N.Gabija Wolmer. 2021 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Sausio 13 dieną – Mėnulio jaunatis

2021 SAUSIO 13 JAUNATIS

Netrukus, sausio 13 dieną, 07 val., įvyks Mėnulio jaunatis.

Jaunaties metu Saulė bei Mėnulis bus Ožiaragio ženklo 24 laipsnyje, septynių planetų telkinyje Ožiaragio bei Vandenio ženklų sandūroje. Taigi gan mažame ekliptikos sektoriuje susitelks didžiulės kosminės jėgos. Atskiriems žmonėms šios energijos skatins vidinius ieškojimus bei virsmus, aktyvų atsinaujinimo bei gyvenimo įprasminimo siekį, poreikį ką nors keisti, naujai pažvelgti į pasaulį. Visgi šie poreikiai susidurs šio laikotarpio  keliamais apribojimais, kas astrologinėje plotmėje atsispindi ypač nemaloniais kvadratūros aspektais iš Vandenio ženklo pradžios į Jaučio pradžioje esančius Uraną, Marsą, Lilit. Visgi, nepaisant šių kvadratūrų bei jų keliamų prieštaringų energijų, jaunatyje bus stiprus atsinaujinimo, pokyčių impulsas.
Svarbu, kad šias skatinančias keistis energijas nukreiptume į pozityvius dalykus, o ne į dramatizmą, aplinkinių ar artimųjų, savęs kaltinimą. Vandenio stipriosios savybės – draugiškumas, objektyvumas, pagarba savo bei kitų laisvei, gebėjimas naudoti intelektą bei išradingumą gyvenimo gerinimui, gebėjimas efektyviai veikti kolektyvuose. Tai ir galimybės, susijusios su išradimais, internetu.

Taigi svarbu tinkamai išnaudoti šio ciklo galimybes – stiprinkite ryšius su perspektyviais draugais bei kolektyvais, užmegzkite naujus ryšius, naudokitės proga šviestis, mokytis ko nors naujo. Šio ciklo galimybės didžiulės – visai žmonijai jis neša negrįžtamų, didžiulių pokyčių galią. Kiekvienam iš mūsų svarbu rasti savo būdą tęsti mąstyti bei jausti pozityviai, surasti savo nišą veiklai ypač greitai besikeičiančiame pasaulyje.
Taip pat šis su jaunatimi prasidedantis Mėnulio ciklas skatins išsigryninti bei susitelkti bendraminčių grupes, kurs prielaidas formuotis naujiems kolektyvams.  Jaunaties dieną svarbu leisti sau pažvelgti į pasaulį naujai, pagalvoti apie sveikatą, gerovę, meilę, apie tai, ką geriausio jau turime, mokėti tuo pasidžiaugti. Nevertėtų plėtoti minčių apie ligas, nepriteklių, bėdas, kitaip tai tik augintume visą šį ciklą.

Šviesios, geros mums visiems Mėnulio jaunaties bei viso ateinančio ciklo!

Su meile – N. Gabija Wolmer

TOP