Raudonosios beždžionės metai

Raudonosios beždžionės metai
Vasario 8 dieną, drauge su Mėnulio jaunatimi, prasideda Naujieji metai pagal kinų tradiciją. Nors yra nemažai gąsdinančių Raudonosios beždžionės metų pavojais ir baisybėmis, tačiau juose bus ir tikrai sėkmingų momentų.

Beždžionės metai yra siejami su ypač dideliu sumanumu, judrumu, apsukrumu, gebėjimu prisitaikyti prie kintančių aplinkybių bei greitai į jas reaguoti. Taigi visiems vertėtų įgyti šiek tiek gerųjų “ beždžioniškų“ savybių – paslankumo, greito reagavimo, atvirumo informacijai, gebėjimo ir noro bendrauti, dalintis naujienomis, idėjomis. Ir tiesiog smalsumo, žingeidumo! Kaip niekada svarbu bus mokėti savarankiškai dirbti su informacija, rasti joje paslėptus tiesos bei vertės grūdus.  Todėl kompiuterija,  informacinės technologijos, visokio pobūdžio informaciniai ryšiai, socialiniai tinklai, nauji bendravimo būdai bei nauji verslai, susiję su IT, bus svarbesni nei įprastai.

Be abejo, Beždžionės metai, kaip ir kiekvieni kiti, turi savo negatyviuosius pasireiškimus – tai per didelis tarškėjimas, plepėjimas, intrigos, skandalai bei gudrumas, peraugantis į apgavystes, polinkis į avantiūras bei skubėjimas, noras daryti per daug darbų vienu metu, išsitaškymas smulkmenoms, tuštybei. Dar vienas pavojus – tai polinkis viską pirkti bei parduoti, skųsti, apkalbėti. Geriausia bus, jei sugebėsime išnaudoti didžiulę šių metų energiją, skatinančią mokytis, bendrauti, dalintis informacija bei ją efektyviai panaudoti bei tapsime bent kiek sumanesni, geriau susiorientuojantys aplinkiniame pasaulyje, gebantys prisitaikyti prie pokyčių.

Jaunatis Vandenyje

MĖNULIO JAUNATIS VANDENYJE 2016 m. vasario 8 d., 16:39 val.

Natūralu, jog jaunaties metu bus stipriai išryškintas Vandenio zodiako ženklas, kuris yra palankus intelektualiai veiklai, tačiau mažiau palankus meilės reikalams, emociniam gyvenimui.  Visgi to negalima pasakyti apie santykius su materialiu išskaičiavimu – jiems užmegzti šio ciklo pirma pusė, iki vasario 20 dienos, visai nebloga. Tiek jaunaties vakarą, tiek ir šio ciklo, mėnulio mėnesio metu, vertėtų paskirti daugiau dėmesio intelektualiai veiklai, savęs švietimui, apmąstymams ar dvasinei, visuomeninei veiklai nei bandyti pradėti karštą meilės romaną ar atšildyti santykius rodoma emocine šiluma.

2016.02.08_Jaunatis_VandenyjeŠio mėnulio ciklo stiprioji pusė – racionalumas, išmintis, praktiškumas, atsivėrimas naujoms idėjoms, draugiškiems ar naudingiems ryšiams, puikios įžvalgos tiksliųjų, visuomeninių mokslų srityse – tam ir vertėtų skirti pagrindines jėgas. Ypač dideles energijas šis Mėnulio ciklas atneš į visuomeninės, partinės veiklos sritis. Ciklas labai geras tobulinti savo žinias bei įgūdžius kompiuterijos Informacinių technologijų srityje, atnaujinti techniką – tiek buitinę, tiek kompiuterinę, tiek automobilį ir panašiai.

Jaunaties vakaras nėra palankus kolektyvinei veiklai – ji bus sėkminga Mėnuliui šiek tiek paaugus, nuo vasario 11 dienos. Šį vakarą geriausia skirti apmąstymams, tolesnių darbų planavimui, svajonėms, savišvietai. Neskubėkite kokias tris dienas planų pasakoti, kol Mėnulis neįsibėgės danguje…

Nepalankios metų kryptys

Prasidėjus naujiems metams pagal kinų kalendorių, keisis ir palankios bei nepalankios kryptys. Į tai taip pat vertėtų atkreipti dėmesį – kai kurios kryptys, kurios buvo sėkmingos praėjusiais metais, nebebus sėkmingos, tačiau sėkmė ateis į kitas jūsų namų ar ofiso sritis.

Biuro  ar namų centrinėje dalyje vyraus nepalanki žvaigždė 2, susijusi su ligomis. Todėl šiais metais neverta kelti didelio triukšmo namo ar įstaigos  centre, kūrenti ugnį. Ši nepalanki žvaigždė atneš daugiau nei įprastai ligų, ypač virusinių bei peršalimo. Todėl būtina padaryti viską, kad sustiprintume imunitetą, sveikatą – sportuokime, sveikai maitinkimės, mažiau nuodykime organizmą, valykime jį nuo šlakų, daugiau būkime gamtoje, skirkime pakankamai laiko bei dėmesio miegui, poilsiui, geroms emocijoms.

Nepalanki taip pat taps šiaurės rytų kryptis, čia įsikurs nepalanki žvaigždė 5, nešanti nesėkmes, praradimus. Neverta sėdėti atsigręžus į šią pusę, taip pat daryti remonto, triukšmauti šiaurės rytų sektoriuje. Nepalanku įkurti savo darbo vietą šiame sektoriuje. Jei čia  jūsų miegamasis, vertėtų arba perkelti jį kitur, arba rečiau miegoti šioje vietoje, arba pasitelkti harmonizuojančias šį sektorių priemones.

Dar viena nepalanki šių metų kryptis – šiaurė. Joje įsikurs žvaigždė 7, susijusi su agresija, plėšimais. Jeigu jūsų namų ar biuro  įėjimas yra iš šiaurės pusės, pasirūpinkite saugumu, pasitelkite harmonizuojančias šiaurės krytį feng šui ar kitas priemones.

Dar viena nepalanki kryptis – šiaurės vakarų kryptis, kurioje įsikurs žvaigždė 3, susijusi su konfliktais, barniais. Ypač ji palies tuos, kurių namo ar biuro įėjimas yra šiaurės vakaruose taip pat vyriausią žmogų šeimoje. Jei taip yra, pasistenkite netrankyti durų, imkitės harmonizuojančių šį sektorių priemonių.

Palankios metų kryptys

Palankios šiais metais bus rytų, pietryčių, pietų, vakarų, pietvakarių kryptys.

Rytų kryptį šiemet darys palankią čia įsikūrusi ugninė žvaigždė 9.

Palankios_2016_metu_kryptysJi susijusi su klestėjimu, kilimu visuomenėje, sėkmingu darbų užbaigimu, tačiau ir sėkmingu naujų didelių darbų pradėjimu. Tai neš sėkmę namams bei ofisams, kurių įėjimas rytų kryptyje ar aktyvios rytinės dalys. Jei galite, daugiau veiklos perneškite į rytų sektorių.

Pietryčių sektoriuje įsikurs palanki žvaigždė 1, susijusi su visokeriopa sėkme. Tai atneš sėkmę namams, kurių įėjimas yra iš šios krypties arba pietryčių kryptyje aktyviai veikiama, gyvenama.

Taip pat sėkminga pietų kryptis, kurioje įsikurs palanki žvaigždė 6, susijusi su laimingais nutikimais, neša sėkmę antrajai dukrai šeimoje. Gerai, jei įėjimas yra iš pietų pusės, gerai yra dažniau būti namo pietų sektoriuje.

Dar viena sėkminga kryptis – pietvakarių, čia karaliaus žvaigždė 8, susijusi su turtu bei visokeriopa sėkme. Šis sektorius taps ypač palankus pagyvenusioms moterims šeimoje, motinoms. Palanku, jei namo įėjimas iš pietvakarių krypties arba šiame sektoriuje gyventojai leidžia daug savo laiko.

Taip pat palanki taps vakarų kryptis ir sektorius namuose, kur įsikurs žvaigždė 4, susijusi su kūryba ir meile. Palanku šiame namo sektoriuje pakabinti simbolius, susijusius su partneryste, meile jei tai jums aktualu. Sėkminga čia dirbti kūrėjams, rašytojams, menininkams.

Daugiau informacijos apie Raudonosios beždžionės metus rasite “Didžiajame astrologiniame Mėnulio kalendoriuje 2016”, kurio elektroninę versiją  galite įsigyti   www.dharma.lt bei www.wolmer.lt svetainėse, o spausdintą – didžiuosiuose knygynuose bei  prekybos centruose.

Geros jaunaties, šviesių svajonių, prasmingų tikslų,
Su meile – N. Gabija Wolmer

TOP