Liepos mėnesio astrologinės tendencijos

Liepos mėnesio astrologinis apibūdinimas

Liepos mėnuo šiemet, ko gero, bus pats ramiausias, harmoningiausias. Šį mėnesį formuosis daugiau nei kitu metu harmoningų aspektų tarp planetų. Dauguma jų judės direktyviai, nekurdamos problemų (kaip vyksta tada, kai jos juda reversu).

Iki liepos 22 dienos Saulė judės Vėžio ženklu, išskleisdama jaukumo, intymumo, šeimos gyvenimo poreikį. Šis mėnuo nuostabiai tinka poilsiui gamtoje, šeimoje, jėgų atkūrimui, santykių su artimaisiais stiprinimui. Liepa taip pat palanki visiems verslams, kurie gali klestėti vasaros metu: poilsio organizavimui, vaikų ugdymui bei priežiūrai, maisto bei gėrimų gamybai, viešbučių, restoranų, turizmo verslui. Neblogai seksis ir prekyba. Verslas, pradėtas nuo liepos 6 iki 19 dienos, patirs ramų, tačiau gana stabilų augimą.

Šis mėnuo taip pat bus sėkmingas menininkams – laikas ypač palankus savo jausmams suvokti, išreikšti, pajausti gilų artumą su gamta, su siela, dvasios pasauliu. Jis puikus ir tiems, kurie norite sukurti šeimą ar pradėti vaiką, vykti į kelionę.

Nuo liepos 22 dienos, Saulei perėjus į Liūto ženklą, fonas kiek pasikeis – tai ypač aistringas metas, kupinas aktyvios ugnies energijos. Būtent todėl šiuo metu reikėtų atsargiau elgtis su ugnimi, ypač gamtoje. Panašiai šią ugnį reikės suvaldyti ir emocijose. Jei sugebėsime suvaldyti ambicijas, aktyvumą, kad jie neperaugtų į pyktį, agresiją ar pavydą, tai bus puikus laikas meilei, kūrybai, pramogų verslui, sporto bei kultūriniams renginiams. Puiku skirti jį kūno tobulinimui, aktyviam poilsiui. Daug sunkiau bus dirbti sunkų, nuobodų darbą. Svarbu teigti pozityviąją pusę žmonėse – kritika būtų priimama sunkiai. Tai ambicingas metas, kai ypač aktualu orumas, pagarba, autoritetas. Dažniau pagirkime vienas kitą – ypač, kai yra už ką…

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus 2016″)

TOP