Saulės užtemimas kovo 9 dieną – rekomendacijos

Saulės užtemimas kovo 9 dieną – rekomendacijos

Kovo 9 dieną, 03:54 val. vietos laiku, įvyks visiškas Saulės užtemimas. Jis nebus matomas Lietuvoje, tačiau matomas Rytų Azijoje, Australijoje. Užtemimo metu Saulė, Mėnulis, Neptūnas, Chironas, Karminis mazgas Ketu ir Selena bus Žuvų ženkle. Priešais, opozicijoje, – Jupiteris ir Karminis Mėnulio mazgas Rachu Mergelės ženkle. Tai, kad tiek daug planetų užtemimo metu bus tame pačiame ženkle kaip ir Karminis Mėnulio mazgas Ketu bei Selena, reiškia, jog šio užtemimo energijos pažadins stiprius karminio bei dvasinio apsivalymo procesus. Šie procesai gali būti juntami kaip nerimas, baimės, kaltės jausmas, noras nuslopinti sąmonę kvaišalais, galvos skausmas, nuoskaudos dėl anksčiau įvykusių dalykų. Nenustebkite, jei kiltų nevilties jausmas ar pojūtis, jog esate situacijoje be išeities. Ir tai praeis – tai tik laikinos nuotaikos, susiję su užtemimu. Neleiskite joms jūsų valdyti. Ypač reiktų vengti kvaišalų, labai atidžiai dozuokite vaistus, jei nuolat juos geriate.

Laikotarpis, kuriame stipriausiai jausis negatyvi užtemimo įtaka – trys dienos iki užtemimo ir trys dienos po jo. Plačiau, tačiau švelniau užtemimo įtaka jausis iki kito, Mėnulio užtemimo kovo 23 dieną, kada tai, kas buvo susitvenkę, ras išeitį, vienokį ar kitokį išsisprendimą.

Šiuo metu gali būti neadekvačiai daug įsiskaudinimo, įsižeidimų, pretenzijų. Organizmas bus jautresnis nei bet kada, ypač inkstai, šlapimo šalinimo bei nervų sistema. Nenustebkite, jei bus pojūtis, jog būtinas atpirkimas, atgaila – šis metas tuo ir ryškus. Jis pakels į paviršių senas karmines sąskaitas, skatindamas jas atpirkti, apmokėti. Todėl, jei jaučiate, jog už kažką turite atsiprašyti, – atsiprašykite, tai teisingas jausmas. Jei jaučiate, jog kažkam turite atleisti, – atleiskite. Tai gilių vidinių pokyčių, gilaus išsigryninimo metas.

Visą kovą neverta pradėti rimtų darbų, reikšti didelių pretenzijų aplinkiniams. Atvirkščiai, ugdykite atlaidumą, gerumą, pasiaukojančią atjautą, gebėjimą vertinti tai, ką jau turite. Tai vienas sudėtingiausių periodų metuose. Trečioji užtemimo banga jausis maždaug metus laiko. Ketvirtoji banga, silpniausia, truks apie 18,6 metų.

Visgi šiame užtemime ir su juo susijusiame laike bus ne tik blogi dalykai, bet taip pat ir geri, kaip ir kiekviename procese.

Kaip minėjau, užtemimo metu tiek Saulė, tiek Mėnulis, tiek Merkurijus, Karminis mazgas Ketu bei Selena, susijusi dvasiniu apsivalymu, atsivėrimu dvasios pasauliui, bus Žuvų ženkle. Natūralu, kad tai labai išryškins šio ženklo reikšmę užtemimo metu bei tuose perioduose, kurie susiję su minėtu užtemimu.

Be abejo, labiausiai reikia kreipti dėmesį į pirmąsias dvi bangas, tai yra į tris dienas prieš ir po užtemimo bei dvi savaites po užtemimo. Šiuo periodu neverta daryti svarbių sprendimų, nebent jie yra pozityvūs bei susiję labiau su dvasiniu gyvenimu nei su pasaulietiniais reikalais. Neverta pasirašyti verslo sutarčių ar pradėti svarbių naujų darbų. Šiems darbams palaukime geresnio meto (patarimus, kada geriausia pradėti įvairius darbus, galite rasti mano „Didžiajame astrologiniame Mėnulio kalendoriuje 2016“. Užsisakyti elektroninę kalendoriaus versiją galite svetainėje www.dharma.lt ).

Kita vertus, šiame periode (tai yra užtemimo metu bei dvi savaites po jo) bus didelė dvasinė apvalanti jėga, stipriai transformuojanti, išgryninanti arba užbaigianti įvairius neefektyvius santykius, darbus, pasaulėžiūrą.

Kai kas šiuo metu galite labai stipriai jausti, jog būtina kažką keisti gyvenime, jog į jį turi ateiti daugiau prasmės, dvasingumo, pasiaukojimo, tikėjimo, grožio.

Tai metas, kai reikėtų įdėti daug daugiau pastangų išsiaiškinti supainiotus, jus varginančius santykius ir, jei jie tikrai neefektyvūs, nereikalingi, nutraukti. Kitus tiesiog reiktų keisti, įnešti į juos naujus reikalavimus. Tačiau šis metas efektyviausias, iškeliant naujus reikalavimus pirmiausia sau. Padarykite, ką galite, kad jūsų gyvenimas taptų švaresnis, doresnis, dvasingesnis. Nedelskite atsisakyti prastų įpročių, kurių atsisakyti jau subrendote laikmetis tam ypač palankus.

Šiuo metu likimas gali atrodyti ypač griežtas pataikavimui silpnybėms, jų pasireiškimams. Tačiau tokia savigailos, užsiliūliavimo sentimentuose, dramose tendencija bus. Vertėtų gailėtis pirmiausia ne savęs, o kitų, iš to semtis jėgų ir tikėjimo.  Tarpužtemiminiame periode galime ypač nenatūraliai, išdidintai matyti problemas. Jei leisime, emocijos įsibanguos ypač stipriai, kai kam – nevaldomai. Todėl šiuo metu vertėtų  per daug nesureikšminti to, ką jaučiame. Svarbu gebėti pažvelgti į savo gyvenimą tarsi iš šono, beasmeniai, ramiai.

Pasistenkite užmegzti glaudesnį ryšį su dvasios pasauliu, su savo siela, įsiklausykite į jos balsą. Jei to nemokate, tada įsiklausykite bent į širdies balsą – širdis gali tylėti, tačiau, jei atliepia, niekada nemeluoja. Skirkite daugiau dėmesio padėti silpnesniems už jus, mažiau subrendusiems, mažiau susivokiantiems.

Šiuo metu tai, ką turite išgirsti ateinant iš sielos bei dvasios pasaulio, būtinai Išgirsite, jei tik dėsite pastangų. Manau, šiuo periodu siela, dvasios pasauIis bandys su mumis susisiekti ypač stipriai, todėl šio balso ignoravimas neštų ypač negeras pasekmes.

Kaip jos gali reikštis? Visų pirma, kaip gyvenimo beprasmiškumo, nevertingumo pojūtis. Protu gali atrodyti, kas čia tokio? Tačiau kuomet tai iš tiesų vyksta, tai jau neatrodo niekai, ypač, jei užsitęsia ilgesnį laiką.

Dar blogiau tokiu metu būtų ką nors gundyti vartoti alkoholį, narkotikus, vaistus, žaisti azartinius žaidimus, pasiduoti ištvirkimui ar vagystėms. Juk tai – apsivalymo nuo viso šito bei kitų prastų priklausomybių metas.

Užtemimo dieną pasistenkite skirti daugiau dėmesio maldai, meditacijai, tylai, ramybei, atsivėrimui dvasios pasauliui. Mažiau dėmesio skirkite plepalams, apkalboms, pretenzijoms, vaidams, nepradėkite intrigų…

Pasvajokite, kokiu būdu norėtumėte bendrauti su Viešpačiu, su savo siela, ką norėtumėte matyti ateinant į jūsų dvasinį gyvenimą. Juk jaunaties dienos mintys, svajonės pildosi. O ši Mėnulio jaunatis, kuri įvyks kartu su Saulės užtemimu, ypač stipri bei susijusi visų pirma su dvasios bei sielos gyvenimu.

Sėkmės mums visiems, sutinkant šviesią, galingą Mėnulio jaunatį kartu su Saulės užtemimu kovo 9 dieną. Tepasėsime geros karmos sėklas.

Su meile – N.Gabija Wolmer

TOP