Teiginys „viskas bus gerai“

Šiek tiek su humoru esu pasakiusi, kad tai yra viena labai stipri lietuviška mantra – tai teiginys „Viskas yra ir bus gerai“. Mantra ta prasme, jog tai gali būti jėgos sakinys, frazė, nuostata, programa, kuri ateina į jūsų gyvenimą, kurdama jūsų ateitį.

Teiginys, mintis, postulatas turi didžiulę jėgą, jeigu žinai, kaip su jais dirbti. Kodėl? Todėl, kad mintis, žodis, frazė, teiginys yra aukštesni pagal savo vibraciją nei materija ir todėl jų pagalba galima keisti materialią realybę. Jeigu bandysite tai daryti, pradėję kalbėti vieną ar kitą frazę, postulatą, daugelis galite pajusti keistus pojūčius – tarsi galvos svaigimą ar spaudimą viršugalvyje, keistą norą prigulti, nenorą toliau kalbėti. Dėl ko tai vyksta? Dėl to, kad toks sakinys yra programa – jis tampa programa, jeigu kartojamas ilgesnį laiką. Jame slypi tam tikras supratimas apie pasaulį ir, kada mes jį šnekame nuoširdžiai, su juo pradeda sąveikauti daugybė kitų programų, teiginių, situacijų, patirčių, kurios sako: „Nesąmonė, čia negali taip būti. Kaip tai yra gerai, jeigu yra blogai? Kaip tai bus gerai, jeigu to negali būti?“ Taigi per šį jūs postulatą imate sąveikauti su daugybe kitų programų, esančių jūsų energijos kūne, kurios sako, kad tai yra neįmanoma. Ta sąveika vieniems bus aršesnė, dramatiškesnė, kitiems šitas darbas vyks ramiau.

Ką gi reikėtų daryti, jeigu jūs pajuntate, kad štai pradėjot kalbėti tokią frazę ir jums nebesinori – atsirado nepasitikėjimas, baimė ar net galvos skausmas? Būtų gerai, kad sau leistumėte truputėlį pailsėti, duotumėte sau laiko suintegruoti. Net jei pakalbėsite tokią frazę neilgą laiką, rezultatas tikrai bus. Tiesiog ši programa bando įsitvirtinti jūsų struktūrose, o kad įsitvirtintų, tam reikia duoti erdvės ir laiko. Pasėdėkite ramiai, prigulkite, leiskite, kad šio postulato „Viskas yra ir bus gerai“ vibracijos ramiai susiderintų su visomis jūsų struktūromis.

Jeigu jūs tučtuojau tai paliksite, numesite: „Ai, nesąmonė, nieko aš čia nedarysiu, čia nieko negali pakeisti“… Ką gi, tada lygiai taip pat numestumėte ir kitas mantras, iš karto negavę rezultato… Bet jūs galite pajusti tą rezultatą ateinantį po truputėlį. Jeigu jūs pašnekėsite, palauksite, kol nurims ta sumaištis energijų lygyje, kol trupinėlis šio postulato šviesos įsitvirtins jumyse, po kiek laiko vėl prieisite prie to postulato, tai šis teiginys vis ramiau ir stipriau galės gyventi jūsų struktūrose, jūsų astraliniame, karminiame kūne.

Nijolė Gabija Wolmer

TOP