gruodis

19gruodis10:00- 19:00KARMOS KOREKCIJA '21 A.D.Renginį veda: Raimundas Kareckas

Renginio aprašymas

2021 metais sukauptos karmos transformacija, nukenksminant blogosios karmos padarinius, sustiprinant pozityvius karmos pasireiškimus.

Apie karmos korekcijos sesijas:
Žinau, jog absoliuti dauguma tų, kurie dalyvavote ankstesniuose karmos korekcijos seminaruose, patyrėte su niekuo nepalyginamą transformacijos procesą, vykstantį tokiame seminare. Ne kartą liudijote apie su niekuo nesupainiojamas energijas, prasidėjus karmos korekcijos procesui. Energijas, tiek stiprias, jog sunku pakelti ranką, pajudinti galvą. Energijas, smelkiančias visą kūną, kurioms visgi labai norisi atsiverti. Neįsivaizduojamas šio proceso lygumas, beasmeniškumas liudija, jog  susiduriame su kai kuo išskirtiniu, sunkiai pasiekiamu.

Ką ir besakyti – suprasti karmos korekcijos sesijos prasmę, ko gero, nelengva, nes tai sudėtingiausia iš visų galimų dvasinio augimo sesijų. Juk ir patį karmos dėsnį suvokti nėra lengva. Juo labiau, nelengva suprasti, kaip gali vykti karmos korekcija. Atrodo, tai nėra įvykdoma paprasto žmogaus jėgomis. Taip ir yra.
Nuostabu, jog karmos korekcijos sesijose esminį darbą atlieka būtent Karmos Valdovai. Be abejo, svarbu žinoti,  kaip atsiverti Karmos Valdovų valiai, jų pagalbai bei pačiam karmos gryninimo procesui.
Jei tai sugebame padaryti,  galime gauti jų atliepimą, karmos gryninimą tokiu būdu, kokiu patys negalėtume padaryti.

Kaip visgi vyksta pati karmos korekcija, kas joje gryninama, valoma?
Kaip suprantu, patys karmos įrašai pasilieka mūsų karminiame kūne – jie yra neatsiejamas sielos turtas, jos patirties pagrindas. Apvalomos sunkių emocijų bei energijų sangrūdos astraliniame kūne, susijusios su skaudžiomis praeities situacijomis, trukdančios efektyviai veikti, mąstyti, bendrauti, o pats karminis įrašas bei patirtis, pamokos, susijusios su juo, išlieka. Apvaloma tik tai, kas šiuo metu jau trukdo tolesnei evoliucijai.
Neįtikėtina ir nuostabu, jog Karmos Valdovai atliepia bendradarbiaudami su žmonija. Jų pagalba – tai neįtikėtina galimybė giliai ir meistriškai apvalyti karmą, išvengiant  kančios, neišsprendžiamų sunkumų šiame ir daugelyje tolesnių gyvenimų.

N. Gabija Wolmer

Taip pat šiame seminare bus koreguojama karma, susijusi su kliūčių patraukimu, trukdančių savirealizacijai reikštis.
Gal bus Karmos Valdovų suteikta galimybė asmeniniam prašymui.

COVID-19

* Užsiėmimai vyksta laikantis visų privalomų nuo 2021 m. gruodžio 1 d. reikalavimų pagal nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.


Dalyvavimas tik su išankstine registracija

Laikas

(Sekmadienis) 10:00 - 19:00

Vieta

viešbutis VILNIUS GRAND RESORT

Ežeraičių km, Ežeraičių g. 2, Vilnius 14200

Renginį veda

Raimundas Kareckasmokymai@udumbara.lt; +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Parašykite komentarą

You must be logged in to post a comment.

TOP