Vilija Penkauskaitė

Vilija Penkauskaite

SĄMONINGAS KVĖPAVIMAS (rebirthingas)

Rebefingo technika yra tokia paprasta, kaip ir mūsų kvėpavimas. Nekvėpuoji – negyveni, chaotiškai kvėpuoji – bet kaip gyveni, sąmoningai kvėpuoji – tai ir gyveni harmoningai. Kvėpavimo gebėjimas duotas mums visiems, todėl ir pati technika yra prieinama kiekvienam.

Taip paprasta suvokti, kad kvėpuodami mes įkvepiame gyvybinę energiją, o toliau, kaip mes su ja elgiamės, tai jau mūsų sąmoningumo reikalas. Jeigu nori nukreipti savo energiją savęs suvokimo link, savo ištakų, problemų, įvairių sunkumų spendimo, pozityvaus mastymo, šviesaus pasaulio ir harmonijos su juo link, tada bet kam ši technika atliepia savo švelnia, švaria ir valančia jėga.
Šio kvėpavimo metu pažadinta mūsų gilioji atmintis padeda atsakyti į daugelį klausimų, kurių niekaip nesugebam atsakyti vien tik protu, todėl ši technika visiems atrodo stebuklinga. Iš tikrųjų ji atneša į kasdieną meilę, vidinę ramybę, darną, išskleidžia talentus, iškelia ligų ir skausmo priežastis, gebėjimą suvokti ir priimti sėkmingus sprendimus.
Man ši technika tapo gyvenimo būdu, jos pagalba aš reguliuoju savo emocijas, vidinius procesus, semiuosi energijos, džiugumo, pusiausvyros visame kame. Esu labai dėkinga savo Mokytojams, išmokiusiems šios technikos, nes jos pagalba jaučiuosi laisva, savaranki ir stipri.

Vilija Penkauskaitė

Kontaktai:  +370 652 80425), vilija.penk@gmail.com

Vieta: Vilnius

TOP