N.Gabija Wolmer. 2021 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Vasario astrologinės tendencijos

2021 VASARIO 1 D. JAUNATIS

(Iš N. G. Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2021“)

Vasario mėnuo šiemet pratęs permainų periodą. Nuo mėnesio pradžios Saulė judės Vandenio ženklu, kartu su čia jau esančiais Saturnu bei Jupiteriu, Venera ir Merkurijumi. Ši didelė planetų sankaupa Vandenyje padės atverti sąmonę platesniam požiūriui, skatins ieškoti prasmingesnio gyvenimo, labiau tinkančios veiklos. Ypač svarbi, perspektyvi šiais metais  taps kolektyvinė veikla,  iniciatyvos, susijusios su teisingu visuomenės informavimu bei skirtos padėti Žemei, gamtai,  žmonijos sąmoningumui. Šiuo periodu bus ypač sunku pakęsti netiesą, manipuliavimą, gims aktyvūs visuomeniniai judėjimai, siekiantys pagerinti situaciją Žemėje ir žmonijoje. Šį mėnesį, ko gero, bus atverta nemažai naujos informacijos, iki šiol nežinomos visuomenei, ir tai po truputį, tačiau gan stipriai keis visuomenę.

Kartu su Saule, Merkurijumi, Jupiteriu bei Saturnu nuo vasario 1 dienos, 16:05 val., Vandenyje bus ir Venera. Ji judės šiuo ženklu iki vasario 25 dienos. Ši Veneros pozicija nėra emocinga, ji palankesnė intelektualiai veiklai, draugiškiems, o ne jausminiams santykiams. Todėl net ir emociniuose santykiuose vertėtų labiau akcentuoti supratimą, draugiškumą, savitarpio pagalbą, laisvę, o ne prisirišimus ar aistras.
Vasario mėnesį formuosis mažiau destruktyvių planetų aspektų nei sausį, lengviau bus pradėti naujus darbus, įkvėpti jais aplinkinius. Visgi palankiausias metas naujiems darbams bus ne visą mėnesį. Neblogos tam bus vasario 1-3 dienos, prastesnis metas nuo 4 dienos iki jaunaties.
Vėliau, vasario 11 dieną, 21:05 val., įvyks Mėnulio jaunatis Vandenio ženkle. Tuo pačiu metu prasidės ir Metalinio Jaučio metai pagal kinų kalendorių. Po jaunaties, nuo vasario 14 dienos, atvirkščiai, prasidės ypač aktyvus mėnesio periodas, palankus naujų darbų pradžiai. Geriausias dienos naujiems darbams – nuo 14 iki 24 dienos.
Vertėtų atkreipti dėmesį į Merkurijaus poziciją  – nuo mėnesio pradžios jis judės Vandenio ženklu reversu, tai yra prieš Saulės judėjimo kryptį. Tai truks iki vasario 21 dienos. Šiuo periodu reikaluose, susijusiuose su Merkurijumi, dažniau formuosis kliūtys, o tvarkant dokumentus reikės didelio atidumo, kitaip čia dažniau įsivels klaidų, teks daug ką daryti iš naujo. Dėl to geriausias metas naujiems darbams bus, kai Merkurijus ims judėti direktyviai, tai yra nuo vasario 21 dienos.
Nuo vasario 18 dienos, 16:14 val., Saulė pereis į Žuvų ženklą bei keliaus juo  apie mėnesį laiko. Tai suteiks šiam metui  daugiau jausmų  šilumos, švelnumo, artumo. Dėl to šis periodas bus harmoningesnis, palankesnis daugeliui veiklų.

TOP