Astrologijos misterijos

Nijolė Gabija Wolmer

ASTROMISTERIJŲ SEMINARAS

Ko gero, ne kartą bandėte suvokti savo horoskopą ar kokio nors momento astrologines aktualijas, įtakas, bandėte suvokti, kaip jos atsispindės gyvenime.

Tačiau kas žino, kiek tie apmąstymai teisingi. Kiek teorija atitinka gyvenimą, tikrąsias, o ne sugalvotas planetų sąveikos energijas? Gal mąstydami neįvertinome vieno ar kito faktoriaus? Ko gero, visuomet likdavo nepasitikėjimo šėšėlis…
Šiose astrologijos misterijose mokysimės pirmiausia pajusti planetą, Saulę vienoje ar kitoje pozicijoje, saveiką su kitomis planetomis, įvairiais aspektais. Kartu modeliuosime vieno ar kito momento astrologinę realybę: turėsime galimybę išgyventi soliarą, naujų metų pradžios momentą, kitus mums svarbius momentus, kuriuos pažinti, suvokti pasirinksime. Manau, tai padės atverti visai naujus astrologijos pažinimo klodus, suvokti, gyvai pajusti aktualias, šiandien atsiveriančias planetų įtakų energijas.
Mokysimės pasiekti gilųjį bendravimo su planetomis aspektą, kuomet su jomis bendraujama kaip su gyvomis, atliepiančiomis esmėmis, kaip su Sąmoningais, Didingais Planetų Logosais, galinčiais tapti mokytojais tiems, kurie tam pasiruošę.

ASTROMISTERIJŲ MOKYKLA padės pajusti ekliptikos laipsnių, būstų, zodiako ženklų, termų, dekadų esmę, energijas, tolimųjų žvaigždžių energijas, įtaką, pobūdį.
Sieksime giliau pažinti savo pačių gimimo momento misterijas.
Te atneš mums tai vadavimąsi, savo pašaukimo, paslėptų talentų atvėrimą.

TOP