N.GABIJA WOLMER. 2023 DIDYSIS ASTROLOGINIS MĖNULIO KALENDORIUS

Vasario astrologinės tendencijos

N. Gabija Wolmer

(Iš N.G.Wolmer Didysis Astrologinis Mėnulio Kalendorius 2023)

Šio mėnesio pirmas dvi dekadas Saulė judės Vandenio ženklu, skatindama atsinaujinimo siekį, poreikį dalytis idėjomis, veikti kartu, kolektyve. Šįkart Saulė bus Vandenio ženkle kartu su Saturnu, ir tai suteiks šiuo metu daromiems sprendimams rimtumo, ilgalaikiškumo. Puiku, jog nuo pat mėnesio pradžios Venera, susijusi su jausmais, bus Žuvų ženkle, kur jos raiška yra stipri ir harmoninga. Tai suteiks emocinės šilumos šiam laikotarpiui, stipriai veikiamam Saturno, bei įneš harmonijos, pusiausvyros tarp intelekto, proto ir širdies, sielos vertybių. Dėl to pirmos dvi dekados bus palankios ne tik intelektualiai, mokslinei ar visuomeninei veiklai, bet ir kūrėjams, dvasiniams praktikams.

Nuo vasario 19 dienos, 00:34 val., Saulė pereis į Žuvų ženklą, kur jau bus Selena bei Neptūnas. Tai suteiks Saulės kelionei bei paskutinei vasario dekadai stiprų dvasinio apsivalymo impulsą, norą kurti grožį, įnešti dvasios šviesos į aplinkinį pasaulį. Gaila, jog beveik tuo pat metu, vasario 20 dieną, 09:55 val., Venera pereis iš Žuvų į Avino ženklą, kur jos raiška nėra harmoninga. Atvirkščiai, šiame ugniniame ženkle ji skatina staigias, ryškias, tačiau trumpalaikes aistras, išlaidavimą, įkyrumą bei įžeidumą, gobšumą, pavydą, norą turėti tai, kas nepriklauso. Ką gi, Venerai keliaujant Avino ženklu, pats laikas mokytis suvaldyti jausmus, aistras, pavydą. Nuostabu, jog galime žinoti planetų pozicijas ir su jomis susijusias dvasines užduotis ir atliepti planetų vibracijoms ne kurdami sunkią karmą, o ją grynindami.

Kita vertus, tuo periodu, kai Venera keliaus Žuvų ženklu (tai yra dvi pirmas vasario dekadas), Veneros buvimas Žuvyse šalia Selenos gali padėti aiškiau suvokti savo jausmus, emocinius ryšius bei juos gryninti, įdvasinti, įnešti į juos atlaidumo, tiesos, pasitikėjimo, grožio ir romantizmo. Venera, keliaudama Žuvimis, taip pat suteikia puikias galimybes tiems, kuriems rūpi investavimas, bei dirbantiems kultūros, grožio kūrimo, puoselėjimo srityje.

Jei pažvelgtume į vasarį pasaulietinių darbų plotmėje, tai matytume, jog produktyviausias metas bus pirmoji vasario dekada, palaikoma augančio bei pilno Mėnulio. Geros taip pat daugeliui darbų 14 bei 15 dienos. Vėliau, Mėnuliui pasenus, jo efektyvumas, palaikant darbus, grįš tik nuo vasario 23 dienos. Taigi planuojantiems pradėti ką nors svarbaus vasarį, vertėtų tai daryti pirmąją mėnesio pusę, jei darbai labiausiai susiję su informacinėmis technologijomis, socialiniais tinklais, mokslais, visuomenine veikla, finansais ir prekyba. O jei esate kūrėjas arba jūsų zodiako ženklas vandens ar žemės stichijos, darbų sritis susijusi su kultūra, grožiu, geriau svarbius darbus pradėti nuo vasario 24 dienos.

Šviesaus, sėkmingo mums visiems vasario mėnesio.
Te pildosi mūsų svajonės bei sumanymai!

 

TOP