Gegužės Mėnulio jaunatis

Jaunatis 2016-05-06

Gegužės mėnesio 6 dienos vakare, 22:30 val. Lietuvos laiku įvyko Mėnulio jaunatis. Tai, ko gero, pati sėkmingiausia Mėnulio jaunatis šiais metais. Jaunaties metu Saulė, Mėnulis, Venera, Merkurijus buvo jungtyje, Jaučio ženke. Nuostabu, jog šis telkinys formuos puikius aspektus tiek su Jupiteriu bei Karminiu mazgu Rachu Mergelėje, tiek su Plutonu Ožiaragyje. Visumoje visos šios planetos suformuos „auksinę“ trigono konfigūraciją žemės ženkluose.

Tai ne taip jau dažnai būna, tokia konfigūracija suteikia didelę jėgą darbams, kurie bus pradėti Mėnuliui po jaunaties kiek paūgėjus. Tai yra, po gegužės 9 dienos, kuomet Jupiteris ims judėtI direktyviai.

Tokia konfigūracija suteikia pradėtiems darbams konkretumą, fundamentalumą, stabilumą, užtikrintą bei ilgą augimą.

Labiausiai tai tiks darbams, susijusiems su gamyba, žemės ūkiu, statyba, finansais, medicina, farmacija, švetimu, chemija, sunkiąja pramone, transporto sritimis. Taip pat šis metas palankus ir veiklai, susijusiai su menais, grožio bei sveikatos puoselėjimu, amatais.

Be abejo, pradedant darbus, verta parinkti gerą mėnulio dieną, būti tinkamai pasiruošus darbams, tik tuomet galima tikėtis sėkmės.

Kiek mažiau palankūs bus darbai, susiję su mechanika, įvairiais prietaisiais, automobiliais, jų taisymu, įsigijimu.

Šiuose darbuose iškils nauja informacija, kai kurie nenumatyti aspektai, teks kai ką keisti arba pradėti iš naujo.

Tai bus susiję su tuo, jog Marsas visą gegužę judės reversu, versdamas abejoti tuo, kas daroma.

MENULIO-JAUNATIS-06-05-2016

Jaunaties aktualijos 2016 m geguze

Dar viena priežastis, kodėl Marsas bus svarbus šį mėnesį yra tai, jog gegužės 22 dieną jis bus arčiausiai žemės. Tai maždaug kartą per du metus. Dėl to jo įtaka nuo 18 iki 24 bus stipresnė, nei visuomet. Šiuo periodu bus sunkiau suvaldyti agresiją, lengviau kils konfliktai. Taigi vertėtų neprovokuoti agresyvumo, nekonfliktuoti dėl menkų priežasčių.

Vis-gi, visumoje tai vienas sėkmingiausių Mėnulio ciklų, ypač iki gegužės trečios dekados.

Jaunaties dieną vertėtų nepamiršti, kad jaunatis prasidės tik nuo 22:30 val., iki tol nuo ankstyvo ryto šią dieną tęsis 29 mėnulio diena, susijusi su ciklo pabaiga. Todėl 6 dieną verta užbaigti anksčiau pradėtus darbus, susitvarkyti aplinką, namus ar darbo vietą. Jaunačiai prasidėjus, verta pamąstyti, pasvajoti apie jums svarbiausius šviesius dalykus, apie ateitį. Nueikite miegoti gera nuotaika, pasidalinę ja su artimaisiais. Prieš miegą jei mokate, užsiprogramuokite geriems, šviesiems sapnams – tai padės geriau vertinti save bei pasaulį atsikėlus kitą rytą.

Kitą rytą ypač svarbu pozityvumas: nukreipkite mintis į svarbiausius reikalus, brangiausius santykius, paskirkite jiems dėmesio. Vis-gi, neskubėkite pasakoti svajonių ar kilusių naujų minčių iki gegužės 9 vakaro.

Šis ciklas taip pat palankus meilės reikalams, vaiko pradėjimui.

Nijolė Gabija Wolmer

TOP