Raimundas Kareckas. KARMOS KOREKCIJA '21 A.D. REGISTRACIJA TEL.: 8 610 44008

Karmos korekcija ’21 A.D.

Raimundas Kareckas. KARMOS KOREKCIJA '21 A.D. REGISTRACIJA TEL.: 8 610 44008
RAIMUNDAS KARECKAS

KARMOS KOREKCIJA ’21 A.D.

vyko 2021 m. gruodžio 18–19 d.
šeštadienis 10:00 – 20:00 (pageidaujant iki 21:00)
sekmadienis
10:00 – 19:00 (pageidaujant iki 20:00)

 

2021 metais sukauptos karmos transformacija, nukenksminant blogosios karmos padarinius, sustiprinant pozityvius karmos pasireiškimus.

Apie karmos korekcijos sesijas:
Žinau, jog absoliuti dauguma tų, kurie dalyvavote ankstesniuose karmos korekcijos seminaruose, patyrėte su niekuo nepalyginamą transformacijos procesą, vykstantį tokiame seminare. Ne kartą liudijote apie su niekuo nesupainiojamas energijas, prasidėjus karmos korekcijos procesui. Energijas, tiek stiprias, jog sunku pakelti ranką, pajudinti galvą. Energijas, smelkiančias visą kūną, kurioms visgi labai norisi atsiverti. Neįsivaizduojamas šio proceso lygumas, beasmeniškumas liudija, jog  susiduriame su kai kuo išskirtiniu, sunkiai pasiekiamu.

Ką ir besakyti – suprasti karmos korekcijos sesijos prasmę, ko gero, nelengva, nes tai sudėtingiausia iš visų galimų dvasinio augimo sesijų. Juk ir patį karmos dėsnį suvokti nėra lengva. Juo labiau, nelengva suprasti, kaip gali vykti karmos korekcija. Atrodo, tai nėra įvykdoma paprasto žmogaus jėgomis. Taip ir yra.
Nuostabu, jog karmos korekcijos sesijose esminį darbą atlieka būtent Karmos Valdovai. Be abejo, svarbu žinoti,  kaip atsiverti Karmos Valdovų valiai, jų pagalbai bei pačiam karmos gryninimo procesui.
Jei tai sugebame padaryti,  galime gauti jų atliepimą, karmos gryninimą tokiu būdu, kokiu patys negalėtume padaryti.

Kaip visgi vyksta pati karmos korekcija, kas joje gryninama, valoma?
Kaip suprantu, patys karmos įrašai pasilieka mūsų karminiame kūne – jie yra neatsiejamas sielos turtas, jos patirties pagrindas. Apvalomos sunkių emocijų bei energijų sangrūdos astraliniame kūne, susijusios su skaudžiomis praeities situacijomis, trukdančios efektyviai veikti, mąstyti, bendrauti, o pats karminis įrašas bei patirtis, pamokos, susijusios su juo, išlieka. Apvaloma tik tai, kas šiuo metu jau trukdo tolesnei evoliucijai.
Neįtikėtina ir nuostabu, jog Karmos Valdovai atliepia bendradarbiaudami su žmonija. Jų pagalba – tai neįtikėtina galimybė giliai ir meistriškai apvalyti karmą, išvengiant  kančios, neišsprendžiamų sunkumų šiame ir daugelyje tolesnių gyvenimų.

N. Gabija Wolmer

Kiekvienas – ir buvęs karmos korekcijos seminare, ir nusprendęs dalyvauti pirmą kartą šiame seminare – turėtų tam deramai pasiruošti.

Kaip pasiruošti karmos korekcijai?
Pasiruošimas yra nesudėtingas:
1. Pajauskite širdimi, ar jums iš tiesų jau laikas į šį seminarą, skirtą negatyvios karmos, sukauptos 2021 metais, nukenksminimą bei pozityviosios karmos padarinių sustiprinimą. Net protu dar nežinodami konkrečios informacijos apie šį seminarą, visgi jau dauguma esate buvę ankstesniuosiuose bei galite pasitikrinti širdimi, įžvalga, pajauta, ar jums to reikia.
2. Jei taip, pagarbiai paprašykite Karmos Valdovų padėti tinkamai pasiruošti šiems naujiems karmos skaistinimo, harmonizavimo procesams bei seminarui. Išreikškite savo pagarbą bei ketinimų rimtumą kiekvieną dieną (pageidautina) uždegdami namuose žvakelę, smilkalą maloningiesiems Karmos Valdovams, jų garbei bei paprašydami jų vedimo bei procesų harmonizavimo, susiderinimo su būsima karmos korekcija harmoningiausiu bei optimaliausiu būdu. Nepamirškite padaryti kasdienius nusilenkimus gyvoms būtybėms, gyvenančioms visose pasaulio kryptyse.
3. Prieš seminarą būkite budrūs, įsiklausantys į situacijas, neskubantys, atidesni ir atsakingesni nei įprastai visose savo gyvenimo situacijose.
4. Nevartokite alkoholio ar stiprių vaistų, pasistenkite nekelti skandalų ar barnių bei juose nedalyvaukite, nepažeiskite įstatymų net ir smulkiose situacijose (eismo taisyklės ir pan.).
5. Atsivežkite į seminarą ką nors jums brangaus, sakralaus, ką galėsite padėti altoriuje viso seminaro metu.
6. Prisiimkite visišką atsakomybę už sprendimą vykti į seminarą, atvykimą į jį bei dalyvavimą. Būkite sąmoningi, atsakingi bei labiau nei įprastai atlaidūs.

Taip pat šiame seminare bus koreguojama karma, susijusi su patraukimu kliūčių, trukdančių savirealizacijai.

Galbūt bus Karmos Valdovų suteikta galimybė asmeniniam prašymui.

COVID-19

* Užsiėmimai vyksta laikantis visų privalomų nuo 2021 m. gruodžio 1 d. reikalavimų pagal nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.


RKR. Mijas 2021

GILIAI ĮKVĖPK KARMINĘ LAISVĘ

Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.:  +370 610 44 008 (asistentė Dainora)

Dalyvavimas tik su išankstine registracija

TOP