N.Gabija Wolmer. 2021 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Vasario astrologinės tendencijos

N. Gabija Wolmer

(Iš „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2022“, papildyta)

Šiais metais vasario pradžia sutaps su Mėnulio jaunatimi, kuri įvyks vasario 1 dieną, 07:46 val. Lietuvos laiku. Kartu prasidės ir Vandens Tigro metai pagal kinų Mėnulio kalendorių.

Jaunaties metu Saulė bei Mėnulis bus 13 Vandenio ženklo laipsnyje, šalia Saturno 16 Vandenio laipsnyje.

Be to, šalia, Ožiaragyje, bus net keturios planetos bei Selena, arba Baltasis Mėnulis. Tokia gausi planetų sankaupa  šiuose dviejuose ženkluose ciklui suteiks ne tik rimtų socialinių pokyčių jėgą, bet ir fundamentalumą, galimybę jiems įsitvirtinti ilgam laikui.

Dėl planetų telkinio Ožiaragyje kartu su Selena pirmoms dviems vasario dekadoms, kaip ir sausiui, nestokos karminio apsivalymo energijų. Deja, dažniausiai tai nėra malonūs procesai – ypač aktyviai jaučiame negeroves, savo bei kitų ydas, kils didžiulis noras kažką keisti, tą patį jaus ir aplinkiniai.  Žinoma, tai formuos gan neramų, dirglų emocinį foną.

Geroji pusė yra ta, jog šios energijos skatins rasti geresnius, efektyvesnius, etiškesnius būdus veikti visuomenėje, tobulėti. Visgi svarbu nepasiduoti nerimui ar destruktyvioms tendencijoms, neįsivelti į nereikalingus konfliktus.

Nepaisant to, vasaris atneš puikių idėjų, skatins perspektyvius visuomeninius judėjimus, padės pradėti visiškai naują veiklą, rasti naujų draugų ar naudingą, perspektyvų kolektyvą.

Šešių planetų  bei Selenos telkinys Vandenio bei Ožiaragio ženkluose, šalia Žuvyse judantis Jupiteris formuos ypač daug svarbių, ryžtingų   sprendimų, nešančių pokyčius ne tik asmeniniame, bet ir visuomeniame gyvenime. Tai intensyvus metas, kai permainų bei laisvės siekis ypač stipriai  susidurs su senomis, atgyvenusiomis tendencijomis bei palies kiekvieną iš mūsų tiek asmeniniame, tiek   visuomeniniame gyvenime.

Šiuo periodu vertėtų ypač atidžiai vairuoti – tai avaringas metas.

Nuo vasario 18 dienos, 18:43 val.,  Saulei perėjus į Žuvų ženklą, aktyvuosis kiek kitos – švelnesnės, jautresnės, kūrybiškesnės – energijos. Juk Žuvyse šiuo metu keliaus Jupiteris – planeta, susijusi su plėtra, dvasingumu, sėkme. Šiame ženkle visus metus bus ir Neptūnas. Taigi Saulė, įėjusi į Žuvis,  aktyvuos ir šių dviejų planetų energijas. Tai palanki pozicija menininkams, kūrėjams, dvasiniams praktikams ar asmenims, veikiantiems labdaros, pagalbos aplinkiniams srityse. Tai prastesnis metas racionaliam mąstymui, veiklai tiksliųjų mokslų srityje. Linkusius įsibaiminti suaktyvėjusios Jupiterio bei Neptūno Žuvyse energijos gali paskatinti nerimauti, kvaišintis, prisikurti dramų ar sureikšminti ligas, bėdas. Kad būtume sėkmingi, šiuo metu ypač svarbu dvasingumas, pasirėmimas vidine dvasine jėga, pozityviu kūrybingumu, optimizmu. Tuomet ir Jupiteris jums padės visa savo karališka jėga.

Dar vienas šio meto ypatumas yra tas, jog vasario 14 dieną, 03:17 val., Selena pereis iš Ožiaragio ženklo į Vandenį, kuriuo keliaus septynis mėnesius. Taigi antrąją mėnesio pusę Saulė bei Saturnas judės Vandenio ženklu kartu su Selena, o tai perneš karminio apsivalymo procesus  iš Ožiaragio į Vandenį. Natūralu, kad ši pozicija skatins atsinaujinimą, apsivalymą visose Vandenio srityse – visuomeninės veiklos, draugystės, socialinių tinklų, žmonijos santykio su skaitmeninėmis technologijomis, atkreips dėmesį į jų keliamus pavojus. Na, o kartu su apsivalymu atsivers ir nauji būdai visai kitaip – pozityviau, šviesiau – veikti kolektyvuose, atsakingiau naudoti skaitmenines technologijas. Tai išryškės kaip viena svarbiausių būsimo meto, septynių mėnesių ciklo,  temų.

Aktyviausias metas vasario mėnesį, palankus naujiems darbams, nuo 3 iki 11 dienos. Vasario 17-25 palankesnės plėtoti anksčiau pradėtus darbus.

Beje, jau galite įsigyti skaitmeninę (PDF) „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2022“ versiją adresu:
http://www.menuliokalendorius.com/cart/
Čia rasite smulkias prognozes visiems metams, geriausias metų dienas, galėsite sekti kiekvienos dienos planetų aspektus, matysite mėnulio dienas, rasite jų scharakteristikas. Kalendorius padės atsargiau veikti nepalankiomis dienomis, planuoti svarbiausius darbus sėkmingu metu.

N. Gabija Wolmer

TOP