Sausio astrologinės tendencijos

N.G. Wolmer

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio kalendoriaus 2020″, papildyta. )

Sausio mėnuo šiemet ypač svarbus – ne tik dėl to, jog nuo jo prasideda metai, bet ir dėl to, jog iki sausio 10 dienos, kuomet įvyks Mėnulio užtemimas, tęsis tarpužtemiminis periodas, prasidėjęs praėjusių metų gruodžio 26 dieną. Toks periodas – visuomet jėgos metas, kuomet ypač išryškėja susitvenkę pasąmonėje procesai, problemos. Dėl to gali sustiprėti baimės ar nerimas. Vis-gi, vertėtų energiją nukreipti sprendimų paieškos link, nelikti pakibus ties neišsprendžiamais dalykais. Tai metas, kai labai svarbu teisingai atsirinkti tikslus bei uždavinius, daryti sprendimus – ties kuo dirbame, ko siekiame, o ką verta palikti, ko atsisakyti. Teisingai pasirinkę, išgryninę būtiniausius dalykus, atsisakę blaškymosi, pajusime jėgą, sustiprėsime – šis metas ypač palankus tą daryti.

Pirmas dešimt dienų iki užtemimo ir kelias dienas po jo vertėtų elgtis labai santūriai, išmintingai, jos stipriai įsirėš laikotarpyje – kaip veiksmų bei įpročių tendencijos ilgesniam laikui. Šiuo metu neverta pradėti nieko naujo (kaip, beje, ir visą sausį – nebent paskutinėmis jo dienomis), tačiau svarbu giliai analizuoti praeities bei planuoti ateities veiksmus. Pirmas dvi dekadas praverstų mokytis be apgailestavimo tenkintis mažu, džiaugtis tuo, ką jau turime, atsisakyti išlaidavimo, atsirinkti tai, kas iš tiesų būtina, ir tai vertinti. Visas Sausio mėnuo – tai rimtų permainų metas, bet šiuo metu jis reikšis labiau kaip sprendimų paieška, naujos strategijos kūrimas, nei kaip išoriniai veiksmai. Didžiuma šio meto sprendimų pasireikš kiek vėliau. Pavienių žmonių gyvenime tai reikšis kaip restruktūrizacija stambiose įmonėse, pokyčiai darbe, mokesčių įstatymuose, ekonomikoje. Šiuo metu bus svarbu budrumas, profesionalumas, susitelkimas.

Visgi šis planetų susitelkimas duos ir palankių rezultatų, jei esate gan savarankūs darbe ar dirbate kolektyve, kuris pajėgus daryti svarbius sprendimus, išsireikalauti būtinas permainas. Natūralu, jei šiuo metu ieškosite efektyvesnių darbo metodų, darysite svarbius sprendimus. Jei jūsų autoritetas svarus, šio meto išmintingi pasiūlymai ženkliai sustiprins autoritetą, padės iškilti ar tiesiog sustiprinti pozicijas darbo srityje.

Visą sausio mėnesį svarbu pasirūpinti kaulų sistemos organizme apsauga, sveikata – dantys, sąnariais, stuburas bus ypač jautrūs, gali išryškėti anksčiau pasislėpusios problemos. Todėl jokiu būdu nereikėtų apkrauti stuburo ar visos kaulų bei sąnarių sistemos nešiojant, kilnojant didelius svorius, patiriant kratymą, purtymą. Pasirūpinkime saugiu druskų pertekliaus išvedimu iš organizmo, sąnarių stangrumu bei sveikata, naudodami tinkamą maistą ar papildus, mankštindamiesi ir pan. Ypač pravers masažai, gydančios vonios, įvairios terapijos formos. Ypač jautrūs sausio mėnesį taip pat bus oda bei plaukai, jiems taip pat prireiks papildomos apsaugos, dėmesio.

Nuo sausio 20 dienos Saulė pereis į Vandenio ženklą, atnešdama laisvės, permainų energijas. Taps svarbesnė draugystė, intelektuali kūryba, pažinimas. Į Vandenį nuo sausio 16 dienos jau bus perėjęs ir Merkurijus, taigi lengviau atsidus tie, kurie sunkiai draugauja su griežta disciplina, apribojimais, lengviau bus mąstyti, savarankiai veikti.

Sausio 24 dieną, 23:42 val., įvyks Mėnulio jaunatis Vandenio ženkle, kuri švenčiama kaip kinų Naujieji metai (Rytuose tai bus jau 25 sausio diena). Būtent nuo šios datos, ko gero, pajusime naujų atėjusių metų dvasią – prasidės Baltosios metalinės žiurkės metai, atnešdami praktiškumo, sumanumo, darbštumo jėgą, gebėjimą ir norą pasirūpinti materialiais reikalais.

N. Gabija Wolmer

TOP