Ženklai apie skaičius

Klausytoja: Prieš kokius du mėnesius, atsitiktinai pažvelgus į laikrodį, vis pamatydavau vienodus skaičius, pavyzdžiui 11:11, 16:16. Netgi naktį prabundu kelias naktis iš eilės tuo pačiu laiku – 3:33. Ką tai galėtų reikšti?

Nijolė Gabija Wolmer: Džiaugiuosi dėl jūsų. Esu tai patyrusi pati, tai vyko ir daugeliui žmonių mano aplinkoje. Paprastai kada tampi per daug racionalus, inertiškas, kada manai, kad viską šiame gyvenime supranti arba tiesiog kada tavo gyvenimas per daug pradeda kvepėti puodais ir barščiais, kada nebėra pakankamai įkvėpimo arba nesuvoki, kad šalia yra galimybės, pradeda šnekėti Dvasia: „Palauk, pasižiūrėk, yra kažkas, ko tu negali suprasti, apskaičiuoti“. Sakyčiau, kad Dvasia jus kviečia: „Pasuk savo gyvenimą nauju keliu, nauja linkme, išgirsk, kad šalia tavęs yra paslaptis ir visiškai kitos galimybės – negyvenk banaliai, paieškok naujų kelių, naujų galimybių, naujų būdų“. Dvasia veržiasi, beldžiasi į jūsų gyvenimą, ji pasiruošusi kažką naujo pasakyti ir ji daro tai elegantiškai, nuostabiai, kūrybingai ir labai subtiliai – per skaičių magiją. Tai Dvasios magija. Džiugiai, kūrybingai ji jums parodo: „Žiūrėk, yra stebuklas šalia tavęs. Neužmiršk jo niekada, prisimink stebuklą savo gyvenime – jis gyvas, jis šalia, įleisk jį į savo gyvenimą. Nebijok stebuklo- jis tikrai nėra baisus.“ Padėkokite Dvasiai už tai ir pagalvokite, į ką būtent ji nori atkreipti dėmesį, kuri gyvenimo sritis neša tą kažką naujo.

Klausytojas: Visur pastebiu vienodus skaičius… Ką tai galėtų reikšti?

Nijolė Gabija Wolmer: Nesate vienintelis. Apie tai rašo įvairaus amžiaus žmonės – ir pagyvenusios namų šeimininkės, ir jaunos merginos, ir vidutinio amžiaus vyrai: „Ką gi reiškia šis keistas sąmonės žaidimas? Kodėl nei iš šio, nei iš to pradėjau fiksuoti laikrodį, rodanti vienodus skaičius?“

Tai, ko gero, bendra šio meto tendencija. Tai yra Dvasios, Dvasinio pasaulio dialogas su jumis dialogas, na, galima sakyti, Viešpaties dialogas, arba jūsų pačių aukštesniosios esaties dialogas su jumis – per sutapimus, per dėmesio atkreipimą ypatingu, magišku momentu.

Vieną kartą, antrą, trečią, ketvirtą… Kaip tai veikia sąmonę? Ogi priverčia suklusti, kad gyvenime yra kažkas neracionalaus, esančio už šio Majos šydo, kažkas, kas gali su mumis bendrauti nepažinia, keista šneka. Manau, neretai tai vyksta tam, kad išmuštų racionalų protą iš inercijos. Mes turime labai daug inertiškų proto programų, kad gali vykti tik taip, o ne kitaip, kad yra dalykų, kurie išvis negali vykti. Dvasia bando atkreipti dėmesį, kad gali vykti daugiau, negu tu įsivaizduoji. Ieškok Dvasios, atverk savo ribas, praplėsk jas. Gyvenimas yra paslaptingesnis ir didesnis, nei tu manai.

Reikia pabandyti ieškoti sakralaus dialogo su Dvasia. Tiesiog pasistenkite tapti savarankus dvasiniame kelyje, galų gale per maldą raskite glaudesnį ryšį su Viešpačiu. Nežinau, kuo jūs tikite, kaip jūs tikite, bet tikiu, kad kiekvienas žmogus turi kažkokį tikėjimą tuo, kas yra amžina, kas visa persmelkia. Tai ir kreipkitės į šį pradą – tiesiai į Aukščiausiąjį Šefą, Viršininką, Centrinę Informacijos Būstinę, į Amžinąjį Šaltinį, kaip jūs Jį bevadintumėte. Jis gali su mumis bendrauti įvairiausiais būdais – sutapimais, neįtikėtinais faktais. Manau, kad vienokiu ar kitokiu būdu jūs pribrendote tam gilesniam ir savarankiškesniam dialogui, jeigu tai ateina į jūsų gyvenimą. Dvasia su mumis įvairiai bendrauja, kartais ir per humorą, kartais ir per tokius keistus, neįtikėtinus atsitikimus.

Kažkada mane stebino, kai kas nors iš artimųjų sakydavo: „O, žiūrėk, 22:22… O, žiūrėk, 11:11…“ „Keisti žmonės, fiksuoja kažkokias nesąmones, smulkmenas“, – pamaniau iš pradžių, bet paskui tai ėmė vykti ir man pačiai. Šiaip jau neturiu įpročio maniakiškai sekioti akimis skaičių, bet, rodos, tiesiog kažkas vis atkreipia žvilgsnį į laikrodį arba į automobilio numerį – į pasikartojantį, magišką skaičių. Šis vyksmas eina drauge su tam tikra energija. Gali jausti, kad tai yra kitoks, nekasdienis vyksmas, kuris verčia apie kažką susimąstyti. Taigi Dvasios kalba yra įdomi.

Nijolė Gabija Wolmer

TOP