KVANTINĖ FIZIKA. DVASINGUMAS. TRANSFORMACIJA. LAISVĖ. REGISTRUOKIS TEL.: 8 610 44008

Kvantinė fizika. Dvasingumas. Transformacija. Laisvė

KVANTINĖ FIZIKA. DVASINGUMAS. TRANSFORMACIJA. LAISVĖ. REGISTRUOKIS TEL.: 8 610 44008
Raimundas Kareckas

KVANTINĖ FIZIKA.
DVASINGUMAS. TRANSFORMACIJA. LAISVĖ

Seminaras vyko 2017 m. spalio mėn. 21-22 d.

šeštadienis 10:00 – 20:00
sekmadienis 10:00 – 18:00

Šiame seminare mokysimės:

Seminare nagrinėsime aktualijas, problemas, kurios iškyla praktikuojant kvantinės fizikos praktikas, bus duodami mokymai apie Dieviškumo pradą (Higso bozonas), jo svarbą kvantinės fizikos praktikose.
Taip pat šiame seminare bus naujų praktikų bei meditacija.
Gausite saugiklius, kurie padarys jūsų praktikas, susijusias su kvantinės fizikos dėsnių taikymu saugesnes, o rezultatus efektyvesnius.


 Šiame seminare kvantinės fizikos dėsniai bei dvasinės praktikos apsijungs. To pasekoje galime palengvinti, išspręsti seniai užsistovėjusias problemas. Dalyvavę N.Gabijos Wolmer kvantinės fizikos ir dvasinės transformacijos seminare patvirtino nepaprastą šios technikos veiksnumą: daugumą varginę skausmai sumažėjo nuo 10 iki 2 ar net 0 balų, pavyko transformuoti baimes, užsispaudimus, pritraukti resursus realizacijai.

Dalyvavusių kvantinės fizikos seminare atsiliepimai: 

“Ilgą laiką ieškojau būdų kaip išpręsti tam tikras problemas:  nepasitikėjimo savimi, neharmoningus santykius, baimę nuskęsti, vabždžių ir roplių baimę ir pan. Kvantinės fizikos praktikų dėka grįžo pasitikėjimas savimi, sumažėjo baimės, pati tapau ramesnė, netgi galiu užprogramuoti, kad diena būtų sėkminga ir harmoninga! “ (I.S.)

„Kvantinės fizikos praktikos mane moko būti kūrėju, tikėti dieviškaja gausa bei kad ji pasiekia ir mane. Ne verkti ir ne verkšlenti, kad “kaip blogai, man nesiseka”, bet tikėti ir keisti” (S.I.) 

“Kvantinės fizikos praktikos padeda spręsti kasdienines susidariusias problemas ir situacijas bei siekti geresnio rezultato” (D.S.)

 


* * *  50% nuolaida bus pritaikyta 2, 13, 24, 35, 46, 57, 68 ir 79, užsiregistravusiems į šį seminarą. Nuolaidos nėra sumuojamos.

Nesnausk. Būk tas, kurį pasirinko pati Fortūna

 

 

RAIMUNDAS KARECKAS

SĖKMINGOS PRAKTIKOS IR DVASINGAS GYVENIMAS

Turėkite sau geriamo vandens, pledą bei sąsiuvinį užrašams.


Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.:  +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Dalyvavimas tik su išankstine registracija

TOP