N.Gabija Wolmer. 2021 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Gruodžio 4 – Saulės užtemimas!

N. Gabija Wolmer. Gruodžio 4 – Saulės užtemimas!

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2021“, papildyta).

Gruodžio 4 dieną, 09:35 val. vietos laiku, įvyks paskutinis šių  metų užtemimas. Tai bus visiškas Saulės užtemimas,nematomas Lietuvoje.
Užtemimas bus matomas Antarktikoje, Pietų Afrikoje, Pietinėje Atlanto vandenyno dalyje. Užtemimo maksimumas įvyks 07:35 val. Pasauliniu laiku. Kadangi užtemimas vyks Šaulio ženkle, kur šiuo metu taip pat keliauja Karminis Mėnulio mazgas Ketu, susijęs su karminio atpirkimo, gryninimo bei apribojimo procesais, užtemimas taip pat išryškins šiuos procesus. Nenustebkite, jei sąmonėje ar santykiuose, situacijose pakils seniai pamirštos temos, padaugės reikalavimų kažką kompensuoti, grąžinti, ištaisyti, ryškės nuoskaudos, įsižeidimai. Labai svarbu reaguoti į tai ne įsižeidimais ar baimėmis, bet konstruktyviu elgesiu, ieškant efektyviausio sprendimo, palankiausio visumai. Ribinis egoizmas šiuo metu būtų stabdomas keistomis ar tiesiog nemaloniomis situacijomis.
Kadangi Šaulio ženklas, kuriame vyks užtemimas, susijęs su tolimomis kelionėmis, tarptautiniais santykiais, migracija, kultūra, aukštuoju mokslu, teismine bei įstatymų leidybos sistema, galima numatyti, jog karminis valymas, problemos, būtinybė kai ką keisti, apribojimai  ryškės ir šiose srityse.
Situacijose, kurios atgyvenusios arba neatitinkančios laikmečio dvasios, ryškės stabdymo, apribojimo procesai. Labiausiai užtemimo įtaka jausis gruodžio 3-5 dienomis, kiek silpniau – iki gruodžio 21 dienos. Užuot bandę santykius ar situacijas plėtoti per prievartą, užsispyrimu, jei jos nejuda į priekį, geriau įsiklausykime, ką svarbu keisti, o gal užbaigti ar daryti kitaip, naujai.
Kad užtemimo įtaka sukeltų mažiau žalos, gruodžio 3-5 dienomis vertėtų elgtis ypač atsargiai, apdairiai, vengti skubėjimo ar barnių, rizikingų sprendimų, veiksmų.
Ypač prireiks atsargumo keliuose, už vairo, vykstant į tolimas keliones, dirbantiems valstybinėse, teisėtvarkos bei tarptautinėse institucijose.
Šiuo periodu taip pat neverta pradėti naujų svarbių darbų, skirti rimtų susitikimų, nebent būtinybė verstų spręsti pribrendusias problemas.
Užtemimo metu Saulė bei Mėnulis bus 13 Šaulio ženklo laipsnyje, šalia Merkurijaus bei Karminio mazgo Ketu Šaulio ženklo pradžioje. Saulė, Mėnulis bei Merkurijus bus ekliptikos zonoje, susijusioje su dvasiniu gyvenimu, vienatve, slapta dvasine pagalba. Neigiama prasme – su kompleksais, baimėmis, slapta priešprieša, chroniškomis ligomis. Iš to galime spręsti, jog, jei nenorime panirti į baimes ar nerimą, vertėtų daugiau nei įprastai laiko skirti dvasinėms praktikoms, maldai, įsigilinimui į svarbiausius dalykus, ypač pasaulėžiūros. Šiomis dienomis, kaip ir visą prasidėsiantį kartu su užtemimu Mėnulio ciklą svarbu aiškiai suvokti savo svarbiausias vertybes bei neišduoti jų dėl savanaudiškumo, baimių ar nesusivokimo, skubėjimo.
Užtemimo metu stipri ir pozityvi planetų jungtis bus Ožiaragio ženkle. Tai Plutonas, Venera bei Selena pirmoje ekliptikos zonoje, susijusioje su galimybėmis, laikotarpio suteikiamomis kiekvienai asmenybei. Šįkart ši jėga yra išties didelė bei šviesi. Ši jungtis suteiks didelę jėgą, palaikymą norintiems atlikti svarbius darbus ekonomikos, finansų, valstybės valdymo, stambiojo verslo bei gamybos srityse. Užtemimas veikiantiems šiose srityse suteiks valios, drąsos impulsą, atneš naujų idėjų, kurių realizacija išsiskleis per artimiausius dvejus metus.
Stiprų impulsą ji suteiks ir siekiantiems dvasinių aukštumų, disciplinos, susitelkimo, asketiškumo ar norintiems atsisakyti blogų įpročių, besimokantiems taupumo, saiko, praktiškumo. Užtemimas pristabdys per didelį veržimąsi į priekį bei lengvabūdiškumą. Palankesnis taps įsigilinantis, išmintingas, nuosaikus elgesys, ypač vedamas aiškaus bei prasmingo tikslo.

Mažiausiai palanku šiuo periodu būtų skubėti, veltis į konfliktus, rodyti pretenzijas, elgtis paviršutiniškai, iššaukiančiai, bandyti sau išsireikalauti ypatingų sąlygų, ginčytis, įrodinėti nebūtinus dalykus. Yra pavojus prarasti tikėjimą pasaulio prasmingumu, kristi į cinizmą, agresiją, materializmą, manipuliavimą, kerštingumą.
Askezė, santūrumas, saikas, gebėjimas vertinti tai, ką turime, pagarba, susitelkimas, malda, geranoriškumas, neskubėjimas padės užtemimo laikotarpį padaryti saugesnį, ramesnį, sėkmingesnį.
Tie, kurie veiksite daugelio labui, galite pajusti ryškų dvasios vedimą, palaikymą, pagalbą, patirti išskirtines įžvalgas, išgyventi įkvepiantį dvasinių atradimų laiką…
Šviesios, sėkmingos mums visiems Mėnulio jaunaties, brangieji! Te užtemimas užtemdys ne sąmoningumą, o tik silpnybes, tepadės patraukti jas iš mūsų gyvenimo!

TOP