Seminaras Dubline

Nijolė Gabija Wolmer seminaras Dubline

NIJOLĖ GABIJA  WOLMER

DVASINIO UGDYMO SEMINARAS DUBLINE

(vyko 2015 m. spalio 17 – 18 d.)

Šis seminaras skirtas tiems, kurie norite giliau suprasti save, užmegzti gilų ryšį su savo Siela bei amžina Dvasine esatimi, turėti sąmoningą jos vedimą.

Tiems, kurie pavargote nuo besikartojančių klaidų, norite pasukti gerosios karmos kūrimo bei nesėkmingos karmos išvengimo linkme.

Seminare plačiai aiškinsiu žmogiškosios Sielos persikūnijimo dėsnius. Aiškinsiu bei mokysimės praktiškai susisieti su savo siela, sielos globėjais, dvasiniais Mokytojais bei išlaikyti šį ryšį.
Mokysitės atpažinti savo bei aplinkinių sielos brandą bei su tuo susijusius svarbiausius šio įsikūnijimo tikslus, gilųjį savo sielos pašaukimą.

Seminare tai pat išmoksite efektyvių sąmoningo kvėpavimo praktikų, padedančių greitai atgauti jėgas, sukaupti jėgų, sustiprint aurą, efektyviau bendrauti su aplinkiniu pasauliu.

Išmokus gyvo, aktyvaus ryšio su savo siela bei dvasine esatimi, suvokiant dvasios vedimą bei juo vadovaujantis, jūsų efektyvumas padidės kelis kartus, o gyvenimas įgis žymiai gilesnę prasmę.

Sielos brandos suvokimas padės jums geriau suprasti savo artimuosius, mažiau juos skaudinti bei rečiau nusivilti savimi ir artimaisiais…

TOP