gyvenimo įvykius, dažnai matosi: keli įvykiai sutapo, o vienas išlenda, styro, kur jį dėt – neaišku. Lieka abejonė, o gal reikia daugiau statistikos. Ką daryti?
Pasirodo, mineralai gali labai ryškai atverti, pavyzdžiui, kuriame būste yra planeta. Jeigu žmogaus horoskope, sakykime, Mėnulis bus antrame būste, tai žmogus, paėmęs Mėnulio mineralą ar metalą, išskleis būtent Mėnulį antrame būste, bet ne trečiame.
Žmogus su Mėnuliu antrame būste bus labai opus finansų reikalams, apskritai kūnui, kilnojamajam turtui, maistui: „Kaip aš maitinuosi? Ar aš turiu pavalgyti?“ Ir taip toliau. Jeigu jis laikys sidabrą, Selenitą arba Mėnulio akmenį ir jo Mėnulis bus trečiame būste, tai tas mineralas taip ir skleisis kaip Mėnulis, esantis trečiame būste, tai yra su Merkurijaus priemaišomis, trečio būsto priemaišomis. Žmogui su Mėnuliu trečiame būste pasakys: „Cho cho, kokie valgiai? Man ir laikas bėgt, susitikt, pašnekėt, parašyt, pasakyt“. Jis gali užsišnekėti …. ir užmiršti pavalgyti. Tai bus visiškai skirtingi žmonės.
Be abejo, tam, kad galėtum atpažinti, atskirti, kuriame būste yra planeta, reikia praktikos, tai yra konkretūs dalykai. O jeigu tu gali peržiūrėti visas planetas, ir tada pradeda stotis papildomai į vietą, atsiranda papildomi duomenys.
Tai yra ypač svarbu, kada planetos pagal gimimo laiką atsiranda ant būstų, ženklų ribos. Tada mes turime atrasti, kaip yra iš tikrųjų. Man tai buvo papildomas diagnostikos metodas apie tikrą gimimo laiką, o drauge ir prognostika apie įvykius, kokie buvo ir kada bus. Ir, be abejonės, tai pagalba žmogui harmonizuoti planetą tame būste, kuriame ji yra.
P.Globa daugiausiai kalba apie mineralų sąsajas su planetomis kosmogramoje, neskirdamas ypatingos reikšmės mineralų sąsajai su planetomis būstuose. Visi tie metai, kiek aš dirbau, man parodė, kad planeta būste reiškiasi pakankamai stipriai ir mineralai tai išryškina. Pavyzdžiui, žmogaus Saulė Liūte.
Sakykim, harmonizuoji ją auksu. Kas turėtų vykti? „Oho. Pirmyn. Nešiok ir džiaukis gyvenimu“. O ką, jei nesidžiaugia? Tampa kažkoks reikšmingas, rimtas. Labai rimtas, labai reikšmingas. Kodėl jis taip reagavo? Pasirodo, Saulė Liūte atsidūrusi aštuntame būste, ir tai jau visiškai kas kita nei tiesiog Saulė Liūte. Harmonizuota Saulė Liūte aštuntame būste padės patikėti, kad tu gali ne tik šypsotis ir žavėti, bet ir gali įgyti jėgą finansuose, ekonomikoje, stambiame versle, ir tai yra transformacija.
Mano patirtyje nebuvo nei vienos išimties, kad, aktyvuojant planetą mineralų pagalba, jinai žmogaus kūne auroje, gyvenime ir įvykiuose aktyvuotųsi tiktai kaip planeta ženkle. Absoliučiai visada mineralas aktyvuodavo planetą ne tiktai ženkle, bet ir būste: įjungdavo, aktyvuodavo to būsto programą, nori tu to ar nenori. Nori aktyvuoti dvyliktą būstą – maldų, chroniškų ligų ir izoliacijos būstą? Aktyvuosi ir džiaugsies? Na, turbūt ne visada. O planetą be to būsto galima? Ne. Deja, ne. Bet už tai planetos, kurios yra jėgos, sėkminguose būstuose, be abejo, padeda mums išskleisti savo jėgą išskleisti visu pajėgumu.

Nijolė Gabija Wolmer

TOP