N.Gabija Wolmer. 2021 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Sausio astrologinės tendencijos

N.Gabija Wolmer. Sausio astrologinės tendencijos

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2021″)

Sausio pirmąją dekadą būtų geriausia skirti anksčiau pradėtų darbų tęsimui bei įsiklausymui į pokyčius. O jie šiemet iš tiesų bus – juk visai neseniai, 2020m. gruodžio antroje pusėje, į Vandenio ženklą perėjo dvi didelės bei svarbios Saulės sistemos planetos – Jupiteris ir Saturnas. Nors naujametiniame šurmulyje tai sunku bus suvokti, tačiau šios planetų pozicijos gan stipriai keis laikotarpio tendencijas, pasuks mąstymą nauja kryptimi, skatins daryti svarbius sprendimus. Sausio pirmas dvi dekadas Saulė keliaus Ožiaragio ženklu. Pirmąją dekadą nebus jokių  ryškesnių destruktyvių aspektų, todėl šį metą jausime kaip pakankamai ramų – tai svarbių sprendimų ruošimo metas. Nevertėtų šiuo periodu pradėti ko nors svarbaus, nebent situacija  verstų tai daryti būtent dabar.
Nuo antros sausio pusės situacija po truputį išsijudins – sausio 14 dieną Saulė darys jungties aspektą su Plutonu, atnešdama į daugelį įstaigų būtinybę daryti išties svarbius sprendimus. Sausio 20 dieną  Saulė pereis į Vandenio ženklą, atverdama duris naujiems vėjams, o trečią dekadą ji darys jungties aspektus su Saturnu (sausio 24 dieną) bei su Jupiteriu (sausio 29 dieną).
Sausio pabaiga bus svarbaus šių metų lūžio periodas, nuo kurio prasidės  svarbios permainos. Manau, jos persmelks  daugelį veiklos sričių, daugeliui teks daryti skubius pokyčius veikloje. Pradžioje bus sunku suvokti, kas vyksta. Nors dėl neharmoningų aspektų šis metas gali būti ypač dirglus, nervingas, visgi, manau, permainos iš esmės bus palankios.  Ko gero, tai suprasime ne iš karto, juk šio meto pasekmės nusitęs daug metų į priekį, tačiau jos įneš daugiau laisvės, supratimo, žmogiškumo, tiesos.
Kad šis metas būtų sėkmingesnis, antrąją mėnesio pusę ypač svarbu nepersidirbti, pakankamai laiko skirti miegui bei poilsiui. Svarbūs pokyčiai visuomenėje reikalaus dėmesio, todėl šiuo periodu meilės, artimų santykių sritims klius mažiau dėmesio, daug svarbesnis taps bendravimas su bendraminčiais ir reikalingos informacijos surinkimas.
Dar vienas šio mėnesio aspektas – tai Marso pozicija. Sausio 7 dieną jis pereis į Jaučio ženklą bei judės juo iki kovo 4 dienos. Su Marsu glaudžiai susijęs vyrų elgesys bei reikalai, susiję su įvairia mechanika, technika. Jaučio ženkle jau bus Uranas bei Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Dėl šių konfigūracijų vyrų nuotaikose bei kitose Marso veikiamose srityse dažniau išryškės staigūs pokyčiai, gobšumas ar agresija. Dirbant su technika, įvairiais instrumentais, darant remontą, vairuojant prireiks didžiulio atsargumo, kitaip galimos traumos, avarijos. Ypač – sausio 19-21 dienomis, kai Marsas darys jungties aspektą su  pokyčių planeta Uranu. Vyrams šiomis dienomis vertėtų pasitelkti ramybę, rimtumą, saiką.
Iš esmės sausis labai svarbus tuo, jog būtent šiuo metu formuosis svarbiausios metų tendencijos, todėl bus labai svarbu įsiklausymas, pozityvus mąstymas, atsivėrimas laikotarpio teikiamoms galimybėms.

TOP