Gimimo diena

Kada ir kaip švęsti Gimimo Dieną?

Klausytojas: Kodėl yra sakoma, kad negalima yra švęsti gimimo dienos, na, tarkim, dieną prieš gimimo dieną? Kodėl ją patariama švęsti maždaug tris dienas po gimimo dienos?

N.G.Wolmer: Tas momentas, kada Saulė grįžta į tą pačią vietą, kur buvo gimimo momentu, ne visada realiai vyksta tuo pačiu laiku, netgi ne tą pačią parą. Laikas gali skirtis keliomis valandomis, gali beveik para.

Gimimo dieną žmogus visada yra energetiškai labai jautrus. Jis iš tikrųjų tam tikra prasme yra kaip kūdikis. Energijų lygyje, karmos lygyje jam formuojasi naujas kiautas, naujos programos metams. Ir, žinoma, kad jeigu tą dieną jis praleidžia su draugais, tai jį stipriai įtakoja tai, kas yra sakoma, daroma: labai užsifiksuoja emocijos, mintys. Ir gerai, jeigu tos mintys, žodžiai, palinkėjimai yra geranoriški, jeigu viskas vystosi puikiai…

Be to, vis dėlto kiekviena gimimo diena turi skirtingą ateinančių metų programą. Vienos gimimo dienos programa gali būti susijusi su tuo, kad jam tais metais reikia būti tyloje ir ramybėje, formuoti savo šeimos lizdelį. Ir neretai tokiu atveju žmogus sako: „Aš visai nenoriu šiemet kviesti draugų. Aš kažkodėl noriu būti ramiai sau būti namuose. Nenoriu nieko matyti, nebent pačius artimiausius žmones.“ Jis tiesiog nuskaito informacijos lygyje šią programą. Jeigu jūs jaučiate, kad tikrai nenorite gimimo dienos švęsti triukšmingai, matyti daug žmonių, neprievartaukite savęs. Jeigu draugai yra jūsų tikri draugai, jie turėtų tai suprasti.

Gimimo diena yra ypatinga ne tiktai puotomis, bet ir tuo, kad žmogus save tada formuoja daug stipriau nei įprastai. Save formuoti reikia įvairių aplinkybių, jos gali būti skirtingos. Kartais žmogui norisi ir linksmybių, triukšmo, taip neretai būna, jeigu programa ateinantiems metams yra susijusi su iškilimu, socializavimusi, autoriteto augimu. Tada būti tarp žmonių, kur skamba linkėjimai, ir tą žmogų kelia kolektyvinė energija, tai yra visai naudinga ir vertinga.

Žmogus pačią gimimo dieną, kai Saulė grįžta į tą pačią vietą, kur buvo gimimo momentu, formuoja save, savo savijautą, sveikatą, požiūrį į save: kaip jis save jaus, suvoks. Kita diena po gimimo dienos yra susijusi su ne tik su morale, bet ir finansais, energijos baze ir todėl tą dieną yra svarbu, kad jūs skirtumėte dėmesio praktiškiems dalykams, kad neišlaidautumėte be reikalo. Trečia diena po gimimo dienos programų lygyje yra susijusi su bendravimu, komunikavimu, todėl tai visai geras metas bendrauti, šnekėti, kalbėti, dalytis idėjomis, taigi visai tinkamas laikas linksmybėms. Jeigu galite rinktis, švęsti visai tinka trečioji diena po gimimo dienos, nes ji yra susijusi su informacija, ryšiais, aplinkiniais žmonėmis.

Norėčiau jums patarti, jog sužinoti, kada gi yra iš tikrųjų jūsų gimimo dienos įsijungimo momentas (tai yra soliaro įsijungimo momentas) nėra taip sudėtinga. Reikėtų tiesiog kreiptis į astrologą, kad jis paskaičiuotų soliarą bei paaiškintų pagrindines metų programas. Tai nėra taip jau sudėtinga. Na, o jei tai vis dėlto neprieinama, tenka pasikliauti intuicija, vidiniu vedimu.

Nijolė Gabija Wolmer

TOP