Raimundas Kareckas

RAIMUNDAS KARECKAS

Manau, jog dvasiniame kelyje yra svarbiausia – kryptingas, harmoningas ir nuolatinis dvasinis tobulėjimas ryšyje su Dvasia ir su Mokytoju.

 Esu laimingas, nes gyvenu tuo, kas mane pašaukė –  dvasinėmis praktikomis ir  dvasiniais mokymais. Esu laimingas, nes gyvenu su tokiais kaip aš – ieškančiais ir randančiais. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę praktikuoti bei padėti kitiems. Džiaugiuosi, kad vis dar turiu galimybę būti ir mokiniu.

Prasminga gyventi, kai yra, kam to reikia, kai matau pokyčius kituose, kai dvasiniai mokymai yra reikalingi ir pritaikomi, kai žmonės dėl jų tampa laimingesni, sveikesni, o jų gyvenimai -prasmingesni.
Seminarai, kuriuos vedu, bei mokymai yra visada įkvėpti Pakylėtųjų Dvasinių Mokytojų – Serapio Bey, Kuthumio, Hilariono, nuolat įkvepia Padmasambhava, Sen Žermenas, Čarlzas Letbiteris. Turiu daug mokytojų ir esu laimingas, kad juos turiu. Bazinė mokytoja – N. Gabija Wolmer. Kadangi laikau save jų mokiniu, vadinasi, ir aš turiu nešti tą mokymo stebuklą savimi – kaip ir Jie. Manau, kad žmonės gali patikėti, kad stebuklai yra realūs, – tai dvasinė alchemija.
Man rodos,  svarbiausia atrasti savo esminį mokytoją ir išmokti juo sekti neišduodant savęs, savo pasirinkimo, savo Mokytojo.
Vedu seminarus, kuriu mandalas. Esu kūrėjas ir dvasinis praktikas, dedantis daug pastangų, kad mokymas išliktų. Nebijantis eksperimentuoti, kurti, ieškoti.
Manau, kad galiu išmokyti žmones girdėti ir pamilti save, savo sielą, savo dvasią. Manau, kad galiu juos įkvėpti.
Už daugelį atradimų bei suvokimų ypač esu dėkingas N.Gabijai Wolmer – mano viso šio ir daugelio gyvenimų Meilei bei Mokytojai, nes jos dėka visada galiu turėti ir turiu nuolatinę Mokytojos globą, dėmesį ir dvasinį auginimą – ir, be abejo, Pirmapradžiam Šaltiniui, Karmos Valdovams ir Pakylėtiesiems Dvasiniams Mokytojams Serapiui Bey, El MorijaiKuthumiui ir Hilarionui.
Raimundas Kareckas
TOP