Gimimas – naujo kelio pradžia

Lina Rudaitienė - Rebefingo seminaras GIMIMAS
LINA RUDAITIENĖ

GIMIMAS – NAUJO KELIO PRADŽIA

Rebefingo (rebirthing) seminaras
Vyko 2017 m. gruodžio 10 d., 16:00 – 20:00

Kvėpavimas keliaujant į savo gimimo patyrimą, pasitelkus sąmoningumą, motyvaciją, rebefingo techniką.Tikslas – pravalyti gimimo patirtį (tai buvimas mamos įsčiose, gimimo momentas, keli pirmieji kūdikio mėnesiai), pačius pirmuosius šio gyvenimo skausmo įrašus bei prisiliesti prie daugiasluoksnės gimimo patirties.

Kvėpavimo eigoje paeiliui paliesime ir šias temas:

  • Sava ir kitų žmonių, aplinkos energija – mokymasis atpažinti gimimo metu skambėjusią autentišką savąją energiją, atskiriant ją nuo mamos energijos.
  • Motinystės tema, kvėpavimo pagalba susipažįstant su motinystės vibracija, budinant seniausius prisiminimus apie tai, stebint savo reakcijas, valant negatyvą, atstatant harmoningą santykį su motinyste kaip reiškiniu.
  • Pradžios tema. Gimimas – tai šio gyvenimo pradžia. Pirmas įspūdis – stipriausias. Tai, kas buvo patirta pirmiausia, gali suformuoti nuostatas savęs, gyvenimo atžvilgiu, t.t.
  • Savęs kaip Sielos pažinimas. Atidžiau įsižiūrėsime į savo Sielą atėjimo į šį gyvenimą metu, su kokiais tikslais, uždaviniais ji ruošėsi gyventi, kaip mūsų Siela skambėjo, siekiant  atstatyti ryšį su savo Siela.

Sėkmingam procesui reikalingas džiaugsmingas, kūrybiškas dalyvavimas, pasitikėjimas procesu, drąsa kažkam naujo, keistis, atvirumas ir nuoširdumas.

Informacija pasiteiravimui tel.: +370 610 63249, el. paštu: lina@dharma.lt

Reikalinga išankstinė registracija

TOP