N.G.Wolmer. 2020 Didysis astrologinis mėnulio kalendorius

Sekmadienį – Saulės užtemimas!

N.Gabija Wolmer. SAULĖS UŽTEMIMAS. 2020 06 21

(Iš N.G.Wolmer “Didžiojo Mėnulio Kalendoriaus 2020”, papildyta).

Birželio 21 dieną įvyks žiedinis Saulės užtemimas, nematomas Lietuvoje. Užtemimo maksimumo momentas –  09:40 val. Lietuvos laiku. Jis truks 38 sekundes.

Vis-gi, užtemimo įtaką jausime žymiai ilgiau – manau, stipriausiai parą prieš ir po užtemimo.

Dauguma, turbūt, jau  žinote, jog užtemimų momentai neretai atneša įtampą, dirglumą, išryškina problemas.

Vis-gi, užtemimų metas  – tai ne tik ryškėjančių problemų, bet ir jėgos metas. Jėgos, kurią galime pasistengti nukreipti mums palinka kryptimi.

Kad taip ir įvyktų, ypač svarbu, jog jau parą iki užtemimo pasitelktume ypatingą budrumą, atsargumą, saiką. Birželio 29 diena, kurią nuo 04:05 lydės 29 Mėnulio diena, (jos simbolis – „Aštuonkojis“, primenantis, jog tokią dieną pradėjus darbus ar santykių aiškinimąsi, situacija gali tapti tarsi šis nemalonus gyvūnas, lipni ir klastinga.) gera nebent tvarkytis, užbaigti būtinus darbus. Nukreipkite jėgas, kad įneštumėte daugiau tvarkos, racionalumo, aiškumo į savo namus, buitį bei darbus. Išmeskite tai, kas nereikalinga, skirkite laiko sau, nepervarkite. Šią dieną neverta nieko pradėti ar ką nors aiškintis – jei ir pavyktų išsiaiškinti, tai gali kainuoti per daug jėgų bei nervų arba baigtis konfliktais, giliu pykčiu.  Birželio 20, dieną iki užtemimo, nereikėtų skubėti reikšti kitiems pretenzijų, kelti griežtų reikalavimų. Svarbu atlaidumas, savitarpio pagalba, geranoriškumas. Geriau per daug nekalbėti, ypač tuščiomis temomis – lengva „prisikalbėti, ko vėliau gailėtumės. Tačiau pravartu tvarkyti informacinius resursus, įvairus dokumentus, įvairius smulkius daiktus.  Vis-gi, nepersistenkite, kad nekiltų dirglumas ar nevilties jausmas, jog visko nespėjate. Šią dieną pasistenkite visur kur laikytis saiko, vengti kraštutinumų bei bet kokių pažadų, skirkite laiko sau.

Birželio 21 dieną, kuomet 09:40 val. įvyks Saulės užtemimas bei beveik tuo pačiu metu prasidės Mėnulio jaunatis, taip pat svarbu neskubėti, vengti kraštutinumų. Tačiau tai kitokia diena, nei šeštadienis. Ji – metas, kuomet sėjame sėklas – minčių, poelgių. Tai, ką ir kaip darysime šią dieną, taps tarsi kamertonu visam būsimam Mėnulio ciklui bei kiek mažiau – maždaug metams laiko. Mąstykime ne apie ligas, o apie sveikatą bei kaip jos sieksime, kaip puikiai ją palaikysime. Galvokime ne apie skolas ar trūkumus, o kaip daug gėrio jau turime bei kaip mūsų gerovė ramiai augs. Mąstykime ne apie trūkumus šeimoje, o apie tai, kas santykiuose yra tikro, brangaus, esminio. Pasvajokime apie mums aktualiausius dalykus gyvai, tačiau be persistengimo. Įsivaizduokime, jog mūsų gyvenime jau yra tai, ko taip norime, ir būkime už tai dėkingi, laimingi, tarsi tai jau įvyko.

Duokime gyvenimui suprasti, ko iš jo laukiame, viliamės, suteikime šiai dienai tinkamą skambesį, palankias emocijas, pozityvias mintis. Jokiu būdu nesibarkime – atidėkime tai kitai dienai, kuri bus „labiau, nei ši, palanki barniams”.

Šis užtemimas pritrauks dėmesį prie reikalų, susijusių su šeima, namais, nekilnojamuoju turtu, motinyste, iškels į paviršių problemas, susikaupusias šioje srityje. Užtemimo dieną svarbu išsaugoti darnius santykius su artimaisiais, nesiimti skubotų sprendimų minėtose srityse, nekurti konfliktų bei nedaryti iš smulkmenoos dramblio – juk sprendimai visuomet yra, net jei jie kitokie, nei tikėjomės.

Gali kilti daug minčių, susijusių su motinyste, darnios šeimos siekiu, arba gilus nepasitenkinimas, jei to nėra. Nukreipkime jį, ieškodami bei surasdami, kas gali padaryti buvimą šeimoje džiugesniu, lengvesniu. Paskatinkime besąlyginę meilę, taiką, džiugų kūrybingumą praverti mūsų namų duris.

Šią dieną duokime kitiems meilę ir palaikymą, užuot jų reikalavę. Ši diena bei metas po jos gali atnešti gilius suvokimus apie tėvus, namus, ką reiktų padaryti, kad jie taptų jaukesni, saugesni. Jokiu būdu nesipykite su motinomis, moterinis, vaikais – tai būtų prasčiausia užtemimo energijų išraiška.  Šią dieną svajokite, vėl ir vėl grįžkite prie laimingos, darnios šeimos bei partnerystės vaizdinių, suteikite jiems savo harmoningą, kantrų, neagresyvų palaikymą. Nepamirškime, jog persistengimas užtemimo dieną duos priešingus rezultatus.

Vėlgi užtemimo metas, ko gero, skatins kankinančiai spręsti, kaip paskirstyti dėmesį tarp darbo, karjeros ir asmeninių, šeimos poreikių. Vis-gi, ieškokime šios pusiauvyros be plėšymosi, atleisdami sau bei kitiems, jei kažko nespėjame, nesupratame, duokime sau laiko.

Prastai aspektuotas Marsas Žuvų ženkle skatins polinkį į savigailą, kvaišinimąsi, užuot sprendus problemas ar veikus. Padėkime artimiesiems to išvengti – šiuo metu darni šeima, glaudus ryšys su artimaisiais labai svarbus, ypač garsiai bylojantis į mūsų pasąmonę, net jei to nesuprantame.

Labiausiai šis užtemimas palies Vėžio, Ožiaragio, Avino, kiek mažiau – Žuvų bei Dvynių ženklų atstovus. Kiti zodiako ženklai užtemimą jaus ramiau, skaiidriau.

Ir dar – užtemimas žmonėms, iš tiesų dedanties pastangas tobulėti, turintiems geros karmos, gerumo, doros, atneš ilgai kankinusiųsių problemų išsisprendimą, atsakymą į seniai  iškilusius klausimus, palengvėjimą, naują, geresnę kokybę. Tai, ko gero, pasijus ne iš karto, ne užtemimo dieną, bet kelias dienas po jo. Nepamirškime, jog vertiesiems užtemimas atneša naują, aukštesnę būties kokybę, net jei prieš tai iškelia į paviršių griežus reikalavimus sau, skatina keistis.

Šviesios, palaimintos mums visiems Mėnulio jaunaties bei viso būsimo ciklo!

Su meile – N.Gabija Wolmer

TOP