N.Gabija Wolmer. 2022 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Spalio astrologinė prognozė

N.Gabija Wolmer. Spalio astrologinė prognozė

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2022″)

Spalis šiemet – vienas ramiausių, harmoningiausių mėnesių. Iki 23 dienos, 13:35 val., Saulė judės Svarstyklių ženklu, išskleisdama harmoningo, darnaus bendradarbiavimo galimybes. Pirmas dvi dekadas planetos formuos kaip reta daug karminės laisvės aspektų, suteikiančių pasirinkimo laisvę, kūrybingumą. Šis periodas geras formuoti naujiems santykiams ar gerinti ankstesniesiems. Sėkmingas šis metas bus dirbantiems mados, grožio puoselėjimo, amatų,  architektūros, statybos, socialinės rūpybos, prekybos, finansų, politikos, visuomeninės veikos, kultūros bei švietimo  srityse.
Reikalams darniai klostytis padės visą mėnesį direktyviai judantis Dvynių ženklu Marsas. Šiame ženkle jis palankus netolimoms kelionėms, logistikai, auditui, darbui su mechaniniais prietaisais, sportui, prekybai, tarpininkavimui, informacinių technologijų įvaldymui bei įvairių įgūdžių įgijimui, veiklos plėtrai socialiniuose tinkluose. Šį mėnesį Marsas darys palankius aspektus pradžioje su Saturnu, vėliau su Saule. Vienintelis neharmoningas aspektas su Neptūnu, spalį truksiantis gan ilgą laiką, byloja, jog viskas eisis puikiai, jei nepasiduosime kvaišinimuisi, susijusiam su Neptūno negatyvia įtaka.
Venera didžiąją mėnesio dalį prisijungs prie palankaus fono, iki spalio 23 dienos kartu su Saule keliaudama Svarstyklių ženklu. Čia jos pozicija palanki daugeliui veiklų, ypač susijusių su finansais, grožio puoselėjimu, visuomenine, kultūrine, švietimo veikla, politika, darbu valstybinėse institucijose. Taigi spalio dvi pirmos dekados bus palankios išmintingoms, subrandintoms investicijoms, gerai apgalvotų darbų pradžiai.
Nuo spalio 23 dienos, Saulei bei Venerai perėjus  į Skorpiono ženklą, tendencijos gan ryškiai pasikeis. Juk Skorpiono ženklu šiuo metu keliaus Karminis Mėnulio mazgas Ketu, dar vadinamas „Drakono uodega“.  Ši „Drakono uodega“ dažniausiai kelia karmines dulkes, o mums tenka aktyviau darbuotis, atiduodant karmines skolas. Tai gali reikštis kaip staiga aplinkiniame pasaulyje išryškėjusios pretenzijos, nepasitenkinimas, nepakantumas tuo, kas anksčiau tokių reakcijų nekėlė. Po spalio 23 prireiks saiko bei kantrybės, pakantumo, jei norime neprisikurti naujų karminių istorijų.
Tai nebus lengva, nes Ketu, arba „Drakono uodegos“, įtaką patirs ne tik Saulė, bet ir Venera, o tai reiškia, jog būdingas Venerai Skorpione pavydas, kerštingumas ar vulgarumas bus aktyviai stabdomi netikėtų, nepatogių ar nemalonių situacijų, sutapimų, ligų. Dėl to santykiuose siekime skaidrumo, taikos, supratimo ir saiko, būkime draugiški, lojalūs savo partneriams. Tai padės šį laikotarpį padaryti sėkmingesnį. Jei vis dėlto santykiuose yra klastos ar apgaulės, išnaudojimo, tai pasimatys ryškiau nei kitu metu, kils į paviršių. Natūralu, jog gali kilti gausios santykių aiškinimosi situacijos – eikite į tai, jei manote, kad būtina, jog tam atėjo laikas.
Visuomeniniame, politiniame, valstybių gyvenime šiuo metu gali išryškėti tarptautiniai konfliktai bei ilgai brendusios problemos. Ko gero, bus imamasi nelabai malonių priemonių joms spręsti. Akivaizdu, jog paskutinės spalio septynios dienos nebus komfortiškas ar ramus metas. Kita vertus, tie, kurie pratę prie aštrių situacijų, atvirkščiai, gali pasijusti savo vandenyse.

TOP