N.Gabija Wolmer. 2021 Didysis astrologinis Mėnulio kalendorius

Kovo astrologinės tendencijos

N. G. Wolmer

(Iš N.G.Wolmer „Didžiojo Astrologinio Mėnulio Kalendoriaus 2021“)

Kovas šiemet žada būti vienas geresnių, harmoningesnių mėnesių. Visos planetos šį mėnesį judės direktyviai, tai yra bus savo aktyviojoje fazėje, padėdamos plėtoti darbus, rodyti iniciatyvą bei gauti atliepimą iš pasaulio. Žinoma, tokiu metu iniciatyvą rodys ne tik siekiantys dorų tikslų – sujudimas aprėps visas sritis.

Nepaisant to, kad Saulė pirmas dvi dekadas judės subtiliu Žuvų ženklu, visgi šiam metui netrūks dinamikos. Pirmas dvi dekadas sėkmingiausia bus veikla, susijusi su dvasinėmis praktikomis, psichologija, IT, menais, grožio puoselėjimu, dizainu, mada, prekyba grožio atributais, rūbais ir brangiaisiais metalais.

Šiuo periodu palanki bei stipri bus Veneros pozicija. Ji judės Žuvų ženklu, kuriame jos raiška yra stipri ir harmoninga, nešanti sėkmę, pelną, gerovę. Palanki ji taip pat ir meilei, ypač, jei santykiams netrūksta švelnumo ir nuoširdumo.

Trečiąją dekadą sėkmingesnės bus sritys, susijusios su gamyba, žiniasklaida, prekyba, logistika, tarpininkavimu, teisėtvarka, amatais, įvairios technikos įvaldymu, gamyba, prekyba, remontu.

Tiesa, aktyvumas nebus vienodas visą mėnesį. Naujiems darbams bei aktyviai veiklai bus palankios pirmos aštuonios dienos, vėliau, nuo 9 iki kovo 13 dienos, Mėnulis bus per senas naujiems darbams bei pristabdys mėnesio dinamiką. Kovo 13 dieną, 12:22 val., įvyks Mėnulio jaunatis Žuvų ženkle, taigi kelios dienos po jaunaties, nuo kovo 18 dienos iki mėnesio pabaigos, vėl prasidės palankus metas aktyviai, produktyviai veiklai. Kovo 20 dieną, 11:37 val. ,Saulė pereis į ugninį Avino ženklą, o iš paskos, 16:16 val., į Avino ženklą pereis ir Venera. Abu šie dangaus kūnai keliaus Avino ženklu iki mėnesio pabaigos. Tai paskutinę kovo dekadą darys dar aktyvesnę. Tada įvyks ir pavasario lygiadienis. Kovo 21 dieną, 06:18 val., kartu su aušra, prasidės ir Žirgo metai pagal Avestos tradiciją.

Beje, Marsas kovo mėnesio 4 dieną, 05:29 val., pereis į Dvynių ženklą bei keliaus juo visą kovą kartu su Karminiu Mėnulio mazgu Rachu. Šiame ženkle jo pozicija, skirtingai nei vasario mėnesį, bus daug palankesnė. Marsas šiame ženkle palankiai veiks įvairias prekybos formas, logistiką, tarpininkavimą, įvairius amatus, netolimas keliones. Taip pat – įvairios technikos įvaldymą, gamybą, prekybą. Kiek mažiau palankiai ši pozicija veiks bendravimą – jis gali būti per daug aktyvus, dirglus, agresyvokas, paviršutiniškas, ypač kritiškas ar pašaipus. Panašiai ši Marso energija veiks ir vyrus – jie bus ypač aktyvūs, tačiau nekantrūs, linkę į aštresnę kritiką.

Turint omenyje, jog nuo kovo 21 dienos dar ir Venera bus ugniniame Avino ženkle, santykiuose tarp lyčių galima numatyti ryškų, bet trumpalaikį aistros blyksėjimą, aistringus kivirčus, skubotus sprendimus bei pažadus. Taigi paskutinė dekada bus palankiausia tiems, kurie turi ne vieną planą, moka prisitaikyti prie aplinkybių, yra dinamiški, greitai reaguojantys, drąsūs bei moka įkvėpti savo sumanymais aplinkinius.

N. Gabija Wolmer

TOP