Kaip sutikti Naujuosius 2019 metus

Kaip sutikti Naujus 2019 metus

Iš „Didžiojo astrologinio Mėnulio  kalendoriaus 2019“

Kaip papuošti eglutę ir namus

Kadangi būsimieji Geltonojo šerno metai bus susiję su žemės stichija, gerai, jei namų papuošimuose bus auksinės, geltonos, rusvos, tačiau ne tamsios spalvos. Vertėtų vengti juodų, raudonų spalvų, nepadauginti mėlynos spalvos. Puikiai tiks keramikos indai, sustiprinantys žemės stichiją. Nereikėtų padauginti metalo papuošimuose – metalo stichija silpnina žemę, tačiau saikingai naudojant kurs harmoniją, jėgą.
Juoda spalva, taip pat tamsiai ruda kambario ar eglės papuošimuose kurtų rezonansus su Lilit, arba Juodojo Mėnulio, vibracijomis, šiemet nešančiomis skurdą, apribojimus, nelaimes.
Gerai, jei naujametis interjeras atrodys turtingai – juk žemės stichija susijusi su turtu, klestėjimu, stabilumu. Stabilumo, grožio suteiks akmuo, kristalai – kaip akcentas tiks sunki  akmens vaza su gėlėmis ar panašūs dalykai. Jei jums tai nekelia pasipriešinimo, kaip apsauga namams tiks smėlio spalvos šerno ar kiaulaitės statulėlė, geriausia – akmeninė, keraminė.  Be abejo, ji turėtų būti estetiškai priimtina namų gyventojams, nekelti ginčų, kitaip geriau apsieikite be jos. Sutinkant Naujuosius metus namiškių draugiškumas, vienybė, supratimas bus daug svarbesni nei bet kokie daiktai, simboliai ar spalvos…

Kur statyti eglę

Kadangi 2019 metų pirmą dieną dar tebeveiks 2018 metų feng šui kryptys, vertėtų pagal jas orientuotis, statant namuose eglę. Juk dažniausiai ją gausiai puošiame žaislais ir šviečiančiomis girliandomis, dėl to ji tampa stipriai aktyvinančia buto energijas vieta. Svarbu, kad suaktyvintume palankias energijas ir nepažadintume nepalankiųjų.

Geros kryptys eglei statyti

1. Gera vieta eglei statyti bus kambario arba buto centras – šią sritį palankiai veiks žvaigždė, žymima devynetu, nešanti laimę, sėkmę, šlovę, žinomumą, darbų užbaigimą.
2.   Puiki pozicija statyti eglę šiaurės vakaruose – čia vis dar įsikūrusi  žvaigždė, žymima 1, nešanti sėkmę, pergalę, laimę, klestėjimą.
3. Galima taip pat statyti eglę pietvakariuose – čia bus žvaigždė, žymima 6, nešanti laimę, klestėjimą.
4. Puiki pozicija taip pat pietryčių sektorius  – jis susijęs su žvaigžde, žymima 8, ji neša turtą ir sėkmę, tai puiki pozicija statyti eglę.
5. Taip pat galima statyti eglę pietuose – čia bus žvaigždė, žymima 4, nešanti meilę, sėkmę, kūrybinį įkvėpimą.

Nevertėtų statyti eglės šiaurės, vakarų, rytų, šiaurės rytų kryptyse – jose įsikūrusios nesėkmingos  žvaigždės, susijusios su 5, 2, 7 bei 3 – jos neštų nelaimes, konfliktus, praradimus.

Sutvarkykite, apvalykite namus, įleiskite į juos energiją

Kad prasidėjusių Naujųjų metų energijos būtų palankios jums ir šeimai, svarbu, kad namai būtų tvarkingi, švarūs, šviesūs, pasistenkite tam pasiruošti iš anksto – tai padės šventę sutikti ramiai, džiugiai.Išmeskite ar atiduokite labdarai nereikalingus daiktus, apvalykite ir sunkiai pasiekiamus namų kampelius, spintas, stalčius. Visgi jei negalite, nespėjate to padaryti, tegul tai netaps dar viena naujametinės įtampos priežastimi! Sutvarkykite tiek, kiek spėjate, padarykite, ką galite geriausio, kad namai taptų jaukūs, švarūs, kad juose norėtųsi būti visai šeimai kartu.
Kai kurie kinų fengšui specialistai pataria nuimti nuo palangių visus daiktus, gėles, trukdančias energijai laisvai tekėti į vidų. Padarykite tai kelias dienas iki Naujųjų metų ir palaikykite taip savaitę po jų. Taip pat būtų gerai kelias dienas iki Naujųjų metų perstatyti ką nors namuose, atnaujinti interjerą taip, kad tai džiugintų šeimą.

Apvalykite, paruoškite mintis

Taip pat labai svarbu, kad Naujiesiems metams pasiruoštumėte mintimis bei emocijomis. Neužsikraukite darbų tiek, kad tai kurtų įtampas jums ar šeimai. Nusiteikite džiugiai, pozityviai. Nusiteikite taip, jog ateinantys metai būtinai atneš kai ką labai gero, reikalingo visai šeimai, jog būtinai taip ir bus. Nusiteikite taip, jog net nepaisant sunkumų, jei tokie būtų, metai būtinai atneš jums kai ką stebuklingo, šviesaus, ilgai laukto, reikalingo, viltingo. Atsisakykite niūrumo, aukos pozicijos, neakcentuokite nuovargio, ligų ar sunkių santykių – atsiverkite į metus šviesiąja, stipriąja savo puse, tuomet jiems lengviau bus tokiems  tapti…
Naujųjų metų naktį mes peržengiame simbolinį slenkstį, energijos vartus. Tai, ką ir kaip mąstome, ką jaučiame, nukreipia mus link energijos vartų, atitinkančių šias mintis ir emocijas. Tad išryškinkite savo šeimoje šiltų, nuoširdžių santykių svarbą, parodykite, kaip palaikote, mylite savo artimuosius.

Kuria kryptimi sėdėti, sutinkant Naujus 2019 metus

Kryptys, kuriomis bus sėkminga sėdėti sutinkant Naujuosius metus bei iki  2019 metų vasario 4 dienos, yra pietūs, pietryčiai, pietvakariai, šiaurės vakarai. Nereikėtų sėdėti veidu į šiaurę, vakarus, šiaurės rytus, rytus.
(Visgi rinkdamiesi sėkmingą kryptį sėdėti ar zoną veiklai pasitikrinkite pagal fengšui sistemą, ar ši  kryptis nėra labai nepalanki jūsų gimimo momentu. Net jei zona palanki šiais metais, tačiau jei ji labai nepalanki jums asmeniškai, tada jos nereikėtų rinktis. Kryptis turėtų būti jums palanki gimimo metu arba bent jau neutrali – tada ji gali nešti sėkmę.) Gerai, jei sutinkant Naujuosius metus aplinkoje bus daug spalvų, skaidraus džiaugsmo, nuoširdumo. Spalvos, nešančios sėkmę, – visi rusvos spalvos atspalviai, smėlinė, auksinė, raudona. Išlydėkime kartu su fejerverkais visas praėjusių metų nelaimes, bėdas bei pakvieskime sėkmę. Laimingų 2019 Naujųjų metų mums visiems!

N. Gabija Wolmer

TOP