N.Gabija Wolmer. 2022 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Lapkričio astrologinės tendencijos

N. Gabija Wolmer. Lapkričio mėnesio astrologinės tendencijos

(Iš N. Gabijos Wolmer DIDŽIOJO ASTROLOGINIO MĖNULIO KALENDORIAUS 2022, papildyta).

Saulė Skorpione, tarpužtemiminis periodas
Pirmąją lapkričio dekadą apims tarpužtemiminio periodo, kuris prasidėjo nuo spalio 25 dienos Saulės užtemimo ir baigsis su lapkričio 8 dienos Mėnulio užtemimu, įtaka.
Visiškas Mėnulio užtemimas, nematomas Lietuvoje, įvyks  lapkričio 8 dieną, 12:59 val. Jo įtaka stipriausiai jausis 6 – 10 dienomis – tada prireiks didesnio apdairumo, atsargumo. Ryškės seni karminiai procesai, formuosis  niūresnės nuotaikos, susijusios su pabaiga, santykių nutrūkimu.  Šiuo periodu stipriau jausime pasąmonės kalbą, dažniau gilinsimės į savo vidų, ryškės liguisti simptomai, senos ligos. Svarbu nepasiduoti pykčiui bei agresijai bei siekti ramybės, taikos, apsivalymo, atsisakyti to,  kas nebūtina, tuščia, atsigręžti į meilę, esmines vertybes.
Visgi sudėtingas metų periodas, susijęs su planetų judėjimu Skorpiono ženklu kartu su Karminiu mazgu Ketu, šį mėnesį truks ilgiau, iki lapkričio 22 dienos, bei visiškai baigsis  kartu su Mėnulio jaunatimi 24 dieną.

Šiuo periodu Saulė, o dalį laiko ir Venera bei Merkurijus judės Skorpiono ženklu kartu su Karminiu mazgu Ketu.
Deja, tai vienas sudėtingesnių periodų metuose. Jis netinkamas pradėti naujus svarbius darbus ar santykius. Svarbu suvokti, ko turime atsisakyti, paleisti nereikalingus dalykus bei išsaugoti tai, ką turime vertingiausio.

Saulė Šaulio ženkle
Nuo lapkričio 22 dienos, 10:20 val., Saulei perėjus į Šaulio ženklą ir apleidus  Karminio mazgo Ketu įtakos zoną, laikotarpio fonas pasikeis į gera. Venera bei Merkurijus jau bus apleidę Skorpiono ženklą, todėl skleisis Šaulio tendencijos – noras megzti tolimus ryšius, drąsa, dosnumas, platūs užmojai, optimizmas. Atsiras ir daugiau racionalumo, noro susitarti taikiai, diplomatiškai. Dėl to lapkričio paskutines septynias dienas fonas išskaidrės,  reikalai klostysis darniau, tačiau tą, ko gero, ryškiau pajusime tik kartu su Mėnulio jaunatimi Šaulio ženkle, kuri įvyks lapkričio 24 dieną, 00:57 val. Tik po jos šviesesnės, dinamiškesnės   Šaulio energijos išryškės visa jėga.

Šviesos, sėkmės ir meilės mums visiems lapkričio mėnesį!

TOP