N.Gabija Wolmer. 2022 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Vandens Tigro Metai – kokie jie?

N. Gabija Wolmer. Vandens Tigro Metai - kokie jie?

( Iš N.G.Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2022“, papildyta)

Analizuojant 2022-uosius, akivaizdžiai matosi, jog jie bus ryškūs, emocingi, permainingi, temperamentingi. Kokie mėnesiai bus palankiausi, kokių zodiako ženklų atstovams fortūna šypsosis, kuriuos aplankys meilė ir finansinė sėkmė, o kurių laukia didesni iššūkiai?…

Žinia, jog su Tigro metais yra siejama Jupiterio pozicija Žuvų ženkle. Šiuo ženklu keliaujantis Jupiteris išryškins pačias galingiausias šio ženklo savybes – dvasingumą, emocingumą ir kūrybiškumą.

Be to, Jupiteris šiemet keliaus Žuvimis kartu su Neptūnu, kas dar padidins kūrybinę metų energiją, norą fantazuoti, skatins gilių dvasinių patirčių paieškas arba panirimą į iliuzijas ar priklausomybes! Visgi, sąmoningai ieškantiems tai bus didelių  vidinių pokyčių, dvasinių atsivėrimų metai. Su kūrybine veikla susijusiems žmonėms jie atneš reikšmingų pokyčių, laimėjimų, naujų kūrinių, jei aktyviai bei darbščiai to sieksite.

TEIGIAMA ĮTAKA

Daugeliui teigiama Jupiterio įtaka pasireikš poreikiu augti dvasiškai, tobulėti. Labiau žemiškiems žmonėms ji reikšis kiek kitaip – skatins kurti grožį, harmoniją, atjausti, suprasti, padėti kitiems. Tai padės klestėti menininkams, dizaineriams, architektams, projektuotojams, mados, dailės, grožio puoselėjimo sritims.
Palanki ši Jupiterio pozicija ir kvepalų, teatro, kino, šokio muzikantams. Taip pat – psichologams, kultūros bei visuomenės veikėjams, mecenatams. Šie metai bus ypač palankūs dvasinėms praktikoms. Dvasingesniems žmonėms gali sustiprėti intuicija, įžvalgos, įvairūs regėjimai. Verta skirti laiko tobulinant intuiciją.

KO REIKĖTŲ PASISAUGOTI?

Jupiteriui keliaujant Žuvų ženklu, labiausiai reikėtų saugotis įvairių priklausomybių. Bus sunkiau atsispirti kvaišalams, priklausomybei nuo vaistų, azartinių žaidimų, iliuzijų, kurios skatins priimti neteisingus sprendimus, degraduoti, kelti intrigas, nes daugelis tiesiog stengsis užslopinti neigiamas emocijas ar įsisiūbavusią vaizduotę ne visai tam tinkamais būdais.

Padidės rizika pakliūti į  nedorų žmonių pinkles. Kad netaptumėte žmonių, siekiančių sau naudos apgaulės būdu, auka, nesivelkite į abejotinus pasiūlymus, avantiūras.

Negatyviais metų periodais, (plačiau apie metus galite rasti G. N. Wolmer „Didžiajame astrologiniame Mėnulio kalendoriuje 2022“), reikėtų ypač saugoti emocinę, psichinę sveikatą, gali paūmėti įvairios neurozės, psichikos ligos.

KOKS GI YRA TAS VANDENS TIGRAS?

Koks gi yra Vandens Tigras, kaip geriau jį suprasti, kaip prisitaikyti prie metų energijų? Galima drąsiai sakyti, jog tai ypač žavus sutvėrimas.

Jis kupinas energijos, drąsos, aktyvumo, yra labai savarankus, žino ko nori ir siekia to nedelsdamas, uždegdamas savo tikslais ir vizijomis aplinkinius. Būdamas labai kūrybingas, yra giliai intuityvus, įkvepiamas dvasios jėgos bei stipraus tikėjimo, kuris peni jo didžiulį pasitikėjimą savimi. Tai entuziastas, lyderis iš prigimties su puikia fantazija bei ryškiomis svajonėmis. Neretai būna kategoriškas, aistringas, mokantis  išsireikalauti dėmesio, meilės ar net garbinimo. Jam artimas požiūris „Viskas arba nieko!“ Bręsdamas Vandens Tigras įgyja patirties, tuomet kategoriškumą neretai pakeičia išmintis, jis įgyja diplomatiškumo. Nestokodamas dosnumo, atjautos, supratimo, gali lengvai suvokti daugelio žmonių interesus, tapti puikiu vadovu ar lyderiu kolektyvinėje veikloje ten, kur reikia kūrybingumo, dvasingumo, organizuojančios, įkvepiančios, transformuojančios energijos. Be viso kito, turi puikų stiliaus jausmą,  puikius žvėries instinktus, mėgsta gerus kvapus, įvairius ritualus, suteikiančius gyvenimui gelmę bei grožį.

Taigi norint pelnyti Vandens Tigro malonę, svarbu drąsa, tikrumas – Tigras nepakenčia falšo, bailumo bei puikiai juos jaučia.  Gali su malonumu iškelti į dienos šviesą melagį, bailį ar sukčių, manydamas, kad taip ir reikia daryti iš principo. Tigro kategoriškumas, bebaimiškumas, tikrumas neretai pridaro jam bėdų, tačiau garantuoja ištikimųjų draugystę, įkvepia jo kūrybą. Jis gali būti įkyrus, siekdamas dėmeso bei savo tikslų, net despotiškas, tačiau yra atlaidus bei kilniaširdis su tais, kuriuos myli. Tačiau ne išdavystės atveju!

Tigras mėgsta puikumą – buityje, stiliuje, tiesiog gyvenimo būde, dėl to neretai būna išlaidus, tačiau dosnus kitiems, mėgsta dovanoti dovanas. Nieko baisaus – juk dėl savo gausių talentų jis moka puikiai įsitaisyti, įgyja autoritetą bei pagarbą visuomenėje. Jo didelės ambicijos paliečia ir profesinę sritį. Todėl, jei dirba mėgstamą darbą, būna puikus, įkvėptas, talentingas specialistas.

Visgi, būdamas labai ambicingas, orus, dažnai įsižeidžia, o įžeidimą įsimena ilgam laikui. Moka keršyti meistriškai, sumedžiodamas skriaudiką tinkamu metu, sau geriausiose aplinkybėse. Tigras moka prismeigti vienu savo žvilgsniu, keliais taikliais sakiniais. Su Tigru geriau nesipykti, juo labiau neverta jo sąmoningai erzinti…

Beje, Vandens Tigras visada turi aiškų tikslą, jo siekia nedelsdamas ir neabejodamas, nes pasitiki savo jėgomis. Yra  kitus įkvepiantis vedlys, lyderis. Jei norime Tigro metų palankumo – būkime tokie.

Gimusieji Tigro metais ypač jus stiprų dvasios pasaulio palaikymą, dėl to svarbu palaikyti tą ryšį. Būtent tai jiems suteikia įkvėpimo, pasitikėjimo, energijos ir spontaniškumo. Taip pat intuicijos savarankiškai veikti ir drąsiai veikti.
Tigras mėgsta būti garbinamas, pripažintas. Gali būti kategoriškas, bet jam pavyksta išsikovoti pagarbą ir meilę, nes yra teisingas. Deja, kol nepasimoko iš savo klaidų, nemėgsta kompromisų – jam reikia visko, čia ir dabar. Nelinkęs tenkintis menku grobiu, o jį sumedžiojęs dosniai dalijasi su kitais. Kadangi geba atjausti, suprasti, lengvai pelno aplinkinių pagarbą.

Tad 2022-aisiais svarbu greitai įvertinti savo jėgas ir veikti, išmokti dalintis. Išmintis, diplomatija ir drąsa bus kiekvienam galingas ginklas siekiant savo tikslo. Tigras nemėgsta bailių, išdavikų. Bailiams, prisitaikėliams šiais metais nepavyks taip lengvai  išsaugoti „šiltą vietą“.

Šviesių, laimingų mums visiems ateinančių Vandens Tigro metų!

N. Gabija Wolmer

TOP