Rugpjūčio astrologinės tendencijos

Rugpjūčio astrologinės tendencijos

Rugpjūtis, ypač pirma jo pusė, šiemet žada būti vienas sudėtingesnių tarpsnių, kaip ir liepos antra pusė. Rugpjūčio 11 dieną įvyks dalinis Saulės užtemimas, dėl to iki rugpjūčio 12 dienos tebesitęs tarpužtemiminis periodas, prasidėjęs liepos 13 dieną.
Daugelis žmonių šį periodą jaus kaip emocine prasme sunkesnį, niūresnį. Neretai tokiu metu išryškėja anksčiau susikaupusios problemos.

Taip pat šį mėnesį tiek Merkurijus, tiek Marsas judės reversu: Merkurijus iki rugpjūčio 19 dienos, o Marsas – iki rugpjūčio 27 dienos. Dėl to minėtų planetų įtakos taps apsunkusios, skatins dažniau žvelgti atgal, abejoti sprendimais, taisyti tai, kas anksčiau padaryta. Ką nors pradėję, galime susidurti su didelėmis savo ar aplinkinių abejonėmis, nepasitenkinimu, nenumatytomis kliūtimis.

Naudokime šį periodą gyvenimo stabilizavimui, išsaugojimui to, ką turime geriausio. Svarbu, kad nesugadintume santykių su tais, kas mums iš tiesų yra brangūs, nepadarytume klaidų, susijusių su dirglumu, neatidumu. Ypač konfliktus skatins puikybė bei įžeidumas.

Natūralu, jog šis periodas, nors jam (kaip visuomet Saulei judant Liūto ženklu) netrūks energingumo, gyvastingumo, visgi nebus tinkamas naujų darbų pradžiai ar svarbiems sprendimams, nebent būtume priversti juos daryti dėl susiklosčiusių aplinkybių, paskatinti kai ką užbaigti, keisti ar taisyti.

Deja, pirmos dvi dekados gali nustebinti neramumais, pokyčiais tarptautiniame gyvenime, nuostoliais bei pavojais, sukeltais gamtos stichijų. Planuojant šį mėnesį tolimas keliones, vertėtų įsiklausyti į intuiciją – rugpjūtį ne visos šalys bus saugios. Visgi šio mėnesio jėga – kūrybingumas, slypintis potencialas atverti naują požiūrį į pasaulį bei save, atskleisti ilgai mums rūpėjusius dalykus. Atsiveriančios tiesos gali būti nemalonios, tačiau reikalingos, kad galėtume judėti pirmyn.

Ramesnis bei sėkmingesnis bus metas nuo rugpjūčio 27 dienos – šiuo periodu formuosis mažiau nepalankių planetų aspektų bei kitų neigiamų faktorių, Saulė Mergelės ženkle padės veikti racionaliai, produktyviai. Tai puikus metas pasirūpinti sveikata, įvaizdžiu.

Iš  N. Gabijos Wolmer „2018 Didžiojo astrologinio Mėnulio kalendoriaus“

TOP