Ženklai ir sielų susitarimai

N. Gabija Wolmer
Ženklai apie neišvengiamą atpildą

Verta atkreipti dėmesį, jog ženklai gali būti bylojantys apie išsipildymą, atpirkimą, neišvengiamą visiškai subrendusios karmos išsirišimą. Tokiu atveju jie nebėra skirti, kad mes galėtume ką nors pakeisti. Tokiu atveju tai labiau ženklas aplinkiniam pasauliui, bylojantis: vyksta neišvengiamas atpildas, karminio teisingumo išsipildymas.  Žvelkite, matykite ir netrukdykite !!!

Tokiu atveju pats dalyvaujantis ar dalyvaujantys situacijoje gali net nepastebėti ženklų, jų nesuvokti, tačiau juos suvoks, pastebės aplinkiniai, kuriems svarbu pamatyti šio karminio išsipildymo procesą, būti liudininkais tiek ženklų, tiek paties išsipildymo. Gali būti ir taip, jog protu šie žmonės nelabai suvoks, ką mato, tačiau intuityviai jaus, kas vyksta. Lygiai taip pat jaus ir suvoks, kas vyksta, jų sielos.

Ženklai, susiję su evoliucija

Kita ženklų seka yra ta, kai dvasia stengiasi mus pakreipti link efektyvių, prasmingų sprendimų, būtinų sielos evoliucijai, link numatyto labai svarbaus ateities scenarijaus, į kurį siela veržiasi ateiti.  Kartais tokiu būdu esame žadinami prabusti į bendravimą su dvasia ar siela. Tokie ženklai susiję su ateitimi, su tuo, ko dar nėra, jie gali būti labai individualūs, suprantami tik tam žmogui, kuriam jie rodomi.

Kaip sielos susitaria anapusybėje?

Kartais ženklai būna susiję su dviejų sielų susitarimu dar anapusybėje, ruošiantis įsikūnyti bei susitikti. Tuomet tokie ženklai  pasirenkami, kad padėtų atpažinti labai svarbų žmogų, nepraeiti pro jį, jį atpažinti.

Tokiu atveju jums gali labai kristi į akis kokia nors detalė, susijusi su tuo žmogumi, pasirodyti labai reikšminga, svarbi ir ryški. Tai gali būti nelogiška, tačiau ši detalė (arba detalės) labai fiksuos jūsų dėmesį. Pavyzdžiui, jums gali pasirodyti, jog seniai laukėte būtent tokių akių ar rankų, net plaukų. Kažkokia detalė aprangoje, papuošalas gali pasirodyti iki skausmo pažįstamas ar panašus į kažką svarbaus, pamiršto. Kartais tai gali būti kažkas, ką jums pasakojo ar skaitė tėvai, kiti artimieji vaikystėje, kas jums labai įstrigo į atmintį kaip kažkas susijusio su svarbiausiais dalykais gyvenime.

Vieniems tai gali būti  pasakos ar romano herojus, apie kurį prabils nepažįstamasis, kitam – vietovė ar sapnas, svajonė,  apie kurią jums pradės kalbėti artima siela, kitam – kažkoks daiktas, simbolis ar net profesija, su kuria bus susijęs šis žmogus. Tai, ką matysite ar girdėsite, stipriai suvirpins, sujaudins jus, atrodys nelogiškai, išskirtinai svarbu. Dažniausiai tai reiškia, jog sutikote jums artimą sielą, su kuria jūsų laukia svarbūs įvykiai. Nebūtinai šie įvykiai (ar ne visi iš jų) turi būti malonūs. Visgi jie išties svarbūs abiejų žmonių, dalyvaujančių situacijoje, sieloms.

Dežavu

Apie tokias situacijas galima pasakyti, jog tai yra dežavu.  Jūs galite jausti, jog jau matėte tai, kas vyksta, ir puikiai žinote, kas vyks toliau. Taip yra dėl to, jog siela prieš įsikūnydama daug kartų peržiūrinėjo šią situaciją  būsimo gyvenimo peržiūrų salėje, sielų namuose, bandydama ją įsiminti ir atpažinti būsimajame gyvenime – kaip labai svarbią, susijusią su esmine situacija. Todėl tai, ką ji mato dabar prieš save, yra tik pasikartojimas to, ką ji jau daug kartų matė ir bandė įsiminti. Ar keista tuomet, jog situacija atrodo tokia pažįstama, o ją lydi žinojimas, kas bus tolesnes kelias sekundes ar minutes?

Kartais kaip atpažįstamąjį ženklą siela pasirenka ištisą situaciją  bei kai kuriuos daiktus, atributus aplinkoje, kurie turės padėti atpažinti profesinę veiklą ar kolektyvą, kuriame turi įvykti labai svarbi jai realizacija. Kartais taip atrandamas dvasinis mokytojas.

Tradiciniai ir netradiciniai ženklai

Taigi ženklai, kaip ir sapnai, gali būti tiek tradiciniai, archetipiniai, būdingi daugeliui (tokie, kaip pasikartojantys skaičiai, paukščiai, dūžtantys ar krentantys daiktai), taip pat jie gali būti ir labai individualūs – aiškūs tik tam žmogui, kuriam jie rodomi.

Kaip atskirti, ar tai geras ženklas, ar blogas?

Ko gero, galima išskirti bendrą tendenciją, jog jei ženklai byloja apie gerus būsimus įvykius, po jų lieka džiugus, viltingas fonas. Jei ženklai susiję su perspėjimu apie pavojų, po jų lieka nerimo, baimės atspalvis. Jei ženklai neneša aiškaus emocinio fono, gali būti, jog jie tiesiog žadina prabusti, plačiau mąstyti, atsigręžti į dvasios bei sielos pasaulį. Tuomet jų nešamas emocinis fonas bus neutralus.

Ką gi, visais šiais atvejais teisingiausiai suvoks ženklus tas žmogus, kuris yra išlaikęs pasitikėjimą savo intuicija, nesutrikdęs su ja ryšio, kurio ryšys su siela bei dvasia yra gan glaudus, o protas bei logika nepretenduoja  užgožti viso pasaulio, neprofanuoja visų gilių patirčių, bandydamas jas suvokti tik pasaulietine logika, telpančia materialus pasaulio rėmuose.

Plačiau apie ženklus: https://www.youtube.com/channel/

N. Gabija Wolmer

TOP