Daiva Markauskienė

Daiva Kristina Markauskienė

SĄMONINGAS KVĖPAVIMAS  (rebirthingas)

Man ši praktika yra paprastas stebuklas. Kodėl paprastas? Todėl, kad ji yra saugi, paprasta ir aiški. Jos gali išmokti ir ją naudoti gali visi, nepriklausomai nuo amžiaus, išsilavinimo ar gabumų.
Kodėl stebuklas? Todėl, kad neša stebuklingą transformaciją. Įkvepiamas deguonis ir su juo drauge – gyvybinė energija išplauna skausmingus praeities išgyvenimus, neramias mintis, įtampas, kurie  sukelia ir kūno ligas.


Akivaizdžiai įsitikinau, jog šis kvėpavimas gydo sinusito, peršalimo, skrandžio ligas, gerina regėjimą, netgi tobulina figūrą. Dažnai kvėpuojant įeinama į gimimo momento ar praeitų gyvenimų patyrimus – tam, kad būtų išgydytos senos žaizdos, kad išaiškėtų prasmė, kad sąmonė taptų šviesesnė. Kvėpuodama aš tiesiogiai išgyvenau savo gimimo programą: ko atėjau į šį pasaulį, kodėl pasirinkau gimti čia ir dabar. Manau, kad tą patyrimą gali įgyti kiekvienas, kuriam tai svarbu.
Pakitęs kvėpavimas daro lengvesnį patį žmogų ir visą jo būtį. Lengviau sprendžiamos problemos, atsiveria nauji gabumai, naujos galimybės – vyksta karminis gydymas. Ne be reikalo šis kvėpavimas dar vadinamas „gyvybės kvėpavimu“. Jis nutiesia tiltą tarp kūno ir dvasios, leidžia jai persmelkti jūsų gyvenimą, pripildyti jį ramybės, palaimos ir prasmės. Aišku, jei nuspręsite, kad jums tai reikalinga, ir leisite tam vykti.

Kontaktai:  +370 612 96007,  daiva@udumbara.lt

Vieta: Vilniuje, Kaune

TOP