Totemų įžvalgos

Kadangi šiais laikais išeiti į laukinę gamtą ir sutikti savo totemą yra gana sudėtinga, jūs galite ugdyti ryšį su totemais paprastesniu, visiems pasiekiamu būdu. Pagalvoję apie kokią nors aktualiją traukti totemo kortelę. Tokias korteles galite įsigyti “Udumbaros” parduotuvėje.

1. MEŠKA. Tavo pozicija stipri, tačiau, siekiant tikslo, prireiks ramios drąsos ir pasitikėjimo. Kantriai susitelk į tai, kas svarbiausia, patrauk į šalį smulkmenas, įmantrumus, tuomet tavo sumanymus lydės sėkmė.

2. LAPĖ. Sumanumas, išmintis šįkart svarbiau nei jėga ar autoritetas. Sugebėk prisitaikyti, įsiklausyti, nepulk kariauti – siekiant pergalės, reikės padaryti keletą vingių. Būk diplomatiškas, mokėk paaiškinti situaciją.
3. VILKAS. Pasikliauk savo jėgomis – sentimentams ne laikas. Ieškok vidinės tvirtybės, pasiruošk apginti save, suvok, kas svarbiausia. Kaupk jėgas ramybėje, neleisk smulkmenoms tavęs išblaškyti.

4. FLAMINGAS. Nelengva būti rožiniu flamingu, bet juk taip pasirinkai. Vertink grožį, meilę, kūrybą, apgink juos, galų gale džiaugsiesi, jog nenusipiginai. Ir trapus grožis – brangenybė, jei apgini.

5. BEBRAS. Pasirūpink nors nedideliais, tačiau konkrečiais reikalais. Nepulk į kraštutinumus, išlaikyk optimizmą, neskubink gyvenimo, bet juo džiaukis. Gerumas, darbštumas padės sukurti gerovę.

6. VARNAS. Nesistenk įtikti aplinkiniams – tik nusiviltum. Eik savo keliu, nebijok išsiskirti, įsiklausyk į vidinį balsą. Žinai, ką daryti, turi išminties, tik suvok savo paties poreikius. Tavo žodis gali tapti lemtingas.

7. LŪŠIS. Veik spontaniškai, kūrybingai, leisk sau reikštis natūraliai. Per ilgi svarstymai išsemtų jėgas, nuviliotų į šoną. Sugebėjimas dinamiškai keisti kryptį –šiuo metu tavo jėga, privalumas.

8. STIRNA. Šiuo metu svarbu tyrumas ir ramybė, tikėjimo jėga. Neieškok įmantrių kelių. Kuo paprasčiau pažiūrėsi į situaciją, tuo geriau ją suvoksi. Išlauk, kol situacija taps tau palankesnė.

9. ŽIRAFA. Jau seniai žinai, ką reikia daryti, tačiau vis tiek delsi, ieškai aplinkinių pritarimo. Ko dar reikia, kad išdrįstum tiesiog veikti? Ilgas kaklas – puošmena, bet ar netrukdo gyventi?

10. VORAS. Ten, kur nėra kelio per bedugnę, nutiesk jį iš savęs. Voriuko išmintis, pranokstanti logiką, padės įveikti sunkumus. Pakibai erdvėje? Pink tinklą. O gal dar ką ir sumedžiosi…

11. GYVATĖ. Lendi, kur pavojinga, tačiau ar pagalvojai, kaip apsisaugosi? Jei nebijai susiremti su klasta, sąmoningu blogiu, tuomet eik. Prireiks ne tik išminties, bet ir gudrumo, meistriškumo, apsaugos.

12. BULIUS. Išsikėlei nelengvą tikslą, tad pasiruošk ilgam ir kantriam darbui. Jei atmesi, kas nereikalinga, pasieksi tai, ko trokšti. Žvelk paprasčiau, siek aiškumo, vertink patikimus žmones.

13. GULBĖ. Laikas nurimti ir įsiklausyti į save. Išskleisk kūrybą, siek grožio bei taurumo – praminti takai tik apviltų. Nelengva išsaugoti baltus sparnus, tačiau verta išmokti skristi…

14. KIŠKIS. Ar esi bailus, silpnas, pasukai baimės keliu? Spręsk pats, tačiau šiame kelyje teks dažnai vingiuoti bei slėptis. Neklausk vėliau, kodėl nėra laimės: pats pasirinkai prisitaikyti, bėgti, slėptis.

15. DRAMBLYS. Veik ramiai, užtikrintai, be skubėjimo, neužmiršk, jog tai, ką darai, svarbu ne tik tau. Atsirink tai, kas svarbiausia, įsiklausyk į dvasios vedimą. Puikus metas pasukti išminties keliu.

16. SKRUZDĖLĖ. Mokykis dirbti kolektyve: darnūs bendri veiksmai padės nuveikti daugiau, nei stengtumeisi vienas. Tačiau teks išmokti susiderinti, prisitaikyti, išgirsti, ko reikia aplinkiniams.

17. DELFINAS. Ieškok kelio, kuris tave pakylėtų ir džiugintų. Ieškai pašaukimo – neparsiduok, nenusipigink kasdienybėje. Tai, kas brangu, turi savo vertę. Kai ką tenka aukoti – svarbu suprasti ką.

18. TIGRAS. Tigrui neverta lygintis su beždžionėmis ar triušiais – jo keliai ypatingi, slapti, nematomi. Tai, kas kitiems atrodo neįveikiama, tau pavyks, jei žvelgsi savu žvilgsniu, turėsi savo vertybes.

19. ERELIS. Tik erelis žino, ką jis mato iš aukštybių. Tavo kelyje bus svarbu tvirtybė, tolima perspektyva, tikėjimas. Neeikvok jėgų suprasti, ką gagena naminės žąsys: lesalą joms tiekia šeimininkas.

20. KURMIS. Lyg kurmis knisiesi tamsybėse, per daug sureikšmini problemas. Pasaulyje yra ir šviesioji pusė – pamatyk ją dėl savo naudos, pradėk mąstyti pozityviai. Daug ką gali pakeisti, tik nustok skųstis.

21. KATINAS. Turi teisę būti savimi – per didelis prisitaikymas gali pražudyti. Kartais asmeninis žavesys, gilūs pomėgiai, ramybė bei laisvė svarbesni nei vienadienė nauda. Išsilaižyk kailiuką.

22. ŠAKALAS. Ar pats esi šakalas, ar lendi tarp jų? Šiame kelyje sunku bus išlaikyti laimę, pritraukti sėkmę, išlikti saugiam. Keisk poziciją, elgesį arba partnerius, nelįsk ten, kur pešasi dėl menko kąsnio.

23. FENIKSAS. Šiuo metu gyvenimas iš tavęs reikalauja neįmanomo – atgimk iš pelenų, nesidairyk į aplinkinius, sutelk jėgą transformacijai. Vidinė ugnis prikels, sustiprins, jei ja tikėsi.

24. STRUTIS: Kartais tyčia ar netyčia tenka įkišti galvą į smėlį – bet juk ilgai taip nestovėsi, juolab, kad ir įspirti gali. Graudu, kai toks stipruolis slepiasi nuo problemų, užuot jas sprendęs.

25. BITĖ. Kruopščiai surink nektarą iš gėlių, kurias tau paruošė gyvenimo pievos. Vasara netruks amžinai, tačiau ji dosni darbštiesiems, kukliesiems. Mažų darbų šviesa pasijus žiemą medaus saldume.

26. ŠARKA. Jei žinios, kurias ruošiesi pranešti, yra reikalingos, turėsi naudos ir tu. Jei šneki pasismaginimui, tik tuščiai gaiši laiką. Skleisdamas žinias, lik nešališkas – tai apsaugos tave.

27. BEŽDŽIONĖ. Sumanumas – tavo stiprioji pusė, tačiau nepersistenk gudraudamas. Įkišus ranka į indą su obuoliu, kartais tenka jį paleisti, jei nori likti laisvas.

28. ŽEBENKŠTIS. Greitis, ryžtas, sumanumas, optimizmas, džiugumas – tavo stipriosios savybės. Nedelsk bei neleisk aplinkiniams tavęs sutrikdyti. Turi visko, ko reikia sėkmei.

29. POVAS. Išdrįsk išskleisti savo talentus – jų turi daug. Vien nuobodus sunkus darbas neatneš laukiamo rezultato. Suradęs grožį, išskleidęs kūrybą ir dvasios švytėjimą, būsi savo kelyje.

30. LIŪTAS. Orumas, garbė, gebėjimas pažadinti geriausias žmogaus savybes, meilė bei dosnumas, optimizmas padės tau iškilti, siekti sėkmės. Vertink vadovo talentą savyje.

31. ŠAMAS. Daug kam esi sėkmės garantas, gerovės šaltinis, jauti gyvenimo tėkmę. Vis dėlto neleisk patiekti savęs pietų stalui. Išmintingai pasirūpink ir savo poreikiais – dėl to visiems bus geriau.

32. ŽIRGAS. Tavo jėga, temperamentas, dinamika, grožis – visa tai pravers siekiant tikslo. Vertink savo prigimtį, nedelsk, apgink galimybę šuoliuoti su vėju. Beje, žirgas – ne arklys.

33. VĖŽLYS. Skubėti neverta. Gerai apgalvok kiekvieną žingsnį, sprendimą. Pravers kietas kiautas, gebėjimas greitai po juo pasislėpti. Apsišarvuok kantrybe, konkrečiomis žiniomis, išmintimi.

34. ŠUO. Saugok tai, ką turi geriausio. Budrumas, rūpestis, ištikimybė, netgi nemigo naktys – tik niekai, jei tikrai nori išsaugoti vertybes. Dabar prireiks drąsos bei kantrybės, tačiau vėliau tai atsipirks.

35. KARVĖ. Jei nori laimės, pasitelk kantrybę, ramybę, darbštumą. Įmantrumas, pyktis, pavydas ar skubėjimas sukeltų griovimą. Paprastais darbais, džiaugsmais ir natūralumu pasieksi, kas brangu.

36. DRAKONAS. Nardai giliai, skraidai aukštai, danguje tavo jėgos šaltiniai. Pasikliauk savo įžvalga bei dvasios vedimu – siek didingų tikslų, užmokestis taip pat bus didingas.

37. GAIDYS. Net darganoje skelbia aušrą, kai aplink tamsu. Vis dėlto gerai, kad vištidėje laukia šiltos vištos. Pasirūpink ne tik aušra, darbu, bet ir giminės pratęsimu, sveikata – taip bus geriausia.

38. LAKŠTINGALA. Šiuo metu atmesk bet kokius savanaudiškus skaičiavimus – turėtų prabilti pašaukimas, sielos grožis, meilė, harmonija, talentas. Ar juos iš tiesų jau realizavai, patyrei?

39. PAPŪGA. Nekartok to, kas jau daug kartų buvo – tikrai gali kai ką daugiau. Jei klausai papūgos koncerto, taip pat nieko naujo neišgirsi. Spręsk, ar tai tinka tavo skoniui.

40. ASILAS. Vien užsispyrimu nieko gero nepasieksi, tik sugadinsi santykius, pakenksi reikalams. Pasistenk suvokti, kas sakoma. Paieškok išmintingesnių veikimo būdų – juk nesi…

41. GENYS. Jis moka sumaniai ištraukti skanumynus iš giliausių vietų, o dar ir medžius gydo. Tavo veikla tikrai įdomi, reikalinga, tik turėk sumanumo savo tikslui pasiekti.

42. PELĖ. Būdama greita ir sumani, nesistengia atkreipti į save dėmesį. Darbštuolės mažas ūgis ir pilkas kailiukas – ne kliūtis susikrauti atsargų žiemai, saugiai ir laimingai peržiemoti.

43. GERVĖ. Siekiant išlaikyti eleganciją, dvasingumą, kultūrą ir grožį, tenka daug ką aukoti. Suvok, ar tai tavo jėgoms. Vis dėlto aukodamas, įgytum apsaugą, palaiminimą, ramybę.

44. GRIFAS. Skrendi ten, kur pakvimpa pavojumi ir mirtimi. Kažkas turi būti sanitaru, tačiau tuomet nesitikėk kvepėti rožėmis ir sulaukti pagyrimų. Tau pačiam spręsti, ar tai tavo pašaukimas.

45. VIENARAGIS. Negali sau leisti to, ką leidžia kiti. Vienaragio neturi sutepti net maža dėmelė, kitaip pasaulis patiria nuopuolį. Nešančių, liudijančių šviesą didelė ir atsakomybė.

46. ŽIURKĖ. Suvok, ar ne per daug rūpiniesi savo nauda. Turtas gerai, saugumas taip pat, tačiau žiurkės gyvenimas ilgainiui gali nusibosti. Juk ne be reikalo žiurkė daug kam atgrasi.

47. BORUŽĖ. Sėkmės takai atsiveria ne visuomet – mokėk sėkmę priimti, nenubaidyk jos įtarumu, vienadienės naudos ieškojimu. Boružė visuomet netikėtai pakyla…

48. PINGVINAS. Jis neišgyventų pavieniui. Jausti kolektyvą, susiderinti būtina jo išlikimui. Be to, ši didelė kompanija džiugi ir draugiška. Paieškok geriau ir surasi geranorišką pagalbą.

49. AŠTUONKOJIS. Net stengdamasis apipainioti ką nors, negali žinoti, ar pats nepatirsi žalos. Kita vertus, jei matai aštuonkojį, laiku apsispręsk, kas geriau: nejudėti ar nešti kudašių…

50. BALANDIS. Taiką nešti nelengva, tačiau jis lydimas palaimos šviesos, meilės, gerovės galimybių. Pasitelk drąsą, kantrybę – turi jėgą sutramdyti tamsą, pyktį, vaidus.

51. KUPRANUGARIS. Pasiimk į ilgą kelionę tik tai, kas būtina. Juk viską teks nešti ant kupros. O ir ant jos nešk tik tą, kuris žino, kur vanduo, kur oazė, kur tikslas.

52. VOVERĖ. Būk sumanus, greitas, apdairus. Teks nemažai paplušėti, tačiau žiemą džiaugsiesi skaniais riešutėliais. Voverei nebaugu šokti nuo šakos ant šakos.

53. ŽĄSIS. Kai vedi žąsiukus per kelią link balos, tenka sustoti ir laukti pakelėje. Kai jie eina per kelią, taip pat tenka laukti, kartais stabdyti eismą. Visgi vanduo šalia.

54. ANGIS. Sumanei ne visai gerą dalyką. Apmąstyk, kas ne taip, kur gali pakenkti sau ar kitiems. Net jei ir gausi naudos, ji bus tik vienadienė, neatneš džiaugsmo, laimės.

TOP