Vasario astrologinės tendencijos

N. Gabija Wolmer. Vasario astrologinės tendencijos

(Iš „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2019“, papildyta)

Šiemet vasario mėnesio pirmos dvi dekados bus sudėtingesnės – Saulė kartu su Lilit, arba Juoduoju Mėnuliu, judės Vandenio zodiako ženklu. Tai skatins nepalankias tendencijas: avaringumą keliuose, emocinį šaltį santykiuose, abejones, net išdavystes draugystėje. Kad nepakenktume sau, orientuokimės į savitarpio palaikymą, emocinę šilumą, savo esmines ilgalaikes vertybes, vertinkime nesavanaudišką draugystę. Šiuo periodu  ypač aktyvus bus kolektyvinis gyvenimas. Ko gero, kolektyvuose bus bandoma persitvarkyti, kad jie geriau atitiktų laikotarpio poreikius, aktualijas, vis dėlto tai nelengva bus padaryti dėl ypač išryškėjusių nuomonių skirtumų bei susikaupusių nuoskaudų.

Vasario 4 dienos vėlyvą vakarą įvyks Mėnulio jaunatis.  Svarbu, kad atsikėlę 5 dienos ryte kreiptumėte mintis, emocijas pozityvumo link, visą dieną neskubėtumėte, nesibartumėte, kitaip   gana stipri Lilit įtaka jaunaties metu gali apsunkinti visą Mėnulio mėnesį. Lilit buvimas Vandenyje jaunaties metu formuoja skubėjimą, nervingumą, dirglumą, didina avarijų tikimybę keliuose, daugėja technikos gedimų skaičius. Dėl to pirmas dvi dekadas ypač svarbu gera techninė auto priemonių būklė.

Vasario 19 dieną, 17:53 val., įvyks Mėnulio pilnatis – viena iš kritinių dienų šį mėnesį, kai reikėtų didžiulio atsargumo – tai metas, kai mėnesio tėkmėje įvyks tam tikras persilaužimas. Taip pat kritinės bus 3, 4, 17, 19, 23 dienos.

Vis-gi, šio mėnesio sudėtingos astrologinės konfigūracijos vers pamatyti  tuščius, paviršutiniškus ar atgyvenusius santykius – jei turėsite dvasinės jėgos, pakeisite juos naujais. Vertėtų giliau vertinti ir savo paties elgesį, indėlį į draugystę, kolektyvo darbą. Geriausia, ką galime padaryti šiuo metu – atsinaujinti dvasiškai, apsivalyti, rasti mums labiau naudingus kolektyvus ar patys tapti naudingesni juose. Įvairi technika pirmas dvi vasario dekadas taip pat parodys visas savo silpnas vietas – pasistenkime iš to  „išpešti“ naudą – įvertinkime savo techniką teisingai ir arba atsisakykime jos, pakeiskime kita, arba sutvarkykime. Tai lies ne tik kompiuterius, telefonus, bet ir automobilius, lėktuvus, taip pat įvairią buities, elektros techniką bei įrangą namuose, darbe.

N. Gabija Wolmer. Vasario astrologinės tendencijos

Šį mėnesį daugiau neramumų žada būti ir tarptautiniame gyvenime, daugiau siurprizų pateiks ir stichijos. Pirmos dvi dekados nepalankios tolimiems skrydžiams. Tolimos keliones vertėtų planuoti tik jei jos būtinos arba jei jaučiate, jog jos bus sėkmingos. Į kilusias abejones vertėtų įsiklausyti išties rimtai.

Nuo vasario 20  dienos, Saulei perėjus į Žuvų ženklą, prasidės daug geresnis metas: emocijos taps skaidresnės, lengviau klostysis darbai. Tai pirmas periodas šiemet, palankus naujų darbų pradžiai arba senųjų vystymui, geras įvairiems kultūriniams renginiams, tiesiog kūrybai, meilei. Šis metas taip pat geras santykių harmonizavimui, sustiprinimui.  Visgi net ir paskutinę vasario dekadą neverta daryti rimtesnių pirkinių ar investicijų – prasta Veneros pozicija Ožiaragyje, šalia Karminio mazgo Ketu, palanki labiau taupymui nei investavimui. Visgi paskutinę dekadą galų gale pajausime daugiau ramybės, pasitikėjimo savimi, daugiau džiaugsmo atneš santykiai.

P.S.: Visų metų prognozes galite rasti mano išleistame „2019 Didžiajame Astrologiniame Mėnulio Kalendoriuje“.

Šiuo metu galite ne tik nusipirkti kalendorių knygynuose ar  didžiuosiuose prekybos centruose,  bet ir įsigyti skaitmeninę kalendoriaus PDF versiją mano svetainėje http://www.menuliokalendorius.com/produktas/2019-didysis-astrologinis-menulio-kalendorius-2/ !

Tokiu būdu jis visuomet bus šalia, kai jums jo prireiks, visuomet galėsite pažvelgti, kokia šiandien diena ar kokia spalva palanku rengtis kompiuteryje, telefone, iPad’e!

N. Gabija Wolmer

TOP