Lapkričio astrologinės tendencijos

N.G. Wolmer 2016 m. lapkričio mėnesio astrologinė prognozė

ki lapkričio 22 dienos  Saulė judės Skorpiono ženklu, kuriame šiuo metu taip pat yra ir Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Tai kels niūresnes nuotaikas, skatins tamsias mintis, kerštingumą, pavydą, agresyvumą, polinkį į egoistiškesnius nei įprastai poelgius.  Šis metas nėra palankus naujiems darbams ar svarbiems sprendimams – svarbu išsaugoti tai, ką turime geriausio, nekelti  konfliktų, pasisaugoti agresyvumo, nepažįstamos ar abejotinos kompanijos. Geriausia tęsti anksčiau pradėtus darbus, nepasiduodant skubinimui, barniams.

Šiuo metu pradėjus darbus, vėliau gali išaiškėti, jog neteisingai įsivaizdavote darbą, neturėjote pakankamai informacijos, didelė tikimybė, jog apgailestausite. Jei vis dėlto turėsite pradėti naujus darbus, darykite tai tik tuo atveju, jei žinote, kad tai būtina ir kad tai neš naudą visuomenei. Deja, Saulės bei Lilit buvimas Skorpiono ženkle gali pasireikšti ir nepasitenkinimu, neramumais visuomenėje, kuris išryškės iš karto arba su tam tikru užsilaikymu – šių metų pabaigoje ar kitų pradžioje.

Nuo lapkričio 14 dienos Selena, arba Baltasis Mėnulis, pereis iš Avino zodiako ženklo, kuriame buvo septynis mėnesius, į Jautį. Šiame ženkle Selena taip pat bus septynis mėnesius. Tai suteiks Jaučio ženklo sritims bei gimusiems po šiuo ženklu didelę dvasinio apsivalymo jėgą. Jei ši energija bus priimama,  Selena neš apsaugą, palaikymą sritims, susijusioms su žemės ūkiu, finansais, grožio puoselėjimu, meilės santykiais. Jei Selenos energijos susidurs su tamsia karma, pasipriešinimu, atvirkščiai, tose pačiose srityse gali pasireikšti praradimai.

Nuo 22 dienos, Saulei perėjus į Šaulio ženklą, nuotaika taps skaidresnė, o laikotarpis – dinamiškesnis. Saulė šiuo metu judės Šaulio ženklu kartu  su Saturnu. Tai  skatins daryti ypač svarbius, fundamentalius  sprendimus, susijusius su tarptautiniais santykiais, įstatymais, visuomeniniu, socialiniu, religiniu gyvenimu. Išryškės opiausios socialinės problemos, aktyviai bus ieškoma būdų joms spręsti. Eiliniams žmonėms šis metas suteiks galimybę plėtoti ryšius su užsieniu, priimti svarbius profesinius sprendimus,  plėsti pasaulėžiūrą, svarstyti susijungimo su perspektyviais partneriais galimybes.

Iš  N. Gabijos Wolmer „Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus 2016″

TOP